Vefat Edenler

Murat Yılmaz

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Muzuruplu köyünden gelme gardiyan Enver Yılmaz'ın oğlu, Ferhat, Talat Cevriye ve Muradiye'nin kardeşi, Nihat ve Mithat Yılmaz'ın babası, Murat Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Fatih yeni camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Nurcan Kayatürk

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Emekli Öğretmen merhum Rasim DÖNMEZ ve Emekli Öğretmen Zeliha DÖNMEZ'İN in kızı,Ulvi KAYATÜRK'ÜN eşi, Taha Yusuf KAYATÜRK'ün annesi, Selin, Ebru Ömer ve Elif'in kıymetli teyzeleri ,Aysun YILDIZOĞLU'nun ablası,Emekli Öğretmen Kadriye ALKAN ve Gülcan UYDUR'un  kız kardeşi DSİ'den emekli Nurcan  KAYATÜRK vefat etmiştir. Cenazesi 01 Şubat Çarşamba günü ikindi namazına müteakip Muradiye mahallesi Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Akkan

Vefat Tarihi : 01/02/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Hasan Akkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Cemile Babacan

Vefat Tarihi : 30/01/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Nuri Türkeş'in ablası Cemile Babacan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevzi Aksoy

Vefat Tarihi : 29/01/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Vasfi Aksoy un oğlu, Gülay Acar ve Nilay Aksoy un babası Fevzi Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Bozkurt

Vefat Tarihi : 28/01/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Emin Bozkurt'un eşi Emin ve Ramadan Bozkurt'un annesi Fatma Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sebahat Şahin

Vefat Tarihi : 27/01/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Sebahat Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşen Handan Yüce

Vefat Tarihi : 26/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden İsmail Hakkı Yüce'nin eşi, Tümay Yüce'nin annesi, Ayşen Handan Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rehan Esendal

Vefat Tarihi : 24/01/2023

Muratlı eşrafından Almanya'lı Yakup Konyalı'nın kızı, Reyhan Esendal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevdet Fırtın

Vefat Tarihi : 22/01/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Hafize Fırtın'ın eşi, Karani Fırtın'ın babası, Emre ve Eren Fırtın'ın dedesi, Cevdet Fırtın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Balyemez

Vefat Tarihi : 22/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Banu Balyemez'in eşi, Gizem ve Oğuzcan Balyemez'in babası, Ali Balyemez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Burhanettin Vatansever

Vefat Tarihi : 21/01/2023

1989 Bulgaristan Silistre'den gelme berber Nihat Vatansever ve Sebahat Mutlu'nun babası, Burhanettin Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Muslu

Vefat Tarihi : 21/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden İnanlı mahallesinden gelme Muradiye Çalışkan ve Mustafa Çamur'un kardeşi, Firuze Muslu'nun annesi, Hayriye Muslu vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip  çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nedim Tosun

Vefat Tarihi : 21/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Salim ve Ayşe Tosun'un oğlu Nedim Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Volkan Gültekin

Vefat Tarihi : 20/01/2023

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Volkan Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nihat Işık

Vefat Tarihi : 19/01/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Demirci İbrahim Işık'ın oğlu, Nihat Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Musa Gürler

Vefat Tarihi : 19/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum radyocu Kamil Gürler'in oğlu, Ahmet Gürler'in kardeşi, İsmet Gürler'in ve Sevil Özbek'in abisi, Fatma Gürler'in eşi, Esra ve Kamil Gürler'in babası Musa Gürler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Safiye Özev

Vefat Tarihi : 18/01/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Safiye Özev vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Özcan

Vefat Tarihi : 15/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Bulgaristan'dan gelme Nuriye Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaver Türsün

Vefat Tarihi : 13/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Muzaffer Türsün'ün eşi, Tevfik ve İmran Türsün'ün annesi, Şaver Türsün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Mustafa Öztürk

Vefat Tarihi : 13/01/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Mustafa Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023