Vefat Edenler

Rehan Esendal

Vefat Tarihi : 24/01/2023

Muratlı eşrafından Almanya'lı Yakup Konyalı'nın kızı, Reyhan Esendal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevdet Fırtın

Vefat Tarihi : 22/01/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Hafize Fırtın'ın eşi, Karani Fırtın'ın babası, Emre ve Eren Fırtın'ın dedesi, Cevdet Fırtın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Balyemez

Vefat Tarihi : 22/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Banu Balyemez'in eşi, Gizem ve Oğuzcan Balyemez'in babası, Ali Balyemez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Burhanettin Vatansever

Vefat Tarihi : 21/01/2023

1989 Bulgaristan Silistre'den gelme berber Nihat Vatansever ve Sebahat Mutlu'nun babası, Burhanettin Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Muslu

Vefat Tarihi : 21/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden İnanlı mahallesinden gelme Muradiye Çalışkan ve Mustafa Çamur'un kardeşi, Firuze Muslu'nun annesi, Hayriye Muslu vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip  çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nedim Tosun

Vefat Tarihi : 21/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Salim ve Ayşe Tosun'un oğlu Nedim Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Volkan Gültekin

Vefat Tarihi : 20/01/2023

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Volkan Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nihat Işık

Vefat Tarihi : 19/01/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Demirci İbrahim Işık'ın oğlu, Nihat Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Musa Gürler

Vefat Tarihi : 19/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum radyocu Kamil Gürler'in oğlu, Ahmet Gürler'in kardeşi, İsmet Gürler'in ve Sevil Özbek'in abisi, Fatma Gürler'in eşi, Esra ve Kamil Gürler'in babası Musa Gürler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Safiye Özev

Vefat Tarihi : 18/01/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Safiye Özev vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Özcan

Vefat Tarihi : 15/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Bulgaristan'dan gelme Nuriye Özcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaver Türsün

Vefat Tarihi : 13/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Muzaffer Türsün'ün eşi, Tevfik ve İmran Türsün'ün annesi, Şaver Türsün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Mustafa Öztürk

Vefat Tarihi : 13/01/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Mustafa Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayten Düzdağ

Vefat Tarihi : 11/01/2023

Muradiye mahallesi eski muhtarı İsmail Düzdağ'ın eşi, Özkan ve Halil Düzdağ'ın annesi Ayten Düzdağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zübeyde Kalender

Vefat Tarihi : 11/01/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Belediyeden emekli merhum Enver Kalender'in eşi, Barış ve Soner Kalender'in annesi, Zübeyde Kalender vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Karaali

Vefat Tarihi : 04/01/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hüseyin ve Zöhre Karaali'nin oğlu, merhume Gülten Karaali'nin eşi, Zöhre ve Cumaziye  Karaali'nin babası, Hasan Karaali vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Savaş

Vefat Tarihi : 03/01/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Ali Savaş'ın oğlu Mustafa Savaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Alamettin Kırcı

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Alamettin Kırcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Güler

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Hüseyin Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Senem Sarıca

Vefat Tarihi : 02/01/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Dilber ve İsmail Sarıca'nın kızı, Buket, Hasret ve Yasin'in kardeşi, Senem Sarıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Tekbıyık

Vefat Tarihi : 30/12/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin ve Fatma Albayrak'ın kızı, Mehmet Tekbıyık'ın eşi, Ebru ve Ecenur'un annesi, İlyas Albayrak'ın ablası, Zeki Albayrak'ın yeğeni, Hatice Tekbıyık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024