Vefat Edenler

Meliha Mercan

Vefat Tarihi : 13/08/2023

Müsellim mahallesinden gelme merhum Mustafa Mercan'ın eşi, Kerime, Türkan, Hüseyin ve Aykan Mercan'ın annesi, Meliha Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tolga Boyalı

Vefat Tarihi : 11/08/2023

Turan mahallesi sakinlerinden (Orji)Kamil Fidan ve Türkan Boyalı'nın oğlu, Salih Boyalı ve Özlem Pekyiğit'in kardeşi, Tolga Boyalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramiye Aynalı

Vefat Tarihi : 10/08/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Ramiye Aynalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mürvet Ulus

Vefat Tarihi : 09/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kazım Ulus'un eşi, Selen Yumutkan'ın annesi, Mürvet Ulus vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ramazan Kısacık

Vefat Tarihi : 08/08/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Kısacık'ın eşi, Yasin, Fevziye ve Nilüfer Kısacık'ın babası, Ramazan Kısacık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sinem Karakuş

Vefat Tarihi : 08/08/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Iğdır'dan gelme Hasan ve Pamuk Abakay'ın, kızı Perihan, Hakan, Abdullah ve Kadıhan Karakuş'un kardeşi, Sinem Karakuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Gürsoy

Vefat Tarihi : 04/08/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ali Nazmi Gürsoy'un eşi, Hamza, Nazmi ve Coşkun Gürsoy'un annesi, İsmet Gürsoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sivat Kapaklı

Vefat Tarihi : 04/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Sivat Kapaklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adnan Demirci

Vefat Tarihi : 03/08/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Adnan Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Uçar

Vefat Tarihi : 02/08/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hasan Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Özgür Uykır

Vefat Tarihi : 02/08/2023

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Özgür Uykır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ertan Varol

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Asiye Varol'un oğlu, Kader, Duygu ve Alper Varol'un babası, Ertan Varol vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevriye Bahar

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Cemil Bahar'ın eşi, Figen, Hasan ve Yılmaz Bahar'ın annesi Cevriye Bahar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramazan Şerbetçi

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Ramazan Şerbetçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ayşe Balık

Vefat Tarihi : 26/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Balık'ın eşi, Erol Balık, Cemile Merih, Fatma Varol ve Revasiye Yenigün'ün annesi, Ayşe Balık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazmi Bilgin

Vefat Tarihi : 23/07/2023

Muratlı sakinlerinden olup Almanya'da yaşayan Ali ve Ayşe Bilgin'in oğlu Nazmi Bilgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nermin Kaya

Vefat Tarihi : 22/07/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Kaya'nın kızı, Ülkü Bilir'in ablası, Nermin Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Açıkgöz

Vefat Tarihi : 20/07/2023

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Nevriye Açıkgöz'ün eşi, Elif, Sevgi, Nevzat, Necati ve Mülkiye Açıkgöz'ün babası, İbrahim Açıkgöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Üstüner

Vefat Tarihi : 18/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Fatma Üstüner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Naciye Erşen

Vefat Tarihi : 17/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Naciye Erşen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Dinçoğlu

Vefat Tarihi : 17/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Mustafa Dinçoğlu, Emine Erten ve Neşe Sünbül'ün babası İsmail Dinçoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024