Vefat Edenler

Ahmet Öner

Vefat Tarihi : 21/06/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Hatice Öner'in eşi, İlknur Öner Aslantaş ve Aslı Öner Akay'ın babası Ahmet Öner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Topaç

Vefat Tarihi : 21/06/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Ahmet Topaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mahmut Kocakulak

Vefat Tarihi : 17/06/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Mahmut Kocakulak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Çelikoğlu

Vefat Tarihi : 16/06/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Sebile Çelikoğlu'nun eşi, Selime Akdoğan, Muzaffer ve Selma Çelikoğlu'nun babası Mehmet Çelikoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Balık

Vefat Tarihi : 13/06/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Ayşe Balık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevziye Tokgöz

Vefat Tarihi : 12/06/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Yusuf Tokgöz'ün eşi, Nazif Tokgöz, Naci Tokgöz ve Sadiye Arıcı'nın annesi Fevziye Tokgöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Gökmen

Vefat Tarihi : 11/06/2022

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Halil Gökmen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Dönmez

Vefat Tarihi : 10/06/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan Varna'dan gelme, Fatma Dönmez'in eşi, Nedret Dönmez ve Nevin Çelik'in babası İbrahim Dönmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rayife Bıçaklı

Vefat Tarihi : 10/06/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Rayife Bıçaklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halit Çelebi

Vefat Tarihi : 10/06/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Halit Çelebi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Günel

Vefat Tarihi : 08/06/2022

Babaeski Karacaoğlan köyünden gelme, Nail, Naci, Nuran ve Nurten'in annesi,  Berber Hakan Günel'in babannesi Emine Günel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Babaeski Karacaoğlan köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Yaldız

Vefat Tarihi : 08/06/2022

Almanyalı merhum hacı Akif Yaldız'ın eşi Hayriye Yaldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Sezer

Vefat Tarihi : 04/06/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum cambaz Mümin Sezer'in eşi, Özlem, Özgül, Buket ve Savaş Sezer'in annesi Fatma Sezer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip fatih eski camiinde kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Cinoğlu

Vefat Tarihi : 04/06/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Muratlı PTT'den emekli Birol, Şenol, Varol ve Nurcan Cinoğlu'nun babası İbrahim Cinoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinde kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Salim Özer

Vefat Tarihi : 02/06/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Remziye Özer'in eşi, Arif, Adnan ve Hamiyet Özer'in babası Salim Özer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Remzi Albayrak

Vefat Tarihi : 02/06/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Remzi Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevziye Eren

Vefat Tarihi : 01/06/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Fevziye Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meral Esin Yüncüler

Vefat Tarihi : 31/05/2022

Zafer ve Tamer Yüncüler'in annesi Umut Yüncüler'in babaannesi Meral Esin Yüncüler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tekirdağ özdoyuran camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Demir

Vefat Tarihi : 29/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Hanife Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Dinç

Vefat Tarihi : 27/05/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Aydınköy 'den gelme, merhum Ali,Hasan, Ünzile ve Yılmaz Dinç'in babası, Azize Dinç'in eşi  İsmail Dinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necmettin Kurt

Vefat Tarihi : 26/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Türkan Kurt'un eşi, Şerif Kurt ve İbrahim Keçel'in kardeşi Necmettin Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024