Vefat Edenler

İbrahim Cinoğlu

Vefat Tarihi : 04/06/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Muratlı PTT'den emekli Birol, Şenol, Varol ve Nurcan Cinoğlu'nun babası İbrahim Cinoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinde kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Salim Özer

Vefat Tarihi : 02/06/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Remziye Özer'in eşi, Arif, Adnan ve Hamiyet Özer'in babası Salim Özer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Remzi Albayrak

Vefat Tarihi : 02/06/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Remzi Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fevziye Eren

Vefat Tarihi : 01/06/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Fevziye Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meral Esin Yüncüler

Vefat Tarihi : 31/05/2022

Zafer ve Tamer Yüncüler'in annesi Umut Yüncüler'in babaannesi Meral Esin Yüncüler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tekirdağ özdoyuran camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Demir

Vefat Tarihi : 29/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Hanife Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Dinç

Vefat Tarihi : 27/05/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Aydınköy 'den gelme, merhum Ali,Hasan, Ünzile ve Yılmaz Dinç'in babası, Azize Dinç'in eşi  İsmail Dinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necmettin Kurt

Vefat Tarihi : 26/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Türkan Kurt'un eşi, Şerif Kurt ve İbrahim Keçel'in kardeşi Necmettin Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Göçer

Vefat Tarihi : 25/05/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ali Göçer'in babası, Servet ve Aysel Göçer'in dedesi Şerif Göçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Kırat

Vefat Tarihi : 25/05/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden Sedat, Behçet ve Necdet Madarılı'nın dayısı İsmet Kırat vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Güngör

Vefat Tarihi : 25/05/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Lütfiye Güngör'ün eşi, Günnur, Hafize, Songül, Hamdiye, Şerife, Şener ve Mehmet Güngör'ün babası, Mehmet Yılmaz ve İman Yıldırım'ın kayınpederi Kahveci Halil Güngör vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hayrabolu Kemaller mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülfiye Aktaş

Vefat Tarihi : 23/05/2022

Özgür ve Bekir Aktaş'ın annesi Güler Aktaş'ın kayınvalidesi Zülfiye Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Aynur Çağlayan

Vefat Tarihi : 23/05/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Feyyaz Çağlayan'ın eşi Fatma Aynur Çağlayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Perihan Sarıca

Vefat Tarihi : 19/05/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Perihan Sarıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Nazmi Gürsoy

Vefat Tarihi : 15/05/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden İsmet Gürsoy'un eşi, Hamza, Nazmi ve Coşkun Gürsoy'un babası Ali Nazmi Gürsoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Necati Kanbur

Vefat Tarihi : 14/05/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden İrfan Kanbur'un babası Necati Kanbur vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hadiye Eryetiş

Vefat Tarihi : 14/05/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden ilçemiz eski Belediye Başkanlarından merhum Şükrü Eryetiş'in eşi, Ayten, Şükran, Türkan, Ayfer ve Mustafa Eryetiş'in annesi Hadiye Eryetiş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şafiye Sakar

Vefat Tarihi : 14/05/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Şafiye Sakar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülsüme Çetin

Vefat Tarihi : 10/05/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Kastamonu'lu Gülsüme Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sait Çömez

Vefat Tarihi : 09/05/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Serkan ve Selçuk Çömez'in babası, Hamiyet Çömez'in eşi Sait Çömez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tekirdağ Karahalil mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil İbrahim Solak

Vefat Tarihi : 08/05/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Aysel Solak'ın eşi, Halil ve Afet Solak'ın babası Halil İbrahim Solak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023