Vefat Edenler

Hasan Garip

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Muratlı eşrafından Hasan Kılavuz'un dayısı, Tüpçü Mehmet Kılavuz'un kayınbiraderi Hasan Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayla Eser

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Ayla Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ferhat Özçekiç

Vefat Tarihi : 21/08/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşe Özçekiç'in eşi, Emine, Güler, Sibel ve Şaban'ın babası İsmail Özçekiç'in amcası, Ferhat Özçekiç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Kurarer

Vefat Tarihi : 19/08/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Hamide Kurarer'in eşi, Tülay, Sevilay ve Sunay Kurarer'in babası, İrfan Kurarer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rasim Günhan

Vefat Tarihi : 18/08/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum korucu Tahsin Günhan'ın oğlu Selahattin Günhan'ın abisi Yalçın Günhan, Yasemin Variş ve Gülden Kaplan'ın babası Gardiyan Rasim Günhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30 da ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Yaman

Vefat Tarihi : 12/08/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden İlhan Yaman'ın babası İrfan Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Keşan'da defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rahime Diler

Vefat Tarihi : 12/08/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Rahime Diler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Tuna

Vefat Tarihi : 12/08/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hamit Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamile Böke

Vefat Tarihi : 12/08/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Kamile Böke vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Melahat Terzi

Vefat Tarihi : 10/08/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme Muhammet Terzi'nin eşi, Mustafa, Murat, Emine Terzi ve Güler Akıncı'nın annesi, Melahat Terzi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aytaç Bozacı

Vefat Tarihi : 10/08/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ahmet ve Sebahat Bozacı'nın oğlu, Aykut ve Songül Bozacı'nın kardeşi, Aytaç Bozacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Karadaş

Vefat Tarihi : 10/08/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden İbrahim Karadaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cumaziye Mutlu

Vefat Tarihi : 08/08/2022

1989 Bulgaristan Yablanova'dan gelme Belediye'den emekli Ali Mutlu'nun eşi Cumaziye Mutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Eser

Vefat Tarihi : 08/08/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Ahmet Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nefize Köçek

Vefat Tarihi : 08/08/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nefize Köçek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hafize Özyurt

Vefat Tarihi : 05/08/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Elman Özyurt'un eşi, Bahattin, Efrayim, Veli, Aziz ve Ali Özyurt'un annesi, Hafize Özyurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Neriman Kaytanlı

Vefat Tarihi : 04/08/2022

Merhum Niyazi ve Esma Kaytanlı'nın kızı, Cevdet ve Zeynel Kaytanlı'nın kardeşi, Leman Kaytanlı'nın ablası Neriman Kaytanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaver Kurt

Vefat Tarihi : 04/08/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Kadir Kurt'un annesi Şaver Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamdiye Ehven

Vefat Tarihi : 01/08/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Yaşar Ehven'in eşi, Sema Çevirgen, Hayrullah Ehven ve Süheyla Sezer'in annesi, Hamdiye Ehven vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Akbulut

Vefat Tarihi : 29/07/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşe Akbulut vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İlhan Beyret

Vefat Tarihi : 28/07/2022

Turan mahallesi sakinlerinden İlhan Beyret vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024