Vefat Edenler

Emiş Alpar

Vefat Tarihi : 31/10/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kore gazisi Ali İbrahim Alpar'ın eşi, Mehmet Alpar ve Nefize Durmaz'ın annesi, Mahmut ve Orçun Alpar'ın babaannesi Emiş Alpar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevdegül Kuş

Vefat Tarihi : 30/10/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mümin Kuş'un eşi, Sevdegül Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt Mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Çalışır

Vefat Tarihi : 28/10/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum değirmenci İsmail Çalışır'ın eşi, Nuri Çalışır ve Sebahat Gündüzgören'in annesi Hanife Çalışır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemal Yıldız

Vefat Tarihi : 24/10/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden Kemal Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Enez

Vefat Tarihi : 21/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Enez'in eşi Ercan, Suzan ve Nazan Enez'in annesi, Fatma Enez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camisiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Baykal

Vefat Tarihi : 20/10/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Hanife Baykal'ın eşi, Levent Baykal'ın babası, Gülşen, Ahmet ve Mehmet Baykal'ın abisi, Ekrem Baykal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülseren Balcı

Vefat Tarihi : 17/10/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kemal Balcı'nın eşi, Ahmet, Gülay, Güray, Tülay ve Nuray Balcı'nın  annesi, Gülseren Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Feti Taşdelen

Vefat Tarihi : 17/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Tamer ve Recep Taşdelen'in babası, Gülsüm Taşdelen'in eşi, Feti Taşdelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.


Tasvir Bayar

Vefat Tarihi : 16/10/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Tasvir Bayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Gültekin

Vefat Tarihi : 14/10/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Emekli öğretmen Zülfiye Gültekin’in eşi,Erkin Gültekin, Nesrin Tosun ve Esin Bayraktaroğlu’nun babası emekli öğretmen İsmet Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün  öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Balabanlı mahallesi mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabri Canfener

Vefat Tarihi : 14/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Mustafa, Fetih ve Ayfer Canfener'in babası Sabri Canfener vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümit Balkan

Vefat Tarihi : 14/10/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Ümit Balkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tülay Torular

Vefat Tarihi : 13/10/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Murat Torular'ın eşi, Filiz Baykut ve Seda Zembat'ın annesi, Şenol Baykut ve Cihat Zembat'ın kayınvalidesi Tülay Torular vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Işık

Vefat Tarihi : 12/10/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Metin Işık, merhum Turhan Işık, Neşe Akın ve Gülten Baydemir'in babası, Kadir Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Kartal

Vefat Tarihi : 08/10/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Fahriye Kartal'ın eşi, Caman ve Can Kartal'ın babası yufkacı Yaşar Kartal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevriye Alkan

Vefat Tarihi : 08/10/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Cevriye Alkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erdoğan Yıldırım

Vefat Tarihi : 07/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Erdoğan Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Arslan

Vefat Tarihi : 06/10/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmenlerinden Ayşe Arslan'ın eşi, Neriman, Perihan ve Nermin Arslan'ın babası Ali Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Öztürk

Vefat Tarihi : 05/10/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmenlerinden Gülfiye Öztürk'ün eşi, Özkan ve Özden Öztürk'ün babası Yusuf Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Maksude Yarar

Vefat Tarihi : 05/10/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Mehmet Yarar'ın eşi, Maksude Yarar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nusret Köse

Vefat Tarihi : 03/10/2022

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Osman Köse'nin babası Nusret Köse vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023