Vefat Edenler

Salim Vergili

Vefat Tarihi : 12/12/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Turan ve Turgut Vergili, Emine Çıkıkçı'nın babası, Nefise Vergili'nin eşi, Salim Vergili vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vildan Güldaş

Vefat Tarihi : 11/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Fahri Güldaş'ın eşi, Vildan Güldaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiiden kaldırılıp Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemalettin Çiftçi

Vefat Tarihi : 11/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Eyüp Çiftçi'nin kardeşi, Yaşar Çiftçi'nin abisi, Kemalettin Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Enver Şengül

Vefat Tarihi : 09/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Muzaffer Şengül'ün kardeşi, Zafer ve Sibel Şengül'ün amcası, Enver Şengül vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Emin Aksoy

Vefat Tarihi : 09/12/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden Mehmet Emin Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Duman

Vefat Tarihi : 06/12/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden 
Hasan Duman vefat etmiştir. 
Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Sevim

Vefat Tarihi : 06/12/2023

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Ahmet Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Küçük

Vefat Tarihi : 06/12/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Halil Küçük vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hatun Altay

Vefat Tarihi : 05/12/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hatun Altay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vasfi Albayrak

Vefat Tarihi : 03/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Şaban ve Selime Albayrak'ın oğlu, Serap Özekin, Nigar Sipahigil ve Hakan Albayrak'ın babası, Vasfi Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tahsin Topaloğlu

Vefat Tarihi : 02/12/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Müstecep Topaloğlu'nun oğlu, Hayriye Topaloğlu'nun eşi, Osman ve Sunay Topaloğlu'nun babası, Tahsin Topaloğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Kaynak

Vefat Tarihi : 01/12/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Hasan, Behiye, Ahmet, Cemil ve Mehmet Kaynak'ın kardeşi, Hüseyin Kaynak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmigül Çetin

Vefat Tarihi : 01/12/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden İsmigül Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Abdullah Tez

Vefat Tarihi : 30/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Hasan ve Halime Tez'in oğlu, merhum Hayrullah Tez'in kardeşi, İlhan ve Beytullah Tez'in kardeşi, Abdullah Tez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emrullah Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 29/11/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Beytullah, Beyti, Refik ve Tevfik Büyükyılmaz'ın babası, Emrullah Büyükyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kibariye Kaya

Vefat Tarihi : 29/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Kibariye Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erol Soylu

Vefat Tarihi : 28/11/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Erol Soylu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Canan Işık

Vefat Tarihi : 28/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Cevat ve İlhame Tezcan'ın kızı, Engin Işık'ın eşi, Can ve Caner Işık'ın annesi, Canan Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Basri Gültekin

Vefat Tarihi : 27/11/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Hakkı Gültekin'in oğlu, Ümit ve Ufuk Gültekin'in babası, Sabiha, Nazmi, Muhterem ve merhum Rahim Gültekin'in abisi, Basri Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Birsen Orallı

Vefat Tarihi : 26/11/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Birsen Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erman Dayanç

Vefat Tarihi : 26/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Erman Dayanç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024