Vefat Edenler

Yusuf Karakaş

Vefat Tarihi : 16/02/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mehmet Karakaş'ın oğlu Yusuf Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülser Ortaer

Vefat Tarihi : 16/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Gülser Ortaer vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamile Geçim

Vefat Tarihi : 15/02/2022

Seyitler köyünden merhum Fevzi Geçim'in eşi, Hülya, Emine ve Adnan Geçim'in annesi Kamile Geçim vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necla Coşkuner

Vefat Tarihi : 15/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Necla Coşkuner vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil İbrahim Uyar

Vefat Tarihi : 14/02/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim Uyar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Barış

Vefat Tarihi : 14/02/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ahmet Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebahat Yüce

Vefat Tarihi : 14/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden marangoz Aydın Yüce'nin eşi, Özcan ve Ercan Yüce'nin annesi Nebahat Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Kutlu

Vefat Tarihi : 13/02/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Şevki ve Mehmet Kutlu'nun annesi Nuriye Kutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Ermez

Vefat Tarihi : 13/02/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Fatma Ermez vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ürkiye Çiftçi

Vefat Tarihi : 12/02/2022

Halit ve Aliye Örnek'in kızı, Belediye'den emekli sucu Süleyman'ın eşi, Ahmet Örnek'in ablası, Rahmiye, Dilek ve Dilber Çiftçi 'bin annesi, Ürkiye Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Aras

Vefat Tarihi : 10/02/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Salih Aras vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Gültekin

Vefat Tarihi : 10/02/2022

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Berna Yaman

Vefat Tarihi : 09/02/2022

Fatih mahallesinden merhum kasap Ömer'in torunu, merhum Gülser Sarı'nın kızı, Rana Ilgın Gündüz'ün annesi Berna Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İdris İşbakan

Vefat Tarihi : 08/02/2022

Muratlı eşrafından eski Bulgaristan göçmeni Aynur İşbakan Karakuş, Ayfer, Ümit ve Demet İşbakan'ın babası kunduracı İdris İşbakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Engin

Vefat Tarihi : 08/02/2022

Muzruplu köyünden merhum Ahmet Engin'in eşi, Ferami Tuna'nın ablası, kaportacı İlhan'ın yengesi, Nihat ve Aysel Engin'in annesi Ayşe Engin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Acar

Vefat Tarihi : 05/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Murat Acar'ın oğlu, Hilmiye Acar'ın eşi, Ersin, Nazan ve Sevcan Acar'ın babası, Remzi ve Mehmet Acar'ın abisi İbrahim Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Celil Sevim

Vefat Tarihi : 05/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Celil Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Doğanay

Vefat Tarihi : 05/02/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Hasan Doğanay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Musa Kadri Sav

Vefat Tarihi : 04/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden eski belediye başkanı merhum Nazım Sav ve Vedia Sav'ın oğlu Musa Kadri Sav vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Tatar

Vefat Tarihi : 04/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Zehra Tatar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nursen Cesur

Vefat Tarihi : 03/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Nursen Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023