Vefat Edenler

Hüseyin Marmara

Vefat Tarihi : 16/11/2021

Bulgaristan Yablanova köyünden gelme, Fatma ve Cansev Marmara'nın babası Beşir oğlu Hüseyin Marmara vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Sağlık Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Ümit Duymaz

Vefat Tarihi : 15/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Selahattin Duymaz ve merhume Ayşe Duymaz'ın kızı, Eren ve Saygın Aylanç'ın annesi Ümit Duymaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırklareli merkez mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Atılcan

Vefat Tarihi : 15/11/2021

Muratlı Tekirdağ yolcu taşıma kooperatifi eski üyelerinden Erdem Atılcan'ın babası, Kamil Atılcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Tekirdağ Karaca Murat Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynel Çalışkan

Vefat Tarihi : 11/11/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Recep ve Eyüp Çalışkan, Kadriye Akoba'nın babası Aykut Çalışkan'ın dedesi Zeynel Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Yaşar

Vefat Tarihi : 10/11/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mehmet Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vildan Meriç

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Şerafettin Meriç'in eşi, Bahar Meriç, Ender Meriç, Şenay Kocataş ve Selda Pala'nın annesi Vildan Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülser Usal

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Usal'ın eşi, merhum Selahattin Usal, Hafize Cengiz ve Ayşe Yıldız'ın annesi Gülser Usal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeki Müren Çanaş

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Feriha Çanaş'ın eşi, Zekeriya, Sevda, Güler, Gülşah, Sevgi Sıra'nın babası Taner Tunçkol ve Zeki Sıra'nın kayınpederi Zeki Müren Çanaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tahsin Nazlı

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yeşilsırt mahallesinden gelme Tuncay, Mehmet Ali, Cumaziye ve Dilaver Nazlı'nın babası, Hatice Nazlı'nın eşi Tahsin Nazlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salim Meçü

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden İstanbul'dan gelme Kaniye Meçü'nün eşi, Gökhan ve Sinan Meçü'nün babası Salim Meçü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kazım Engin

Vefat Tarihi : 08/11/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kazım Engin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 da Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adile Bilim

Vefat Tarihi : 07/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme merhum Yusuf Bilim'in eşi, Halil, İsmail, Zümrüt Firdevs ve Habibe Bilim'in annesi Adile Bilim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazif Akgün

Vefat Tarihi : 06/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hanoğlu mahallesinden gelme Nazif Akgün, Sebahat Aslan, Gülten Bedir ve Kıymet Badak'ın babası Nazif Akgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emetullah Canaş

Vefat Tarihi : 06/11/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Emetullah Canaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazife Aydın

Vefat Tarihi : 03/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Osman Aydın'ın eşi, Mustafa Aydın, Gülfiye Kıral, Selim, Mehmet Yılmaz, Sevim Demir ve merhum Ahmet Yılmaz'ın annesi Nazife Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümmü Bengü

Vefat Tarihi : 03/11/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Ömer Bengü, Ekrem Bengü ve Nurten Karakurt'un annesi Ümmü Bengü vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 10:30 da Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Neriman Duman

Vefat Tarihi : 02/11/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Nezir Duman ve merhume Sülbiye Duman'ın kızı, merhum Rafet Duman'ın ablası, Neziha Aker, Mehmet, Necven ve Vedat Duman'ın kız kardeşi Neriman Duman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikret Çıkıkçı

Vefat Tarihi : 02/11/2021

Hüseyin Çıkıkçı'nın oğlu, Emine Çıkıkçı'nın eşi, Gözde ve Gizem Çıkıkçı'nın babası Nusret, Cengiz ve Hakan Çıkıkçı'nın abisi Fikret Çıkıkçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacer Yavuz

Vefat Tarihi : 31/10/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kıbrıs gazisi Hüseyin Yavuz'un eşi, Mehmet, Semih ve Hayriye Yavuz'un annesi Hacer Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabiye Çalıklar

Vefat Tarihi : 31/10/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Sabiye Çalıklar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Mihriye Vardar

Vefat Tarihi : 29/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Mihriye Vardar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024