Vefat Edenler

Nefise Gümüş

Vefat Tarihi : 13/06/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nefise Gümüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necip Tur

Vefat Tarihi : 10/06/2023

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Cevdet, Recep, Hikmet, Fikret ve Hayriye Tur'un abisi, Ümit, Murat Tur ve Semra Aydın'ın babası Necip Tur vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vahdettin Orallı

Vefat Tarihi : 07/06/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Şerafettin Orallı'nın oğlu, Saadet Orallı'nın eşi, Tanju Orallı ve Çağla Arıcı'nın babası, Vahdettin Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Burhan Gelen

Vefat Tarihi : 06/06/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme, Emine Gelen'in eşi, Cüneyt ve Ebru Gelen'in babası, Burhan Gelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Dadı

Vefat Tarihi : 02/06/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Mehmet Dadı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nesrin Yaş

Vefat Tarihi : 01/06/2023

İstanbul'dan gelme Sevgi Yaş'ın kızı, Nedim, Necmi, Nihat, Neslihan, Nagihan ve Nihal'in kız kardeşi, Rahim ve Recep Kocabıyık'ın yeğeni Nesrin Yaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Kahraman

Vefat Tarihi : 01/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Emine Kahraman'ın babası, Cemile Kahraman'ın eşi, Mehmet Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Güngör Akgül

Vefat Tarihi : 29/05/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Salih ve Nazife Akgül'ün oğlu, Gülten Geçko ve Ayten Yakışık'ın kardeşi, Güngör Akgül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Güveri

Vefat Tarihi : 28/05/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ali Güveri vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Vehbi Karakaş

Vefat Tarihi : 27/05/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Merhum Şapkacı Mehmet Karakaş'ın oğlu Muratlı esnaflarından gömlekçi Veli Vehbi Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Habibe Usta

Vefat Tarihi : 27/05/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden İsmail Usta'nın kızı, Sevgi Sever'in kardeşi, Kadir Usta'nın ablası, Nihat ve Okan Sever'in teyzesi, Habibe Usta vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Rahmi Aslan

Vefat Tarihi : 25/05/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Seher Aslan'ın eşi, Yeliz Aslan'ın babası, Hüseyin, Hayri ve Hamdi Aslan'ın kardeşi Rahmi Aslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Şerafettin Korkmaz

Vefat Tarihi : 25/05/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Mustafa Korkmaz'ın abisi, Fatma ve Ahmet Korkmaz'ın babası, Şerafettin Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Metin Korkmaz

Vefat Tarihi : 25/05/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Metin Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zübeyde Erişik

Vefat Tarihi : 25/05/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Zübeyde Erişik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail İsmet Baraç

Vefat Tarihi : 22/05/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İsmail İsmet Baraç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necmi Şencan

Vefat Tarihi : 21/05/2023

İstiklal Mahallesi sakinleriden Cemil Şencan, Nurcan Sevinç, Vildan Yalçın ve Gülcan Türel'in babası, Yalçın Türel'in kayınpederi Marangoz Necmi Şencan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Metin

Vefat Tarihi : 19/05/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Metin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Çiçek

Vefat Tarihi : 19/05/2023

Çarşı eşrafından Gizem Pastanesi sahipleri Ferit, Salih, Mehmet, Zeki ve Hasan Baldız'ın annesi, Zeynep Çiçek vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkindi namazını müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nadiye Tarlan

Vefat Tarihi : 18/05/2023

Muratlı Belediyesi çalışanlarından ÖzhanTarlan'ın annesi, Nadiye Tarlan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırklareli Kavaklı beldesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Sağlık

Vefat Tarihi : 17/05/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Zeynep Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023