Vefat Edenler

Gülseren Yarımdünya

Vefat Tarihi : 16/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum şoför Mehmet Yarımdünya'nın eşi, Fatma Aktaş, Ümit Yarımdünya, Hicran Eren, Mehtap Ceylan'ın anneleri Gülseren Yarımdünya vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Akifoğlu

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Recep Akifoğlu vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Can

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ayten Gülümser ve Ali Rıza Can'ın babası Mustafa Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Dinçer

Vefat Tarihi : 13/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum emekli öğretmen Selahattin Dinçer'in eşi, İlker, Ülker ve Ayfer Dinçer'in anneleri Emine Dinçer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Alkan

Vefat Tarihi : 12/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hacı Veysellerden merhum Fehim Alkan'ın oğlu, Ahmet Alkan'ın abisi, Sevim Alkan'ın eşi, Nilgün Fidan ve Ergül Çakır'ın babaları Talatpaşa ilkokulundan emekli öğretmen Mehmet Alkan vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Salim Karakaya

Vefat Tarihi : 12/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Süleyman Karakaya, Hamdiye Karakuş ve Havva Orhan'ın kardeşleri, Levent Karakaya'nın babası Salim Karakaya vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Çetin Bülbül

Vefat Tarihi : 11/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Müstecep ve Rüveyda Bülbül'ün oğlu, Metin, Yonca ve Bilgin Bülbül'ün abisi Günnur Bilgin'in eşi Demircan ve Duygu Bülbül'ün babaları Çetin Bülbül vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban Bekdemir

Vefat Tarihi : 10/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hatice Bekdemir'in eşi, Deniz, Derya, Buse ve Ulaş Bekdemir'in babaları Şaban Bekdemir vefat etmiştir cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Kısacık

Vefat Tarihi : 09/09/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Kısacık'ın oğlu, Halil ve Pervin Kısacık'ın babası, Nermin Kısacık'ın eşi İsmail Kısacık vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Seyfi Kaya

Vefat Tarihi : 08/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Kaya, Süleyman Sırrı Kaya ve Kadriye Soysal'ın babaları Seyfi Kaya vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Sevindik

Vefat Tarihi : 07/09/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Osman Sevindik vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Kızılcık

Vefat Tarihi : 04/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ramazan Kızılcık'ın eşi, Adem, Mustafa, İsmail, Kızılcık ve Hatice Olçay'ın  annesi Fatma Kızılcık vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Revasiye Bülbül

Vefat Tarihi : 04/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Mürsel Bülbül'ün eşi, Kemal ve Melek Bülbül'ün annesi Revasiye Bülbül vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Metin Sevimli

Vefat Tarihi : 03/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Sevimli'nin oğlu, Birsen İşçan'ın abisi, Sertkan ve İsmail Sevimli'nin amcası, Tolga, İlker, İlayda ve Mert Sevimli'nin babası, Habibe Sevimli'nin eşi Metin Sevimli vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Belma Erdönmez

Vefat Tarihi : 03/09/2021

Yukarısırt mahallesinden Belma Erdönmez vefat etmiştir cenazesi bugün İstanbul'dan getirilip Yukarısırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fethi Cengiz

Vefat Tarihi : 02/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden, Yeşilsırt mahallesinden gelme, Tredaş'tan emekli, Damla Sezgin ve Semih Cengiz'in babaları, Melek Cengiz'in eşi Fethi Cengiz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Ökten

Vefat Tarihi : 02/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Fatma Ökten, Gülbiye Büyükyılmaz, Ayşe Erdem, Sevim Güreler, Sevgi Aşçı, Hülya Erten ve Sefer Ökten'in babaları Hüseyin Ökten vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Kayra

Vefat Tarihi : 02/09/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ali Kayra vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Bilal Saygı

Vefat Tarihi : 01/09/2021

Arzulu mahallesinden gelme İstiklal mahallesi sakinlerinden, sanayi esnaflarından Veli, Mehmet, Hüseyin ve Ali Saygı'nın babaları Bilal Saygı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurhayat Tat

Vefat Tarihi : 01/09/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Nurhayat Tat vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Latif Atuk

Vefat Tarihi : 29/08/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Oktay ve Koray Atuk'un babaları Latif Atuk vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021

Kurtuluş Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

03/11/2021