Vefat Edenler

Mustafa Ceviz

Vefat Tarihi : 25/12/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Mustafa  Ceviz vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul'dan geldiği gibi Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Kahraman

Vefat Tarihi : 24/12/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Mehmet Kahraman'ın oğlu, Emine Kahraman'ın kardeşi, İbrahim Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:30 da ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İlhame Tezcan

Vefat Tarihi : 24/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Cevat Tezcan'ın eşi, Erdoğan Tezcan ve Canan Işık'ın annesi, İlhame Tezcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Nuri Enis

Vefat Tarihi : 22/12/2021

Merhum terzi Rafet ve Muzaffer Enis'in abisi, merhum Mustafa Enis'in kardeşi, Yavuz Enis, Nebahat Akçadağ, Hakan Enis ve merhum İbrahim Enis'in amcası, Nuri Enis vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Rahmiye Avcı

Vefat Tarihi : 22/12/2021

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Süleyman Avcı'nın eşi Rahmiye Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Vardar

Vefat Tarihi : 21/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Ümmügül Vardar'ın eşi, Jülide Sertoğlu, Semra Kızılyar ve Serpil Eren'in babası eski esnaflarda sobacı Mehmet Vardar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


İlmiye Vatansever

Vefat Tarihi : 21/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden İlmiye Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Naile Münevver Güven

Vefat Tarihi : 20/12/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Naile Münevver Güven vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Kuş

Vefat Tarihi : 20/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Zeynep Kuş'un babası Ahmet Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Vahide Sevinç

Vefat Tarihi : 18/12/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden hacı Yusuf Sevinç'in eşi, Emine Uçak, Ümmügülsüm Deniz, Vesile İlgül, Asiye Orallı ve Hasan Sevinç'in annesi Vahide Sevinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Gökalp

Vefat Tarihi : 16/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden İbrahim Gökalp vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Sağlık

Vefat Tarihi : 14/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kürt Cemil'in oğlu, merhum Murat Sağlık'ın abisi, Mehmet Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurcan Ertan

Vefat Tarihi : 13/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden eski şoförlerden Şerafettin Ertan'ın kızı, Celil ve Ahmet Ertan, Gülcan Doğan'ın kardeşi, Nurcan Ertan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükriye Önel

Vefat Tarihi : 13/12/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Fahrettin Önel ve Meral Meriç'in annesi Şükriye Önel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tacit Yılmaz

Vefat Tarihi : 13/12/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden merhum Ramiz Yılmaz'ın oğlu Mücella Yılmaz'ın eşi, Onur Yılmaz'ın babası, Tacit Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Enver Arda

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Turan mahallesi sakinlerinden parkçı Niyazi'nin kardeşi, parkçı Kadri Arda'nın amcası, Ferhan Arda'nın eşi, Enver Arda vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemil Burak Kayalı

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Bekir Kayalı'nın oğlu, Cemil Burak Kayalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mukadder Akarlar

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Barış ve Halil İbrahim Akarlar'ın annesi Muzuruplu'dan gelme Niyazi Yılmaz'ın kızı Mukadder Akarlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30 da İlçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüsnü Ergül

Vefat Tarihi : 11/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin çavuşun oğlu, Şener Ergün ve Semra Göktürk'ün n babası, Atakan Ergün'ün dedesi Hüsnü Ergün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Erk

Vefat Tarihi : 09/12/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Ahmet Erk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Osman Barış

Vefat Tarihi : 07/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hüseyin Barış, Hasan Barış, Nurhayat Varlı ve Mualla Kirez'in babası, Emine Barış'ın eşi Osman Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024