Vefat Edenler

Ahmet Örnek

Vefat Tarihi : 22/02/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Halit Örnek'in oğlu, Süleyman Çiftçi'nin kayınçosu, Dilber, Rahmiye ve Dilek Çiftçi'nin dayısı Ahmet Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Eker

Vefat Tarihi : 17/02/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Afife Eker'in eşi Birol ve Kani Eker'in babası Kamil Eker vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Gündoğdu

Vefat Tarihi : 16/02/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Zeynep Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sahneme Uzun

Vefat Tarihi : 16/02/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Sahneme Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Vechiye An

Vefat Tarihi : 09/02/2023

Sadrettin Manavoğlu'nun ablası,
Erdinç, Ersin ve Hasan Manavoğlu'nun halası, Vechiye An vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılarak Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Saygı

Vefat Tarihi : 09/02/2023

İlçemiz Sanayi ustalarından Veli Saygı'nın kardeşi, Hakan ve Serkan Saygı'nın babası, demirci Mehmet Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nefise Onaran

Vefat Tarihi : 09/02/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Onaran'ın eşi Abdullah, Çetin, Nursel ve Emel Onaran'ın annesi Nefise Onaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hüseyin Ayar

Vefat Tarihi : 08/02/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhume Nesrin Ayar'ın eşi, Rasim, Batuhan Ayar ve Gamze Şengül'ün babası Hüseyin Ayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sami Çevik

Vefat Tarihi : 08/02/2023

İlçemiz esnaflarından bisikletçi Recep'in babası, depodan emekli Sami Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Evsen

Vefat Tarihi : 08/02/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Neriman Evsen'in eşi Figen Evsen ve Filiz Kaytanlı'nın babası Mehmet Kaytanlı'nın  kayınpederi askerlik dairesinden emekli Muzaffer Evsen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saniye Kaya

Vefat Tarihi : 03/02/2023

İstiklal Mahallesi sakinlerinden Merhum Mutallip Balkanlı'nın kızı Mehmet Balkanlı'nın kardeşi Sevim Cacina'nın Ablası Saniye Kaya Vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip Süleymanpaşa Orta camiinden kaldırılıp  yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükran Akıncı

Vefat Tarihi : 03/02/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Şükran Akıncı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Bilal İşler

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Merhume Sebile İşler’in eşi, Zühre Yılmaz, Ramadan, Tevfik, Zülküf ve Erkan İşler’in babası Bilal İşler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Yılmaz

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Muzuruplu köyünden gelme gardiyan Enver Yılmaz'ın oğlu, Ferhat, Talat Cevriye ve Muradiye'nin kardeşi, Nihat ve Mithat Yılmaz'ın babası, Murat Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Fatih yeni camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Nurcan Kayatürk

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Emekli Öğretmen merhum Rasim DÖNMEZ ve Emekli Öğretmen Zeliha DÖNMEZ'İN in kızı,Ulvi KAYATÜRK'ÜN eşi, Taha Yusuf KAYATÜRK'ün annesi, Selin, Ebru Ömer ve Elif'in kıymetli teyzeleri ,Aysun YILDIZOĞLU'nun ablası,Emekli Öğretmen Kadriye ALKAN ve Gülcan UYDUR'un  kız kardeşi DSİ'den emekli Nurcan  KAYATÜRK vefat etmiştir. Cenazesi 01 Şubat Çarşamba günü ikindi namazına müteakip Muradiye mahallesi Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Akkan

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Hasan Akkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Cemile Babacan

Vefat Tarihi : 30/01/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Nuri Türkeş'in ablası Cemile Babacan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevzi Aksoy

Vefat Tarihi : 29/01/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Vasfi Aksoy un oğlu, Gülay Acar ve Nilay Aksoy un babası Fevzi Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Bozkurt

Vefat Tarihi : 28/01/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Emin Bozkurt'un eşi Emin ve Ramadan Bozkurt'un annesi Fatma Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sebahat Şahin

Vefat Tarihi : 27/01/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Sebahat Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşen Handan Yüce

Vefat Tarihi : 26/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden İsmail Hakkı Yüce'nin eşi, Tümay Yüce'nin annesi, Ayşen Handan Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024