Vefat Edenler

Hacer Yiğit

Vefat Tarihi : 01/07/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Enver Yiğit, Ercan Yiğit ve Fatma Elibol'un anneleri Hacer Yiğit vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kıymet Yıldız

Vefat Tarihi : 01/07/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 15:00 te Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zilha Güneş

Vefat Tarihi : 30/06/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Zilha Güneş vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Serdar Cengiz

Vefat Tarihi : 25/06/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Senayi Cengiz'in oğlu Serdar Cengiz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nigar Mahim

Vefat Tarihi : 24/06/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Mithat, Serkan, Gökhan Mahim'in anneleri, Turgut, Nursel, Şener Mahim'in yengeleri Nigar Mahim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Gebeşli

Vefat Tarihi : 23/06/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Hanife, Afife ve Zülfü Gebeşli'nin annesi, merhum Ali Gebeşli'nin eşi Saliha Gebeşli vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevim Onur

Vefat Tarihi : 23/06/2021

Yavaşça mahallesi eşrafından Sevim Onur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Güven

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Feyzullah Güven'in oğlu, Duranca Güven'in eşi, Sedat ve Serpil Güven'in babaları Ali Güven vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Meryem Tuna

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum Hacı İsmail Tuna'nın eşi, Ersan, Ercan ve Ersin Tuna'nın anneleri Meryem Tuna vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kıkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevket Güler

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Şevket Güler vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Müslüm Demir

Vefat Tarihi : 18/06/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Güler Eker ve Yüksel Demir'in babası Fatma Demir'in eşi Müslüm Demir vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Erol Demir

Vefat Tarihi : 15/06/2021

Turan-Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Erol Demir vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurettin Güngörmez

Vefat Tarihi : 15/06/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Nurettin Güngörmez vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedriye Abacı

Vefat Tarihi : 14/06/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Bedriye Abacı vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevki Bilkay

Vefat Tarihi : 14/06/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Şevki Bilkay vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Meral Gölbahar

Vefat Tarihi : 10/06/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Meral Gölbahar vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nadide Gezerim

Vefat Tarihi : 09/06/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Nadide Gezerim vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Sıdık Aras

Vefat Tarihi : 09/06/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Sıdık Aras vefat etmiştir. Murhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeycan Okan

Vefat Tarihi : 05/06/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Zeycan Okan vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Kenan Çengeloğlu

Vefat Tarihi : 04/06/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Yusuf Kenan Çengeloğlu vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ülüfer Er

Vefat Tarihi : 03/06/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ülüfer Er vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz


Haberler

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021

Kurtuluş Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

03/11/2021