Vefat Edenler

Şevki Öztürk

Vefat Tarihi : 05/09/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Şevki Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Özgür

Vefat Tarihi : 03/09/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Murat Özgür'ün halası Hayriye Özgür vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Remziye Çizgen

Vefat Tarihi : 02/09/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mecit Çizgen'in eşi,  Bayram Çizgen'in annesi, Remziye Çizgen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikri Sarıgül

Vefat Tarihi : 01/09/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Orhan, Turan, Mustafa, Binnur, Canan ve Hülya Sarıgül'ün babası, Feride Sarıgül'ün eşi, Fikri Sarıgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Muratlı cemevi'nden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Atılgan

Vefat Tarihi : 31/08/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Hayri Sabri ve Hayriye Atılgan'ın oğlu, Hamiyet Atılgan'ın eşi, Levent Atılgan ve Füsun Şentürk'ün babası, Ali ve Zeki Atılgan'ın abisi, Ahmet Atılgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adem Adiller

Vefat Tarihi : 30/08/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Adil Adiller'in oğlu, Bülent ve Levent Adiller'in abisi, Alev ve Doğan Can'ın babası, Necla Adiller'in eşi, Adem Adiller vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Silistre

Vefat Tarihi : 30/08/2023

Merhum biletçi Hakkı'nın kızı, Hakkı ve Recep Döşemedere'nin ablası Fatma Silistre vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Tekirdağ özdoyuran camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bilge Sever

Vefat Tarihi : 30/08/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden marangoz Ali Sever'in eşi, Ahmet, Aytaç, Şaziye, Deniz, Derya ve Burcu Sever'in annesi Bilge Sever vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Abidin Başaran

Vefat Tarihi : 29/08/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme, Serdal, Elif, Sebahattin ve Müfit Başaran'ın babası, Abidin Başaran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Sert

Vefat Tarihi : 27/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hüsniye Sert'in eşi, Sinan ve Kenan Sert'in babası, Muzaffer Sert vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ayşe Karaca

Vefat Tarihi : 23/08/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden İlhan ve Şerif Karaca'nın annesi, Ayşe Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Yavuz

Vefat Tarihi : 23/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ayşe Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fehmi Altaş

Vefat Tarihi : 20/08/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Fehmi Altaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Taksirat

Vefat Tarihi : 19/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Fatma Taksirat vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Veysel Karani Rahvan

Vefat Tarihi : 18/08/2023

Yeşilsırt mahallesinden gelme merhum Hasan Rahvan'ın oğlu, Murat ve Muradiye Rahvan'ın babası, İlyas Rahvan ve Nurdoğan Aktürk'ün abisi, Veysel Karani Rahvan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Münise Kirez

Vefat Tarihi : 18/08/2023

Hanoğlu mahallesinden gelme Halim Kirez'in eşi, Halil, Tarık ve Oktay Kirez'in annesi Münise Kirez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılıp, Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Yaman

Vefat Tarihi : 17/08/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Rukiye Yaman'ın eşi, Aydın, Ayhan, Mehmet ve Gülay Yaman'ın babası, Ali Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Zülbiye Şankaya

Vefat Tarihi : 15/08/2023

1989 Bulgaristan göçmeni Zülker Şankaya'nın eşi, Bayse Can ve Fevziye Şankaya'nın annesi, Mehmet Şankaya'nın kayınvalidesi Zülbiye Şankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Yüce

Vefat Tarihi : 15/08/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden marangoz Ahmet Yüce'nin eşi, Ayten Akbıyık ve İsmail Hakkı Yüce'nin annesi, Fatma Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mürvet Ergün

Vefat Tarihi : 15/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mürvet Ergün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fahriye Aksu

Vefat Tarihi : 13/08/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Mustafa Aksu'nun eşi, İlayda Işık ve İrem Özdemir'in annesi, Fahriye Aksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024