Vefat Edenler

Ayşe Karaca

Vefat Tarihi : 23/08/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden İlhan ve Şerif Karaca'nın annesi, Ayşe Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Yavuz

Vefat Tarihi : 23/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ayşe Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fehmi Altaş

Vefat Tarihi : 20/08/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Fehmi Altaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Taksirat

Vefat Tarihi : 19/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Fatma Taksirat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Veysel Karani Rahvan

Vefat Tarihi : 18/08/2023

Yeşilsırt mahallesinden gelme merhum Hasan Rahvan'ın oğlu, Murat ve Muradiye Rahvan'ın babası, İlyas Rahvan ve Nurdoğan Aktürk'ün abisi, Veysel Karani Rahvan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Münise Kirez

Vefat Tarihi : 18/08/2023

Hanoğlu mahallesinden gelme Halim Kirez'in eşi, Halil, Tarık ve Oktay Kirez'in annesi Münise Kirez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılıp, Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Yaman

Vefat Tarihi : 17/08/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Rukiye Yaman'ın eşi, Aydın, Ayhan, Mehmet ve Gülay Yaman'ın babası, Ali Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Zülbiye Şankaya

Vefat Tarihi : 15/08/2023

1989 Bulgaristan göçmeni Zülker Şankaya'nın eşi, Bayse Can ve Fevziye Şankaya'nın annesi, Mehmet Şankaya'nın kayınvalidesi Zülbiye Şankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Yüce

Vefat Tarihi : 15/08/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden marangoz Ahmet Yüce'nin eşi, Ayten Akbıyık ve İsmail Hakkı Yüce'nin annesi, Fatma Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mürvet Ergün

Vefat Tarihi : 15/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mürvet Ergün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fahriye Aksu

Vefat Tarihi : 13/08/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Mustafa Aksu'nun eşi, İlayda Işık ve İrem Özdemir'in annesi, Fahriye Aksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meliha Mercan

Vefat Tarihi : 13/08/2023

Müsellim mahallesinden gelme merhum Mustafa Mercan'ın eşi, Kerime, Türkan, Hüseyin ve Aykan Mercan'ın annesi, Meliha Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tolga Boyalı

Vefat Tarihi : 11/08/2023

Turan mahallesi sakinlerinden (Orji)Kamil Fidan ve Türkan Boyalı'nın oğlu, Salih Boyalı ve Özlem Pekyiğit'in kardeşi, Tolga Boyalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramiye Aynalı

Vefat Tarihi : 10/08/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Ramiye Aynalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mürvet Ulus

Vefat Tarihi : 09/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kazım Ulus'un eşi, Selen Yumutkan'ın annesi, Mürvet Ulus vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ramazan Kısacık

Vefat Tarihi : 08/08/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Kısacık'ın eşi, Yasin, Fevziye ve Nilüfer Kısacık'ın babası, Ramazan Kısacık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sinem Karakuş

Vefat Tarihi : 08/08/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Iğdır'dan gelme Hasan ve Pamuk Abakay'ın, kızı Perihan, Hakan, Abdullah ve Kadıhan Karakuş'un kardeşi, Sinem Karakuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Gürsoy

Vefat Tarihi : 04/08/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ali Nazmi Gürsoy'un eşi, Hamza, Nazmi ve Coşkun Gürsoy'un annesi, İsmet Gürsoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sivat Kapaklı

Vefat Tarihi : 04/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Sivat Kapaklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adnan Demirci

Vefat Tarihi : 03/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Adnan Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Uçar

Vefat Tarihi : 02/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hasan Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024