Vefat Edenler

Ömer Alkan

Vefat Tarihi : 06/12/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ömer Aktan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saime Başar

Vefat Tarihi : 04/12/2021

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Başar'ın eşi, Saime Başar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Semihat Gıdak

Vefat Tarihi : 04/12/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Semihat Gıdak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yıldız Kısacık

Vefat Tarihi : 01/12/2021

Muratlı eşrafından Sefer Kısacık'ın eşi, Uğur ve Onur Kısacık'ın annesi, Yıldız Kısacık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erdoğan Kayalar

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Turan mahallesi sakinlerinden karayollarından emekli merhum Yusuf Kayalar ve Sabiha Kayalar'ın oğlu, Yusufcan Kayalar'ın babası, Sibel Kayalar'ın eşi, Recep ve Ali Kayalar'ın abisi Erdoğan Kayalar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Elif Eker

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Aydınköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Eker,in eşi , Hasan, Hüseyin, İbrahim, Merhum Kemal ve Cemal Eker’in anneleri Mehmet Eker’in babaannesi Elif Eker vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Sağlık

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum samancı Kürt Cemil'in oğlu, Nalan Sağlık'ın eşi, Cemilcan ve İrem Nur Sağlık'ın babası, Murat Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Altıntaş

Vefat Tarihi : 29/11/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Müjgan Altıntaş'ın eşi, Berkay ve İlkay Altıntaş'ın babası, Hasan ve Hüseyin Altıntaş'ın kardeşi, Ali Altıntaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Ürvet Atakan

Vefat Tarihi : 27/11/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ürvet Atakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Safura Çavuşoğlu

Vefat Tarihi : 25/11/2021

1989 Bulgaristan Dobriç, Orlak köyünden gelme Zekeriya Çavuşoğlu'nun eşi, Recep ve Beyhan Çavuşoğlu'nun annesi Safura Çavuşoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Özcan Özdemir

Vefat Tarihi : 24/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Dursun Özdemir'in oğlu, Özkan Özdemir'in abisi, Tufan Özdemir'in babası, Özcan Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nalan Özdemir

Vefat Tarihi : 24/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Dursun Özdemir'in gelini, Özkan Özdemir'in yengesi, Tufan Özdemir'in annesi, Nalan Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye  Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Beytullah Çayır

Vefat Tarihi : 23/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum sucu Mümin Çayır'ın oğlu, merhum Bilal Çayır, merhum Hüseyin Çayır, merhum Celil Çayır ve Yusuf Çayır'ın kardeşi, merhume Nazmiye Çayır'ın eşi, Beytullah Çayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İlhame Silik

Vefat Tarihi : 23/11/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Silik'in eşi, merhum Hayri Silik, Zehra ve Semra Silik'in annesi İlhame Silik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Usluer

Vefat Tarihi : 22/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Saliha Usluer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nesrin Sevimli

Vefat Tarihi : 20/11/2021

Nesrin Sevimli vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülkar Şankaya

Vefat Tarihi : 19/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmeni Zülbüye Şankaya'nın eşi, Fevziye Şankaya ve Bahise Can'ın babası, Mehmet Şankaya'nın kayınpederi Zülkar Şankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yavuz Coşkun

Vefat Tarihi : 19/11/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Yavuz Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Turgut Yıldız

Vefat Tarihi : 19/11/2021

1989 Bulgaristan göçmenlerinden Küçükler köyünden gelme Cumaziye Yıldız'ın eşi, Emel, Gülten, Hüseyin ve merhum Ali Yıldız'ın babası Turgut Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Bezgin

Vefat Tarihi : 18/11/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme emekli polis memuru Alper Bezgin ve sanayi sitesi sekreteri- müzisyen Naci Bezgin'in babası, Zeynep Bezgin'in eşi, Ali Bezgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemal Koç

Vefat Tarihi : 17/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Tülin ve Aylin Koç'un babası, emekli öğretmen Gönül Koç'un eşi, emekli öğretmen Kemal Koç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024