Vefat Edenler

Mehmet Şerbetçi

Vefat Tarihi : 18/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Mehmet Şerbetçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Satılmış Gültekin

Vefat Tarihi : 17/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Satılmış Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:30 da ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rahime Urcan

Vefat Tarihi : 16/01/2022

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Rahime Urcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rukiye Karabolu

Vefat Tarihi : 16/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Rukiye Karabolu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Kabasakal

Vefat Tarihi : 15/01/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Vezir kızı, Ayşe Kabasakal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Ulu

Vefat Tarihi : 14/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Kadir Ulu'nun eşi, Sebahat Çoban'ın kardeşi, Abdülkadir Çoban'ın teyzesi Fatma Ulu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Gündoğdu

Vefat Tarihi : 12/01/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Mehmet Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülbahar Ateşsaçan

Vefat Tarihi : 11/01/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Almanya'lı Gülbahar Ateşsaçan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kartal Kağan Akın

Vefat Tarihi : 10/01/2022

Ballıhoca mahallesinden gelme Mustafa Akın ve Ahmet Baylam'ın torunu, Hakan ve Emine Akın'ın oğlu, Kartal Kağan Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülzade Deniz

Vefat Tarihi : 07/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Kadir Deniz'in eşi, Uğur Deniz'in annesi, Gökçe Deniz'in kayınvalidesi, Gülzade Deniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nihat Göksal

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Şükran Göksal'ın eşi, Menderes Göksal ve Berrin Yılmaz'ın babası, Kadir Yılmaz'ın kayınpederi, Arda Cumhur Yılmaz'ın dedesi Nihat Göksal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yahya Şen

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Yahya Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşariye Baydemir

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Karakaş, Kamuran Yılmaz, Ahmet ve Hasan Baydemir'in annesi Yaşariye Baydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Akpınar

Vefat Tarihi : 03/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum aşçı Mustafa Akpınar'ın oğlu, Sözbir Akpınar'ın eşi, Gamze Durgut ve Yusuf Akpınar'ın babası, aşçı Osman Akpınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Atakan

Vefat Tarihi : 03/01/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mustafa Atakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tuncay Çayır

Vefat Tarihi : 02/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yusuf Çayır ve merhume Sevdiye Çayır'ın oğlu, Tuncay ve Sevcan Çayır'ın abisi Tünay Çayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemal Elekler

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden eski şoförlerden Remziye Elekler'in eşi, Dilek Özen, Murat ve Mithat Elekler'in babası Cemal Elekler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Acar

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Murat Acar'ın oğlu, merhum Gülsevim Acar'ın eşi, Gürkan Acar'ın babası, Remzi ve Mehmet Acar'ın abisi Ali Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Erçetin

Vefat Tarihi : 01/01/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Fatma Erçetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul'dan geldiği gibi Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fahrettin Eser

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden sanayi esnaflarından Mümine Eser'in eşi, Aytaç ve Aytuğ Eser'in babası Fahrettin Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Aydoğan

Vefat Tarihi : 31/12/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Ali Aydoğan'ın eşi merhum Yeliz İşler, Burhan Aydoğan, Canan Yücel, Nigar Aldemir, Aliye Yılmaz ve Nurcan Aydoğan'ın annesi Nuriye Aydoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023