Vefat Edenler

Ali Kır

Vefat Tarihi : 26/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden İdris ve merhume Hatice Kır'ın oğlu Ali Kır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sade Gül Yıldız

Vefat Tarihi : 26/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sade Gül Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hande Yıldırım

Vefat Tarihi : 25/01/2024

Yukarısırt mahallesi muhtarı Şerif Yıldırım'ın gelini, Mert Yıldırım'ın eşi, Hande Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip 100. Yıl hacı İlbey camiinden kaldırılıp Tekirdağ şehir mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Atiye Gürcan

Vefat Tarihi : 25/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Bekir Yıldırım ve Safiye Yıldırım'ın kızı, Almanyalı Hasan Gürcan'ın eşi Atiye Gürcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Durcan Köybaşı

Vefat Tarihi : 24/01/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Veli Köybaşı'nın eşi, Ali, Alaattin ve Türkan Köybaşı'nın annesi, Ali ve Veli Eren'in ablası, Durcan Köybaşı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Günver

Vefat Tarihi : 24/01/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Saim, Mehmet, Nihat Günver ve Fevziye Özden'in annesi, Kemal Özden'in kayınvalidesi Zehra Günver vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşegül Balkan

Vefat Tarihi : 24/01/2024

1989 Bulgaristan göçmenlerinden Omurfakı köyünden gelme merhum Mehmet ve merhume Cevriye Balkan'ın kızı Ayşegül Balkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sağlık mahallesi yeşiltepe sarı kaya tunahan camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadriye Cansever

Vefat Tarihi : 23/01/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Kadriye Cansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kenan Metin

Vefat Tarihi : 21/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Beytullah Metin’in oğlu, Sinan Metin, Fatma Özcan ve Ayşe Özlem’in babası Kenan Metin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Göksu

Vefat Tarihi : 19/01/2024

Muratlı eşrafından Bekir Sarıtaş'ın yakını sağlıkçı Mehmet Göksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazmi Gürses

Vefat Tarihi : 19/01/2024

İnanlı mahallesi sakinlerinden Nagihan, Neslihan, Bilgihan ve Kadri Gürses'in babası, Nazmiye Gürses'in eşi, Nazmi Gürses vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazlı Akçer

Vefat Tarihi : 18/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Nazlı Akçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halim Gezerim

Vefat Tarihi : 17/01/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme merhum Hamit Gezerim'in oğlu, Meliha Gezerim'in eşi, Hamit Gezerim ve Çiğdem'in babası, Belediyeden emekli Halim Gezerim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ferhat Olçum

Vefat Tarihi : 15/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ferhat Olçum vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Kocaay

Vefat Tarihi : 15/01/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Mustafa Kocaay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Zülkef Ekerer

Vefat Tarihi : 14/01/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Zülkef Ekerer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekiye Tuğlacı Acar

Vefat Tarihi : 09/01/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Recep Tuğlacı'nın kız kardeşi, Ömür Acar'ın annesi, Zekiye Tuğlacı Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saniye Gacal

Vefat Tarihi : 08/01/2024

Belediyemizden emekli, Gazi İsmail Gacal'ın eşi, Ömer ve Salih Gacal'ın annesi Saniye Gacal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Malkara Çınarlıdere köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedri Ural

Vefat Tarihi : 08/01/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Fatma Ural'ın eşi, Cüneyt, Habibe ve merhum Cumhur Ural'ın babası Bedri Ural vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Beynabi Atasever

Vefat Tarihi : 07/01/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Sevdiye Atasever'in eşi, Tolga ve Tuğba Atasever'in babası, sağlıkçı Beynabi Atasever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Zeren

Vefat Tarihi : 07/01/2024

Arzulu mahallesi sakinlerinden Nurten Zeren'in eşi, Emre Zeren ve Özlem'in babası Mehmet Zeren vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024