Vefat Edenler

Neziha Genç

Vefat Tarihi : 02/02/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Cemal Genç'in eşi, Nezihe Erdemir, Nebiye Genç ve Seviye Yaman'ın annesi Neziha Genç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Ot

Vefat Tarihi : 02/02/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ahmet Ot vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rasim Aslan

Vefat Tarihi : 01/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Rasim Aslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Bozkurt

Vefat Tarihi : 01/02/2022

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Ayşe Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Selime Olçum

Vefat Tarihi : 01/02/2022

Selime Olçum vefat etmiştir. Cenazesi İstanbul'dan gelecek geldiği gibi defin edilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Vatansever

Vefat Tarihi : 31/01/2022

Bulgaristan Omurfakı göçmenlerinden Gülşen, Rıdvan ve Latif Vatansever'in babası İsmail Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazile Biltekin

Vefat Tarihi : 30/01/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Nazile Biltekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bülent Yıldız

Vefat Tarihi : 29/01/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Bülent Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Tuğlacı

Vefat Tarihi : 28/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Recep Tuğlacı'nın oğlu, Beyhan Tuğlacı'nın eşi, Mehmet Tuğlacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban Güzelay

Vefat Tarihi : 28/01/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Şaban Güzelay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vahit Çağlar

Vefat Tarihi : 27/01/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Vesile Çağlar'ın eşi, Vildan ve Vedat Çağlar'ın babası, Ertan Barış'ın kayınpederi Vahit Çağlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevzi Diricanlı

Vefat Tarihi : 27/01/2022

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Fevzi Diricanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadriye Bütüner

Vefat Tarihi : 26/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Vasfi Bütüner'in eşi, Kadriye Bütüner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Küsmez

Vefat Tarihi : 26/01/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Osman Küsmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çorlu'dan gelecek geldiği gibi Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tahir Binbaşıoğlu

Vefat Tarihi : 24/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Fahrettin Binbaşıoğlu ve Hayrettin Binbaşıoğlu'nun babası, Caner Binbaşıoğlu'nun dedesi, Tahir Binbaşıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Duran

Vefat Tarihi : 22/01/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İsmail Duran vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban İşler

Vefat Tarihi : 21/01/2022

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Filiz ve İlker Işler'in babası Şaban İşler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Feriye Karakuş

Vefat Tarihi : 21/01/2022

İnanlı mahallesinden gelme merhum Kemal Karakuş'un eşi, Ahmet, Mustafa, Cemal ve Emin Karakuş'un annesi Feriye Karakuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Velişan

Vefat Tarihi : 19/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Orhan ve Erhan Velişan'ın babası eski lise taksi mensuplarından Mehmet Velişan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Özcan Koşaca

Vefat Tarihi : 19/01/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Iğdır'dan gelme Baycan, Mehmet ve Muharrem Çeçe'nin kuzeni Özcan Koşaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Oran

Vefat Tarihi : 19/01/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ali Oran vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023