Vefat Edenler

Rafet Erman

Vefat Tarihi : 03/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Servet ve Mehmet Erman'ın kardeşi, Muhterem Yıldız ve Hüseyin Ulutaş'ın dayısı, Yağlı Tohumlar Müdürü Serkan Erman'ın amcası, Rafet Erman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp, Yukarısırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muradiye Zeynep Toprak

Vefat Tarihi : 02/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Emin Toprak'ın eşi, Erdinç Toprak, Sevinç Kara, Sevim Toprak ve Yeşim Leventyüz'ün annesi Muradiye Zeynep Toprak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emrullah Yalama

Vefat Tarihi : 02/03/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Emrullah Yalama vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vasfiye Yüksel

Vefat Tarihi : 01/03/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ali, Salih ve Özcan Yüksel'in annesi Vasfiye Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ali Canbaz

Vefat Tarihi : 26/02/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Hatice Gül Canbaz'ın eşi, merhum Mustafa Canbaz, Gökhan ve Göksel Canbaz'ın babası, eski muhtar Ali Canbaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saime Özbek

Vefat Tarihi : 26/02/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Saime Özbek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ayşe Aydın

Vefat Tarihi : 25/02/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum şoför Ahmet Aydın'ın eşi merhum İrfan Aydın ve Erkan Aydın'ın annesi Ayşe Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pakize Karabakı

Vefat Tarihi : 22/02/2023

Merhum Şükrü Karabakı'nın eşi, Şaban Karabakı, Şadi Karabakı, Gülşen Turan ve merhum Kudret Karabakı'nın annesi Pakize Karabakı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Örnek

Vefat Tarihi : 22/02/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Halit Örnek'in oğlu, Süleyman Çiftçi'nin kayınçosu, Dilber, Rahmiye ve Dilek Çiftçi'nin dayısı Ahmet Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Eker

Vefat Tarihi : 17/02/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Afife Eker'in eşi Birol ve Kani Eker'in babası Kamil Eker vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Gündoğdu

Vefat Tarihi : 16/02/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Zeynep Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sahneme Uzun

Vefat Tarihi : 16/02/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Sahneme Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Vechiye An

Vefat Tarihi : 09/02/2023

Sadrettin Manavoğlu'nun ablası,
Erdinç, Ersin ve Hasan Manavoğlu'nun halası, Vechiye An vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazı müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılarak Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Saygı

Vefat Tarihi : 09/02/2023

İlçemiz Sanayi ustalarından Veli Saygı'nın kardeşi, Hakan ve Serkan Saygı'nın babası, demirci Mehmet Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nefise Onaran

Vefat Tarihi : 09/02/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Onaran'ın eşi Abdullah, Çetin, Nursel ve Emel Onaran'ın annesi Nefise Onaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hüseyin Ayar

Vefat Tarihi : 08/02/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhume Nesrin Ayar'ın eşi, Rasim, Batuhan Ayar ve Gamze Şengül'ün babası Hüseyin Ayar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sami Çevik

Vefat Tarihi : 08/02/2023

İlçemiz esnaflarından bisikletçi Recep'in babası, depodan emekli Sami Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Evsen

Vefat Tarihi : 08/02/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Neriman Evsen'in eşi Figen Evsen ve Filiz Kaytanlı'nın babası Mehmet Kaytanlı'nın  kayınpederi askerlik dairesinden emekli Muzaffer Evsen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saniye Kaya

Vefat Tarihi : 03/02/2023

İstiklal Mahallesi sakinlerinden Merhum Mutallip Balkanlı'nın kızı Mehmet Balkanlı'nın kardeşi Sevim Cacina'nın Ablası Saniye Kaya Vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip Süleymanpaşa Orta camiinden kaldırılıp  yeni Şehir mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükran Akıncı

Vefat Tarihi : 03/02/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Şükran Akıncı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Bilal İşler

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Merhume Sebile İşler’in eşi, Zühre Yılmaz, Ramadan, Tevfik, Zülküf ve Erkan İşler’in babası Bilal İşler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023