Vefat Edenler

Ekrem Sansar

Vefat Tarihi : 25/02/2024

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Ekrem Sansar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevzi Çevik

Vefat Tarihi : 25/02/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Remzi ve Rasim Çevik'in babası Fevzi Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haydar Ali Koçman

Vefat Tarihi : 24/02/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Haydar Ali Koçman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hamit Zengin

Vefat Tarihi : 23/02/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hamit Zengin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nazmiye Oklu

Vefat Tarihi : 21/02/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Nazmiye Oklu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zübeyde Baran

Vefat Tarihi : 20/02/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zübeyde Baran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Çetinkaya

Vefat Tarihi : 18/02/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden İsmet Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Coşar

Vefat Tarihi : 17/02/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Hanife Çoşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiiden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevda Kuş

Vefat Tarihi : 16/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Ali Kuş ve Feride Kuş'un torunu, Türkan, Erdal, ve Engin Kuş'un yegeni, emekli zabıta amiri Erkan Kuş ve Sevgi Kuş'un kızı, Kübra Kuş'un ablası, Sevda Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevinç Esin

Vefat Tarihi : 15/02/2024

İlçemiz esnaflarından Zafer Yüncüler'in teyzesi, İzzet Esin'in ablası, Meral Yüncüler'in kardeşi, Sevinç Esin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Besime Külan

Vefat Tarihi : 14/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Osman Külan'ın eşi, Besime Külan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ercan Özcan

Vefat Tarihi : 13/02/2024

Turan mahallesi sakinlerinden Niyazi Özcan'ın oğlu, Can ve Cankut Özcan'ın babası, Ercan Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Serkan Çoban

Vefat Tarihi : 13/02/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Nebi ve merhume Nefize Çoban'ın oğlu, Burcu Çoban'ın abisi, Serkan Çoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rukiye Varol

Vefat Tarihi : 11/02/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Rukiye Varol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Selviye Akdeniz

Vefat Tarihi : 10/02/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Selviye Akdeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tayfun Gündüz

Vefat Tarihi : 07/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kemal ve Nadire Gündüz'ün oğlu, Kenan ve Tamer Gündüz'ün kardeşi, Sema Gündüz'ün eşi, Emir ve Ekin Gündüz'ün babası, Tayfun Gündüz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevriye Fidan

Vefat Tarihi : 06/02/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Vahit Ertürk'ün kardeşi, İsmet Fidan'ın eşi, Nevin, Nervin ve Pervin'in annesi, Nevriye Fidan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Recep Taşdelen

Vefat Tarihi : 06/02/2024

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Mehmet Taşdelen'in abisi, İbrahim, Şerif ve Yüksel Çakıroğlu'nun eniştesi, emekli öğretmen Recep Taşdelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Ataç

Vefat Tarihi : 06/02/2024

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Ali Ataç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Vardar

Vefat Tarihi : 06/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Abbas Vardar'ın eşi Hüsniye Küçükler'in annesi, Sedat Küçükler'in kayınvalidesi, Uğur ve Onur Küçükler'in anneannesi, Hanife Vardar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümmügül Bağıran

Vefat Tarihi : 04/02/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ümmügül Bağıran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024