Vefat Edenler

Hüseyin Pullukçu

Vefat Tarihi : 02/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Pullukçu vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Bahtiyar Karpat

Vefat Tarihi : 01/10/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden İbrahim ve Zöhre Karpat'ın oğlu, Ümmü Karpat'ın eşi, Meltem ve Barış Karpat'ın babası Bahtiyar Karpat vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Aksoy

Vefat Tarihi : 30/09/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden İrfan Aksoy vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Savaş

Vefat Tarihi : 29/09/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Erdoğan Savaş'ın annesi, İbrahim Savaş'ın eşi, Fatma Savaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ercan Ateşsaçan

Vefat Tarihi : 29/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Ateşsaçan'ın oğlu, Sertaç Ateşsaçan'ın babası Ercan Ateşsaçan vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Kurnaz

Vefat Tarihi : 26/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Zeynep Kurnaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Çoban

Vefat Tarihi : 25/09/2021

1989 göçmenlerinden Yablanova köyünden gelme merhum Ali ve Fatma Çoban'ın oğlu, Burcu Çoban'ın eşi, Nefise Çoban'ın babası, Zöhre İşler'in abisi Murat Çoban vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Boyalı

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Bahtiyar Boyalı'nın eşi, Ahmet, Nebahat, Fahriye, Alican ve Ebru Boyalı'nın babası Kadir Boyalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Dikler

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Sabri Dikler'in eşi, merhum Cavit Dikler, Gülfer Bayar, Urkiye Koçhöyük ve Sebahat Aydın'ın annesi, Emel ve Erkan Dikler'in Babaanneleri Fatma Dikler vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Balcı

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Hülya Kurut, Derya Baykal ve Murat Balcı'nın babası Gülsen Balcı'nın eşi Ekrem Balcı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ün

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme Cüneyt, Ferdi ve Yılmaz Ün'ün babası, Melike Ün'ün eşi, Mustafa Ün vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Uzunköprü'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Necat Alagöz

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Necat Alagöz vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 de İlçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Demir

Vefat Tarihi : 22/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ağrı'dan gelme Hanifi, Memet ve Kerem Demir'in Abisi, Orhan, Sıdkı, Meriç, Erdoğan, Ercan, Mehmet, Serkan' nın Babaları Yaşar DEMİR Vefat etmiştir cezası bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sefer Balta

Vefat Tarihi : 20/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden İlhan ve Nurettin Balta'nın abisi, Gökhan, Özkan, Serkan, Celali ve Dilek Balta'nın babası, Ayten Balta'nın eşi, Sefer Balta vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Serttoprak

Vefat Tarihi : 19/09/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Özcan, Hüseyin ve Azize Serttoprak'ın annesi Emine Serttoprak vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacı Alan

Vefat Tarihi : 19/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Adıyaman'dan gelme Behçet, Gökhan ve Hakan Alan'ın babaları Hacı Alan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Karaoğlan

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Nasuf Karaoğlan'ın eşi, İsmail ve Rıdvan Karaoğlan'ın annesi Fikriye Karaoğlan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Sarıçiçek

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden İsmail ve İbrahim Sarıçiçek, Hamdiye Durak ve Ramiye Türkoğlu'nun babaları Veli Sarıçiçek vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İnci Atalı

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İnci Atalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Tuncer

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden biriketçi Seyfi Tuncer'in eşi, merhum Ali Tuncer, Gülsüm Elvan ve Yılmaz'ın anneleri Hatice Tuncer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülbiye Çınar

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Osman ve Mahmut Arıcı'nın ablası, Mustafa Çınar'ın eşi Zülbiye Çınar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021

Kurtuluş Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

03/11/2021