Vefat Edenler

Fethiye Karaçoban

Vefat Tarihi : 02/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Karaçoban'ın eşi, merhume İmren, Şengül ve Neziha Karaçoban'ın annesi Fethiye Karaçoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Arslanlı

Vefat Tarihi : 29/11/2022

İstiklal Mahallesi sakinlerinden, Seher Arslanlı’nın eşi, Zeliha Oğuz ve Zeki Arslanlı’nın babaları İbrahim Arslanlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rıza Abaylar

Vefat Tarihi : 28/11/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhuma Altan Abaylar, Oktay ve Turgay Abaylar'ın babası Rıza Abaylar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nejdet Balcı

Vefat Tarihi : 27/11/2022

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Nejdet Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nasıf Kara

Vefat Tarihi : 26/11/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden merhum Ali ve Hatice Kara'nın oğlu, merhume Sebahat Kara'nın eşi, Ali, Zelda ve Selçuk Kara'nın babası, Nasıf Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Ören

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Sezai Arat'ın kayınvalidesi, Ayten Arat'ın annesi, Hayriye Ören vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılıp Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekeriya Göksu

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Nuran Göksu'nun eşi, Rasim Göksu, Özlem Göksu ve Gamze Göksu Bedel'in babası Zekeriya Göksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Atiye Varol

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Atiye Varol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Güler Sezen

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Güler Sezen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Onur

Vefat Tarihi : 24/11/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden Enver Özdemir'in kayınpederi, Emine Özdemir'in babası, Salih Onur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikri Bakkaç

Vefat Tarihi : 22/11/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum uzun Ahmet'in oğlu, eski bekçi Beytullah Bakkaç'ın kardeşi, Nusret Bakkaç'ın abisi, Fikri Bakkaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Güllüzar Orhan

Vefat Tarihi : 20/11/2022

Belediye'den emekli Hamdi Orhan'ın eşi, Hayrettin, Hüseyin ve merhum İbrahim Orhan'ın annesi, Güllüzar Orhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekeriya Hamzaoğlu

Vefat Tarihi : 19/11/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Zekeriya Hamzaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Ateş

Vefat Tarihi : 16/11/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden merhum Şevket Ateş'in eşi, Şükran Yorulmaz, Hüsniye Yurdatapan, Hayriye Göçer, Şevkiye Yılmaz ve Hüsnü Ateş'in annesi Fatma Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sait Işık

Vefat Tarihi : 13/11/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Sait Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Karaca

Vefat Tarihi : 11/11/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Saim Can'ın kayınpederi, Örsan Can'ın dedesi, Naciye, Fatma ve Ahmet Karaca'nın babası Salih Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevriye Azun

Vefat Tarihi : 10/11/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Azun'un eşi, Arif, Beynami, Birsel ve Ercan Azun'un annesi Nevriye Azun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Toker

Vefat Tarihi : 10/11/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Nazım Toker'in oğlu, Gülcan Toker'in eşi, Nurdan, Atanur, Hakan ve Samet Toker'in babası Recep Toker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


İlhami Kaplan

Vefat Tarihi : 08/11/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden İlhan ve merhum Ayhan Kaplan'ın babası İlhami Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi mazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Murhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Beytullah Aydoğdu

Vefat Tarihi : 07/11/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Beytullah Aydoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlatına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nizami İçdem

Vefat Tarihi : 04/11/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme Filiz İçdem'in eşi, Sabri İçdem, Duygu Balta, Sinan Kurt ve Seval Elden'in babası Nizami İçdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024