Vefat Edenler

Leman Koz

Vefat Tarihi : 15/04/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Rüştü ve Ayşe Kocabalkan'ın kızı, Hasan Koz'un eşi, Orhan Kocabalkan'ın ablası, Fatoş, Şahin, Zeki, Kezban ve Mehmet Koz'un annesi, Leman Koz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nejla İlgün

Vefat Tarihi : 14/04/2024

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Bülent İlgün'ün eşi Necla İlgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazmiye Kuzgun Oksak

Vefat Tarihi : 14/04/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Sami ve Hafize Kuzgun'un kızı, Saadet, Nehire ve Hamdi Kuzgun'un kardeşi, merhum polis memuru Cemal Oksak'ın eşi, Selen ve Ceren Oksak'ın annesi, Nazmiye Kuzgun Oksak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Babaeski Sofuhalil köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Esamettin Ateşsaçan

Vefat Tarihi : 13/04/2024

Turan mahallesi sakinlerinden Esamettin Ateşsaçan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Albayrak

Vefat Tarihi : 12/04/2024

Merhum İlyas Albayrak'ın oğlu, Nursel Albayrak'ın eşi, İpek Çalışkan'ın babası, Zeki Albayrak'ın kardeşi, Murat Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erdal Kaygas

Vefat Tarihi : 11/04/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden eski postacı Ahmet'in oğlu Atilla ve Erkal Kaygas'ın abisi, Erdal Kaygas vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahattin Onuş

Vefat Tarihi : 09/04/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Alaaddin Onuş, Fethi Onuş, Beyhan Engin ve Şükran Soyseven'in abisi Sebahattin Onuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemal Eğciler

Vefat Tarihi : 09/04/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Cemal Eğciler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı amiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Orhan Yıldız

Vefat Tarihi : 04/04/2024

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhume Melek Yıldız'ın eşi, Muhterem Yıldız, Nuket Yılmazer, Ayşe Dürdane ve Nermin Güçlü'nün babası, eski muhtar Orhan Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nefize Ertan

Vefat Tarihi : 02/04/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden hacı Rafet Ertan'ın gelini, Yalçın Ertan'ın eşi, Kağan ve İlkesu'nun annesi Nefize Ertan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Elmas Kumru

Vefat Tarihi : 31/03/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Kumru'nun eşi, Ali İsmail ve Nermin Kumru'nun annesi, Elmas Kumru vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına kadar çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Uçar

Vefat Tarihi : 31/03/2024

İnanlı mahallesi sakinlerinden Emine Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Asiye Altaş

Vefat Tarihi : 30/03/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Asiye Altaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükrü Aksoy

Vefat Tarihi : 29/03/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Hasan ve Mehmet Aksoy'un babası Onur ve Uğur Aksoy'un dedesi ŞÜKRÜ AKSOY vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Karani Yargı

Vefat Tarihi : 26/03/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Aynur Yargı'nın eşi, Tamer, Aysun ve Taner Yargı'nın babası, Karani Yargı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pembe Güneş

Vefat Tarihi : 26/03/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sabri Güneş'in eşi, Bedriye, Embiye, Sabriye ve İsmail Güneş'in annesi, Pembe Güneş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Örük

Vefat Tarihi : 24/03/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Hatice Örük vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Kocaçınar

Vefat Tarihi : 23/03/2024

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Fatma Kocaçınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesi'nde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Edaviye Özkan

Vefat Tarihi : 23/03/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Edaviye Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarıevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Üsküplü

Vefat Tarihi : 20/03/2024

Merhum Yaşar Üsküplü'nün eşi, Emine Oral, Serpil Ahlatçalı, Ali Hasan Üsküplü ve merhum Hüseyin Üsküplü'nün annesi, Fatma Üsküplü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mihriye Özer

Vefat Tarihi : 20/03/2024

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Simge ve Serpil'in annesi, Nazmi Özer'in eşi Mihriye Özer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun

10/04/2024

Polis Haftası Kutlu Olsun.

08/04/2024

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun

05/04/2024