Vefat Edenler

Ayten Düzdağ

Vefat Tarihi : 11/01/2023

Muradiye mahallesi eski muhtarı İsmail Düzdağ'ın eşi, Özkan ve Halil Düzdağ'ın annesi Ayten Düzdağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zübeyde Kalender

Vefat Tarihi : 11/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Belediyeden emekli merhum Enver Kalender'in eşi, Barış ve Soner Kalender'in annesi, Zübeyde Kalender vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Karaali

Vefat Tarihi : 04/01/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hüseyin ve Zöhre Karaali'nin oğlu, merhume Gülten Karaali'nin eşi, Zöhre ve Cumaziye  Karaali'nin babası, Hasan Karaali vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Savaş

Vefat Tarihi : 03/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Ali Savaş'ın oğlu Mustafa Savaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Alamettin Kırcı

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Alamettin Kırcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Güler

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Hüseyin Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Senem Sarıca

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Dilber ve İsmail Sarıca'nın kızı, Buket, Hasret ve Yasin'in kardeşi, Senem Sarıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Tekbıyık

Vefat Tarihi : 30/12/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin ve Fatma Albayrak'ın kızı, Mehmet Tekbıyık'ın eşi, Ebru ve Ecenur'un annesi, İlyas Albayrak'ın ablası, Zeki Albayrak'ın yeğeni, Hatice Tekbıyık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedriye Ersoy

Vefat Tarihi : 29/12/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Tevfik Rüştü Ersoy'un eşi, Hatice ve Lütfü Ersoy'un annesi, Bedriye Ersoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muhammet Uçar

Vefat Tarihi : 28/12/2022

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Adnan ve Sevim Uçar'ın oğlu, Ferdi ve Burcu Uçar'ın kardeşi, Muhammet Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Varlı

Vefat Tarihi : 27/12/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ali Varlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Seferi

Vefat Tarihi : 24/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden bekçi Enver Seferi'nin oğlu, Hacer Seferi'nin eşi, Ertuğrul Seferi'nin babası, emekli komiser İsmail Seferi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hülya Akkuş

Vefat Tarihi : 23/12/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden İstanbul'dan gelme Mustafa Akkuş'un eşi Engin, Ergin, Buket ve Nagihan'ın annesi Hülya Akkuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nesibe Sude Erduğan

Vefat Tarihi : 23/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yılmaz ve Gülten Erduğan'ın kızı Nesibe Sude Erduğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necil Coşkuner

Vefat Tarihi : 22/12/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Necil Coşkuner vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mümin Gölbahar

Vefat Tarihi : 21/12/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhume Naciye Gölbahar'ın eşi, Oktay, Cengiz, Sevdin, Gülay ve Engin Gölbahar'ın babası Mümin Gölbahar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Mesut Karabulut

Vefat Tarihi : 21/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yeşilsırt mahallesinden gelme Sevgi Deveci ve Şaban Karabulut'un kardeşi, Sefa ve Merve Karabulut'un babası, Lütfiye Karabulut'un eşi, aşçı Mesut Karabulut vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Semra Korel

Vefat Tarihi : 21/12/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Sefat Korel'in eşi, Alper ve Özlem Korel'in annesi, Semra Korel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Kara

Vefat Tarihi : 21/12/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Yakup ve Sabriye Kara'nın oğlu, Cüneyt Kara'nın kardeşi, Mehmet Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mahmut Çekiç

Vefat Tarihi : 17/12/2022

Tokat Sulusaraydan gelme Adem ve Ömer Çekiç'in babası, İbrahim Çekiç'in kardeşi Mahmut Çekiç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Nihat Kenar

Vefat Tarihi : 17/12/2022

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Nihat Kenar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023