Vefat Edenler

Kemal Ergin

Vefat Tarihi : 13/08/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden merhume Halime Ergin'in eşi, Zeki ve Nurten Ergin'in babaları Ali ve Ayhan Sevinç, Ümmet ve Uğur Ergin'in dedeleri Kemal Ergin vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Kaplan

Vefat Tarihi : 11/08/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Kaplan, Gülfiye Kaplan'ın oğlu Feridun Kaplan'ın kardeşi Mustafa Kaplan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Yalçın

Vefat Tarihi : 11/08/2021

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Ali Yalçın vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Engin Cin

Vefat Tarihi : 10/08/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Engin Cin vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Necla Gençtürk

Vefat Tarihi : 09/08/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden taksici Hüseyin Gençtürk'ün eşi, Koray Gençtürk'ün annesi, merhum Cemal Sülün'ün kızı Necla Gençtürk vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ermiş

Vefat Tarihi : 08/08/2021

Aşağısevinkli mahallesi sakinlerinden Recaği, Ahmet, İsmail ve Zeki Ermiş'in abileri, Hüseyin Ermiş'in babası Mustafa Ermiş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekiye Dünya

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yılmaz Dünya'nın eşi, Duygu Namal'ın annesi Mehmet Tanrıverdi 'nin kızı Zekiye Dünya vefat etmiştir cenazesi bugün saat 12:00 de Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Özgün

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mustafa ve Damla Özgün'ün annesi, sütçü Rıdvan 'ın eşi Fatma Özgün vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevkiye Büyük

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Şevkiye Büyük vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 te Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz .


Ahmet Güney

Vefat Tarihi : 06/08/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ahmet Güney vefat etmistir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılıp, İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Demir

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Elif Demir'in eşi, Rukiye, Cumaziye, Zeynep, Aydın, Hatice ve Hasan Demir'in babaları Veli Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Orhan Çiğdem

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Gülten ve Burhan Çiğdem'in babaları merhum Gülseren Çiğdem'in eşi Orhan Çiğdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Kaplan

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Salih Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.  


Kudret Karabakı

Vefat Tarihi : 02/08/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Hacı Şükrü Karabakı'nın oğlu, Şaban, Şadi Karabakı, Gülşen Turan'ın kardeşi Sibel Karabakı'nın eşi, Onur Karabakı'nın babası Kudret Karabakı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Sıtkı Elfani

Vefat Tarihi : 31/07/2021

Turan mahallesi sakinlerinden eski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Emine Elfani'nin eşi, Bahar, Filiz, Erdal Elfani'nin babaları Sıtkı Elfani vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülsüm İribay

Vefat Tarihi : 27/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Gülsüm İribay vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Bayar

Vefat Tarihi : 24/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Mukadder Özden, Türkan Özver, Nurten Özcan ve Osman Bayar'ın babaları Hasan Bayar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Seher Ertan

Vefat Tarihi : 23/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden kumcu Rafet Ertan'ın eşi, Aydın ve Yalçın Ertan, Aysel Uludağ, Yasemin Orallı'nın anneleri Seher Ertan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Karakaş

Vefat Tarihi : 22/07/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum tavukçu Halil Karakaş'ın oğlu İsmail Karakaş vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevriye Kayaakça

Vefat Tarihi : 21/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nevriye Kayaakça vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Saadet Aydoğdu

Vefat Tarihi : 20/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Saadet Aydoğdu vefat etmiştir cenazesi bugün saat 14:30 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Başkan Varol Türel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/2024

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024