Vefat Edenler

Mustafa Ermiş

Vefat Tarihi : 08/08/2021

Aşağısevinkli mahallesi sakinlerinden Recaği, Ahmet, İsmail ve Zeki Ermiş'in abileri, Hüseyin Ermiş'in babası Mustafa Ermiş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekiye Dünya

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yılmaz Dünya'nın eşi, Duygu Namal'ın annesi Mehmet Tanrıverdi 'nin kızı Zekiye Dünya vefat etmiştir cenazesi bugün saat 12:00 de Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Özgün

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mustafa ve Damla Özgün'ün annesi, sütçü Rıdvan 'ın eşi Fatma Özgün vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevkiye Büyük

Vefat Tarihi : 07/08/2021

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Şevkiye Büyük vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 te Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz .


Ahmet Güney

Vefat Tarihi : 06/08/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ahmet Güney vefat etmistir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılıp, İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Demir

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Elif Demir'in eşi, Rukiye, Cumaziye, Zeynep, Aydın, Hatice ve Hasan Demir'in babaları Veli Demir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Orhan Çiğdem

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Gülten ve Burhan Çiğdem'in babaları merhum Gülseren Çiğdem'in eşi Orhan Çiğdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Kaplan

Vefat Tarihi : 05/08/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Salih Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.  


Kudret Karabakı

Vefat Tarihi : 02/08/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Hacı Şükrü Karabakı'nın oğlu, Şaban, Şadi Karabakı, Gülşen Turan'ın kardeşi Sibel Karabakı'nın eşi, Onur Karabakı'nın babası Kudret Karabakı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Sıtkı Elfani

Vefat Tarihi : 31/07/2021

Turan mahallesi sakinlerinden eski Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Emine Elfani'nin eşi, Bahar, Filiz, Erdal Elfani'nin babaları Sıtkı Elfani vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülsüm İribay

Vefat Tarihi : 27/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Gülsüm İribay vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Bayar

Vefat Tarihi : 24/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Mukadder Özden, Türkan Özver, Nurten Özcan ve Osman Bayar'ın babaları Hasan Bayar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Seher Ertan

Vefat Tarihi : 23/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden kumcu Rafet Ertan'ın eşi, Aydın ve Yalçın Ertan, Aysel Uludağ, Yasemin Orallı'nın anneleri Seher Ertan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Karakaş

Vefat Tarihi : 22/07/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum tavukçu Halil Karakaş'ın oğlu İsmail Karakaş vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevriye Kayaakça

Vefat Tarihi : 21/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nevriye Kayaakça vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Saadet Aydoğdu

Vefat Tarihi : 20/07/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Saadet Aydoğdu vefat etmiştir cenazesi bugün saat 14:30 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Faruk Erkmen

Vefat Tarihi : 19/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Volkan ve Hakan Erkmen'in babaları, Hamiyet Erkmen'in eşi, merhum İsmail Erkmen 'in oğlu Faruk Erkmen vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şemsi Aktaş

Vefat Tarihi : 19/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Niğde'den gelme Ümit Aktaş'ın eşi, Burhan ve Salih Aktaş'ın anneleri Şemsi Aktaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Muratlı Cem evinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Huriye Akan

Vefat Tarihi : 19/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden sağlık ocağından emekli merhum Abbas Akan'ın eşi, merhum Kemal Akan, merhum Mustafa Akan, Vahit Akan ve Kenan Akan'ın anneleri Huriye Akan vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Çiftçi

Vefat Tarihi : 18/07/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Fikriye Çiftçi'nin eşi, Birgül, Recep ve Hülya Çiftçi'nin babaları Yaşar Çiftçi vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Cumaziye Karaali

Vefat Tarihi : 17/07/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Bulgaristan 89 göçmenlerinden, Yablanova'dan gelme  Gülten Köybaşı, Döne Topçu ve Hasan Karaali'nin anneleri Kazım Karaali'nin eşi, Cumaziye Karaali vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021

Kurtuluş Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

03/11/2021