Vefat Edenler

Ceren Karacan

Vefat Tarihi : 16/03/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Ceren Karacan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Hüseyin Aydemir

Vefat Tarihi : 13/03/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Aydemir'in oğlu, Çiğdem, Hakan ve Emrecan Aydemir'in babası, Nezahat Aydemir'in eşi, Bahar, Metin ve Mehmet Aydemir'in abisi, Hasan Hüseyin Aydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükran Derin

Vefat Tarihi : 12/03/2024

Arzulu mahallesi sakinlerinden Şükran Derin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Yaman

Vefat Tarihi : 11/03/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Zafer Yaman ve Gözde Kuşçu'nun babası, Hamza Kuşçu'nun kayınpederi Ahmet Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rafet Dinçoğlu

Vefat Tarihi : 05/03/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Serkan, Serdar ve Serap Dinçoğlu'nun babası, merhume Feray Dinçoğlu'nun eşi, Rafet Dinçoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatmahan Kurut

Vefat Tarihi : 05/03/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Kurut'un eşi, Hayriye, Dilek ve merhume Saniye'nin annesi, Fatmahan Kurut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Lüleburgaz Çiftlikköy mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Garip

Vefat Tarihi : 04/03/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Faik Garip'in kardeşi, merhum Hüseyin Garip'in eşi, Halil, Yaşar, Hakan ve Erkan Garip'in annesi, Hatice Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Refik Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 02/03/2024

Aşağısevindikli mahallesinden gelme istiklal mahallesi sakinlerinden merhum Emrullah Büyükyılmaz'ın oğlu, Beytullah, Behti ve Tevfik Büyükyılmaz'ın kardeşi, Refik Büyükyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Baştuhan

Vefat Tarihi : 29/02/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden İbrahim, Yunus ve İmran Baştuhan’ın babası, Türkan Baştuhan’ın eşi, Yaşar Baştuhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Köse

Vefat Tarihi : 28/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hüseyin Çiftçi'nin kayınpederi, Münevver Çiftçi ve İsmail Köse'nin babası Ali Köse vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip inanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Görgün

Vefat Tarihi : 26/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Salih Hünkar'ın kızı, Ümit Yarımdünya'nın teyzesi, Zehra Görgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Sansar

Vefat Tarihi : 25/02/2024

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Ekrem Sansar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevzi Çevik

Vefat Tarihi : 25/02/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Remzi ve Rasim Çevik'in babası Fevzi Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haydar Ali Koçman

Vefat Tarihi : 24/02/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Haydar Ali Koçman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hamit Zengin

Vefat Tarihi : 23/02/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hamit Zengin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nazmiye Oklu

Vefat Tarihi : 21/02/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Nazmiye Oklu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zübeyde Baran

Vefat Tarihi : 20/02/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zübeyde Baran vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Çetinkaya

Vefat Tarihi : 18/02/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden İsmet Çetinkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Coşar

Vefat Tarihi : 17/02/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Hanife Çoşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiiden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevda Kuş

Vefat Tarihi : 16/02/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Ali Kuş ve Feride Kuş'un torunu, Türkan, Erdal, ve Engin Kuş'un yegeni, emekli zabıta amiri Erkan Kuş ve Sevgi Kuş'un kızı, Kübra Kuş'un ablası, Sevda Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevinç Esin

Vefat Tarihi : 15/02/2024

İlçemiz esnaflarından Zafer Yüncüler'in teyzesi, İzzet Esin'in ablası, Meral Yüncüler'in kardeşi, Sevinç Esin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024