Vefat Edenler

Özgür Uykır

Vefat Tarihi : 02/08/2023

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Özgür Uykır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ertan Varol

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Asiye Varol'un oğlu, Kader, Duygu ve Alper Varol'un babası, Ertan Varol vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevriye Bahar

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Cemil Bahar'ın eşi, Figen, Hasan ve Yılmaz Bahar'ın annesi Cevriye Bahar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramazan Şerbetçi

Vefat Tarihi : 30/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Ramazan Şerbetçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ayşe Balık

Vefat Tarihi : 26/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hasan Balık'ın eşi, Erol Balık, Cemile Merih, Fatma Varol ve Revasiye Yenigün'ün annesi, Ayşe Balık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazmi Bilgin

Vefat Tarihi : 23/07/2023

Muratlı sakinlerinden olup Almanya'da yaşayan Ali ve Ayşe Bilgin'in oğlu Nazmi Bilgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nermin Kaya

Vefat Tarihi : 22/07/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Kaya'nın kızı, Ülkü Bilir'in ablası, Nermin Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Açıkgöz

Vefat Tarihi : 20/07/2023

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Nevriye Açıkgöz'ün eşi, Elif, Sevgi, Nevzat, Necati ve Mülkiye Açıkgöz'ün babası, İbrahim Açıkgöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Üstüner

Vefat Tarihi : 18/07/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Fatma Üstüner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Naciye Erşen

Vefat Tarihi : 17/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Naciye Erşen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Dinçoğlu

Vefat Tarihi : 17/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Mustafa Dinçoğlu, Emine Erten ve Neşe Sünbül'ün babası İsmail Dinçoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Aksu

Vefat Tarihi : 16/07/2023

Seyitler köyünden gelme Necdet Aksu'nun abisi, Besim, Cengiz ve Berul Aksu'nun babası Veli Aksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Kanbur

Vefat Tarihi : 14/07/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Hayati Kanbur'un eşi, Erdoğan Kanbur'un annesi, Fatma Kanbur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Bozbey

Vefat Tarihi : 12/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Fatma Bozbay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Merih

Vefat Tarihi : 10/07/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Orhan Merih, Güner Merih ve Kıymet Gür'ün babası, Servet Gür'ün kayınpederi, Mustafa Merih vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Kıymet Canıtez

Vefat Tarihi : 10/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Canıtez'in eşi, Mehmet, Nilüfer ve hHafize'nin annesi, Kıymet Canıtez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Yalama

Vefat Tarihi : 08/07/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İbrahim Yalama vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adnan Korkmaz

Vefat Tarihi : 07/07/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden eski bakkallardan Mehmet Ali Korkmaz'ın oğlu, Adnan Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meryem Öztürk

Vefat Tarihi : 07/07/2023

1989 Bulgaristan göçmenlerinden merhum Salih Öztürk'ün eşi Senaydin ve Sebaydin Öztürk'ün annesi Meryem Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Kahya

Vefat Tarihi : 07/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Arif Kahya'nın eşi, merhume Duygu Güler, Murat ve Serkan Kahya'nın annesi, Saliha Kahya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Akın

Vefat Tarihi : 06/07/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden İlhan, Gülhan ve Hakan Akın'ın babası, Mustafa Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024