Vefat Edenler

Orhan Kocagöz

Vefat Tarihi : 23/07/2024

Merhum terzi Yusuf Kocagöz'ün oğlu, emekli öğretmen Gülten Kocagöz'ün eşi, Ersen ve Birsen Kocagöz'ün babası, emekli öğretmen Orhan Kocagöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sehare Türkyılmaz

Vefat Tarihi : 23/07/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hanife Topçu, Türkan ve Hande'nin annesi, Cemal Türkyılmaz'ın eşi, Sehare Türkyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüsniye Tabanlı

Vefat Tarihi : 23/07/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Tabanlı'nın eşi, Nadiye, Nahide, Naciye ve Recep Tabanlı'nın annesi, Necla Tabanlı'nın kayınvalidesi, Hüsniye Tabanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Fatma Mollaali

Vefat Tarihi : 22/07/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hasan Eyüpoğlu ve Halime Mutlu'nun annesi, Seyfettin Mutlu'nun kayınvalidesi, Sevgin Mutlu ve Şükriye Can'ın anneannesi, Fatma Mollaali vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bakiye Sivriler

Vefat Tarihi : 22/07/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Yaşar, Davut, Selahattin ve Bilal Sivriler'in annesi Sevda Sivriler'in kayınvalidesi, Gamze ve Gizem Sivriler'in babaannesi Bakiye Sivriler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Akif Akdemir

Vefat Tarihi : 22/07/2024

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Akif Akdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Berkalp Arslan

Vefat Tarihi : 22/07/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden terzi Pakiş Mehmet Arslan'ın torunu, Aslı ve Ekrem Arslan'ın oğlu, Berkalp Arslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sencer Taşkıran

Vefat Tarihi : 22/07/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Fikret ve Müzeyyen Taşkıran'ın oğlu, Sencer Taşkıran vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nimet Yüzer

Vefat Tarihi : 17/07/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Nimet Yüzer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Akife Akdin

Vefat Tarihi : 17/07/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Erdinç Akdin ve Ayfer Bora'nın annesi Akife Akdin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir İlk

Vefat Tarihi : 16/07/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kadir İlk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meral Uğurlu

Vefat Tarihi : 15/07/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Meral Uğurlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ebru Telçeken

Vefat Tarihi : 15/07/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ebru Telçeken vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Usta

Vefat Tarihi : 14/07/2024

Eski bıçkıcılardan merhum Süleyman Usta'nın eşi, Gülsüm Çakır ve Elif Aksu'nun annesi, Hatice Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi yeni camiinden kaldırılıp, Lüleburgaz Umurca köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabit Arınç

Vefat Tarihi : 14/07/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Ufuk Arınç'ın babası Sabit Arınç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Ermiş

Vefat Tarihi : 14/07/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Ermiş'in eşi, Tuğçe Ermiş'in annesi, Zehra Ermiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hilmi Çetinsavaş

Vefat Tarihi : 12/07/2024

Muratlı esnaflarından Hakan, Nalan ve Nurdan'ın babası Hilmi Çetinsavaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kıymet Çınar

Vefat Tarihi : 10/07/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kıymet Çınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Tuna

Vefat Tarihi : 09/07/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Ayşe Tuna'nın eşi İbrahim Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yeter Mahim

Vefat Tarihi : 09/07/2024

Turan mahallesi sakinlerinden Okan, Turgut, Şener, Mürsel ve Nihat Mahim'in annesi Yeter Mahim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikret Çetindağ

Vefat Tarihi : 09/07/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Mustafa ve Furkan Çetindağ'ın babası, Ayten Çetindağ'ın eşi, Fikret Çetindağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Başkan Varol Türel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/2024

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024