Vefat Edenler

Hatice Balaman

Vefat Tarihi : 06/09/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hatice Balaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Ercan

Vefat Tarihi : 02/09/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Tekirdağ kaşıkçı mahallesinden gelme Sultan Ercan'ın eşi, Ramazan Ercan, Nuriye Gacal, Nurten Varan ve Gülten Kimet'in babası, Ömer Gacal ve Hüseyin Kimet'in kayınpederi Yaşar Ercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kaşıkçı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Özgür

Vefat Tarihi : 01/09/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmenlerinden Beynabi, Ayşe ve Bülent Özgür 'ün babası Ömer Özgür vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sadullah Kahraman

Vefat Tarihi : 30/08/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Bulgaristan Yablanova'dan gelme Sadullah Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamiyet Tunç

Vefat Tarihi : 30/08/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mustafa Tunç'un eşi Hamiyet Tunç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İfakat Oğuz

Vefat Tarihi : 27/08/2022

Muratlı eşrafından merhum Tevfik Oğuz'un eşi, Şefika Feslihan, Hüseyin ve Haldun Oğuz'un annesi İfakat Oğuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Aydın

Vefat Tarihi : 26/08/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Ali ve Alim Aydın'ın babası İsmail Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülümser Kalaba

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Kalaba'nın eşi, Taner ve Serkan Kalaba'nın annesi Gülümser Kalaba vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cumaziye Yıldız

Vefat Tarihi : 25/08/2022

1989 Bulgaristan göçmenlerinden merhum Turgut Yıldız'ın eşi, Emel, Gülten, Hüseyin ve merhum Ali Yıldız'ın annesi Cumaziye Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pakize Gazanfer

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Gazanfer'in eşi, Salih Gazanfer'in annesi Pakize Gazanfer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Garip

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Muratlı eşrafından Hasan Kılavuz'un dayısı, Tüpçü Mehmet Kılavuz'un kayınbiraderi Hasan Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayla Eser

Vefat Tarihi : 25/08/2022

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Ayla Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ferhat Özçekiç

Vefat Tarihi : 21/08/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşe Özçekiç'in eşi, Emine, Güler, Sibel ve Şaban'ın babası İsmail Özçekiç'in amcası, Ferhat Özçekiç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Kurarer

Vefat Tarihi : 19/08/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Hamide Kurarer'in eşi, Tülay, Sevilay ve Sunay Kurarer'in babası, İrfan Kurarer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rasim Günhan

Vefat Tarihi : 18/08/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum korucu Tahsin Günhan'ın oğlu Selahattin Günhan'ın abisi Yalçın Günhan, Yasemin Variş ve Gülden Kaplan'ın babası Gardiyan Rasim Günhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30 da ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Yaman

Vefat Tarihi : 12/08/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden İlhan Yaman'ın babası İrfan Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Keşan'da defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rahime Diler

Vefat Tarihi : 12/08/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Rahime Diler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Tuna

Vefat Tarihi : 12/08/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hamit Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamile Böke

Vefat Tarihi : 12/08/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Kamile Böke vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Melahat Terzi

Vefat Tarihi : 10/08/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme Muhammet Terzi'nin eşi, Mustafa, Murat, Emine Terzi ve Güler Akıncı'nın annesi, Melahat Terzi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aytaç Bozacı

Vefat Tarihi : 10/08/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ahmet ve Sebahat Bozacı'nın oğlu, Aykut ve Songül Bozacı'nın kardeşi, Aytaç Bozacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024