Vefat Edenler

Abdullah Tez

Vefat Tarihi : 30/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Hasan ve Halime Tez'in oğlu, merhum Hayrullah Tez'in kardeşi, İlhan ve Beytullah Tez'in kardeşi, Abdullah Tez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emrullah Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 29/11/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Beytullah, Beyti, Refik ve Tevfik Büyükyılmaz'ın babası, Emrullah Büyükyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kibariye Kaya

Vefat Tarihi : 29/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Kibariye Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erol Soylu

Vefat Tarihi : 28/11/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Erol Soylu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Canan Işık

Vefat Tarihi : 28/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Cevat ve İlhame Tezcan'ın kızı, Engin Işık'ın eşi, Can ve Caner Işık'ın annesi, Canan Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Basri Gültekin

Vefat Tarihi : 27/11/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Hakkı Gültekin'in oğlu, Ümit ve Ufuk Gültekin'in babası, Sabiha, Nazmi, Muhterem ve merhum Rahim Gültekin'in abisi, Basri Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Birsen Orallı

Vefat Tarihi : 26/11/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Birsen Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erman Dayanç

Vefat Tarihi : 26/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Erman Dayanç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Memduha Erkunt

Vefat Tarihi : 24/11/2023

Müsellim mahallesi sakinlerinden Memduha Erkunt vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cennet Akdoğan

Vefat Tarihi : 22/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hasan Akdoğan'ın eşi, Esem Çelik, Veli ve Fevzi Akdoğan'ın annesi, Cennet Akdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Ertürk

Vefat Tarihi : 22/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Ertürk'ün eşi, İsmail Ertürk, Nail Ertürk ve Aliye Borucu'nun annesi, Fatma Ertürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümmüş Ergün

Vefat Tarihi : 20/11/2023

Muratlı eşrafından merhum Namık Ergün'ün eşi, Şükran Kaffaf, Türkan Dinç, Tülay ve Timur Ergün'ün annesi, Ümmüş Ergün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halis Ezmeci

Vefat Tarihi : 19/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Tokat Sulusaray'dan gelme, Muhlis Ezmeci'nin babası, Halis Ezmeci vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Semie Karadeniz

Vefat Tarihi : 19/11/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Semie Karadeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Zeycan Yavuz

Vefat Tarihi : 16/11/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Erzurumdan gelme Ali Osman Yavuz'un eşi Şenay Albayrak, Kasım ve Meryem Yavuz'un annesi, Hanifi Albayrak'ın kayınvalidesi Zeycan Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Havva Örnek

Vefat Tarihi : 15/11/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Habil Örnek'in eşi, Mustafa ve Erdal Örnek'in annesi, Havva Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Havva Şuşut

Vefat Tarihi : 15/11/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Havva Şuşut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tayfun Göze

Vefat Tarihi : 14/11/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Tayfun Göze vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurettin Kömürcü

Vefat Tarihi : 14/11/2023

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Nurettin Kömürcü vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Bağbakar

Vefat Tarihi : 13/11/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İbrahim Bağbakar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Fatma Eğciler

Vefat Tarihi : 12/11/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kemal Eğciler'in eşi, Canan Arzul'un annesi, Fatma Eğciler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Melahat hanım camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023