Vefat Edenler

Fatma Meriç

Vefat Tarihi : 04/07/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum taksici Ali Meriç'in eşi, Erdoğan Meriç ve Nesrin Genç'in annesi, Fatma Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yunus Tuncay

Vefat Tarihi : 04/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Yunus Tuncay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haşim Özbayır

Vefat Tarihi : 03/07/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Beytullah Özbayır'ın oğlu, Rahime, Tenzile, Fatma, Mümin ve merhum Akif Özbayır'ın kardeşi, Haşim Özbayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Taşdemir

Vefat Tarihi : 03/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Nurgül ve Şevket Taşdemir'in oğlu, Samet Taşdemir ve Seher Yüce'nin kardeşi, Ahmet Taşdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sami Solak

Vefat Tarihi : 01/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Aliye Solak'ın eşi, Besime Külhan, Kadriye Yangöz, merhum İsmail ve Hüseyin Solak'ın kardeşi, Aylin, İsmail, Sibel ve Zeynep'in babası, Sami Solak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mülayim Geçko

Vefat Tarihi : 30/06/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Kadir ve Fatma Geçko'nun oğlu, Gülten Geçko'nun eşi, Kadri Geçko ve Serpil Tabak'ın babası, Mülayim Geçko vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saffet Tufan

Vefat Tarihi : 28/06/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Saffet Tufan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Yaşlı

Vefat Tarihi : 27/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden turşucu Ömer Yaşlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Gülten Dalga

Vefat Tarihi : 27/06/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Dalga'nın eşi, Nurten, Özlem, Emine ve Soner Dalga'nın annesi Gülten Dalga vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayten Ürk

Vefat Tarihi : 22/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Ayten Ürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hakkı Arıkan

Vefat Tarihi : 16/06/2023

Muratlı esnaflarından Akbank'tan emekli, Filiz Arıkan'ın eşi, Onur ve Nur Arıkan'ın babası, Ali Altaç'ın eniştesi, Aysel Altaç ve Sibel Arıkan'ın abisi, muhasebeci Hakkı Arıkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hücriye Ergül

Vefat Tarihi : 15/06/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Recep Ergül'ün eşi, Hücriye Ergül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Yılmaz

Vefat Tarihi : 15/06/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ekrem Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nefise Gümüş

Vefat Tarihi : 13/06/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nefise Gümüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necip Tur

Vefat Tarihi : 10/06/2023

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Cevdet, Recep, Hikmet, Fikret ve Hayriye Tur'un abisi, Ümit, Murat Tur ve Semra Aydın'ın babası Necip Tur vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vahdettin Orallı

Vefat Tarihi : 07/06/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Şerafettin Orallı'nın oğlu, Saadet Orallı'nın eşi, Tanju Orallı ve Çağla Arıcı'nın babası, Vahdettin Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Burhan Gelen

Vefat Tarihi : 06/06/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme, Emine Gelen'in eşi, Cüneyt ve Ebru Gelen'in babası, Burhan Gelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Dadı

Vefat Tarihi : 02/06/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Mehmet Dadı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nesrin Yaş

Vefat Tarihi : 01/06/2023

İstanbul'dan gelme Sevgi Yaş'ın kızı, Nedim, Necmi, Nihat, Neslihan, Nagihan ve Nihal'in kız kardeşi, Rahim ve Recep Kocabıyık'ın yeğeni Nesrin Yaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Kahraman

Vefat Tarihi : 01/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Emine Kahraman'ın babası, Cemile Kahraman'ın eşi, Mehmet Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Güngör Akgül

Vefat Tarihi : 29/05/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Salih ve Nazife Akgül'ün oğlu, Gülten Geçko ve Ayten Yakışık'ın kardeşi, Güngör Akgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024