Vefat Edenler

Havva Öztürk

Vefat Tarihi : 06/05/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Cavit Öztürk'ün eşi, Sıdıka Aydın, Seyide Aydemir ve Nihal Yetişir'in annesi Ekrem Aydın, Özcan Aydemir ve Şenol Yetişir'in kayınvalidesi Havva Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nusret Polat

Vefat Tarihi : 06/05/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Nusret Polat vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Büyükişcan

Vefat Tarihi : 06/05/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Hayrettin, Nurettin, Ömer ve merhum İsmail Büyükişcan'ın babası hacı Kamil Büyükişcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Çetintaş

Vefat Tarihi : 05/05/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Fikriye Çetintaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazife Aktaş

Vefat Tarihi : 04/05/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Mercan Aktaş, Döndü Karakaş ve Gülhan Uslu'nun annesi, Erol Aktaş, Süleyman Karakaş ve Faruk Uslu'nun kayınvalidesi, Mustafa Aktaş ve Ali Osman Karakaş'ın anneannesi Nazife Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Çetin Öz

Vefat Tarihi : 02/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Aynur Öz'ün eşi, Samet ve Elifmerve Öz'ün babası Çetin Öz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemalettin Kartal

Vefat Tarihi : 27/04/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kemalettin Kartal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İzzet Günhan

Vefat Tarihi : 27/04/2022

Muratlı eşrafından merhum korucu Tahsin Günhan'ın oğlu, Rasim, Selahattin Günhan ve Semra Batur'un kardeşi İzzet Günhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necdet Çalışkan

Vefat Tarihi : 24/04/2022

Bulgaristan Silistre'den gelme Vahit ve Zöhre Çalışkan'ın oğlu, Behçet Çalışkan'ın kardeşi, Gülser Çalışkan'ın eşi, Şennur Pehlivan ve Şengül İldoğan'ın babası Necdet Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muhlise Demirci

Vefat Tarihi : 24/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yusuf ve Necip Demirci'nin annesi, Muhammet Demirci'nin babaannesi, Muhlise Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Çevik

Vefat Tarihi : 23/04/2022

Emekli müfettiş Salih Çevik'in eşi, Salih Zeki Çevik, Güler Aktaş ve Aynur Kahraman'ın annesi, Hatice Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Kanbur

Vefat Tarihi : 22/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Kanbur'un oğlu, Hüseyin Kanbur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Yıldız

Vefat Tarihi : 22/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Bekir ve Hatice Yıldız'ın oğlu, Halime Yıldız'ın eşi, Murat Yıldız'ın abisi, Mustafa, Ercan ve Ayla Yıldız'ın babası İbrahim Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevgi Şener

Vefat Tarihi : 19/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Necmi Şener'in eşi, Selda ve Merve Şener'in annesi Sevgi Şener vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahat Kaytanlı

Vefat Tarihi : 19/04/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Özden Köse'nin annesi, Behzat Kaytanlı'nın ablası Sebahat Kaytanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Kurnaz

Vefat Tarihi : 17/04/2022

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Fatma Kurnaz'ın eşi, Murat Kurnaz ve Sibel Aktaş'ın babası Hamit Kurnaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Bay

Vefat Tarihi : 16/04/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Vasfiye, Zülfiye, Bahriye, Erdoğan, Erdinç ve Emin Bay'ın babası Yusuf Bay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebahat Uzun

Vefat Tarihi : 16/04/2022

Eski taksicilerden Nuri Akaçık'ın kızı, Nurettin ve Şerafettin Akaçık'ın ablası, Nebahat Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedriye Gökkaya

Vefat Tarihi : 15/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hikmet Kurt ve Nazmi Gülcü'nün ablası Mehmet Kurt'un teyzesi Kamil kızı Bedriye Gökkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sultan Aktaş

Vefat Tarihi : 15/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Sultan Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muharrem Durak

Vefat Tarihi : 14/04/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muharrem Durak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023