Vefat Edenler

Zeliha Gündüz

Vefat Tarihi : 17/12/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Zeliha Gündüz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Eren

Vefat Tarihi : 17/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Hakan Eren ve Dilek Çiçekdal'ın babası Ulviye Eren'in eşi Mehmet Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemal Türel

Vefat Tarihi : 16/12/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum fırıncı Cemal Türel'in oğlu, Enver Türel ve Kıymet Karabirgül'ün babası, Kaan Türel'in dedesi, Kemal Türel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Müzeyyen Çevrik

Vefat Tarihi : 16/12/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Müzeyyen Çevrik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gül Şirin Balcı

Vefat Tarihi : 16/12/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden İbrahim Balcı'nın eşi, Gül Şirin Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Feride Yurdatapan

Vefat Tarihi : 13/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum züccaciyeci Selahattin Yurdatapan'ın eşi, Şengül Demir ve Nilgül Özkan'ın annesi Feride Yurdatapan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Resmiye Açıkgöz

Vefat Tarihi : 13/12/2022

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden İbrahim Açıkgöz'ün ablası, Nevzat ve Necati Açıkgöz'ün halası, Resmiye Açıkgöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Vasfi Eğcin

Vefat Tarihi : 12/12/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mahmut ve Selime Eğcin'in oğlu, Engin, Sibel ve Serap'ın babası, Batiye Eğcin'in eşi, Vasfi Eğcin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebiye Günel

Vefat Tarihi : 11/12/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden merhum Efrahim Günel'in eşi Recep Günel, Ali Günel, merhum Şaban Günel Aysel Simen ve Necip Günel'in annesi Nebiye Günel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Birsen Artun

Vefat Tarihi : 11/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Teoman Artun'un eşi merhum bakkal Veli'nin kızı Alkan, Gül ve Nur Artun'un annesi Birsen Artun vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Çarşı cami'nden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gökhan Kılıç

Vefat Tarihi : 11/12/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Gökhan Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Bakır

Vefat Tarihi : 10/12/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Meryem Bakır'ın eşi, Tuncay, Günay ve Gülay Bakır'ın babası, Recep Bakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılıp Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nadir Yılmaz

Vefat Tarihi : 10/12/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Nadir Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindkli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Emre

Vefat Tarihi : 06/12/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Nuri Türkeş'in ablası Emine Emre vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamiyet Mert

Vefat Tarihi : 05/12/2022

Muratlı eşrafından merhum Ahmet ve Zehra Kaynak'ın kızı, Hamdiye Hızlan ve  Muammer Kaynak'ın kardeşi, merhum Feyzullah Mert'in eşi Hamiyet Mert vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Süleymanpaşa yeni şehir mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Yasan

Vefat Tarihi : 05/12/2022

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Meryem Sabutay, Zehra Haraç, Sevdiye Ceylan ve Hasan Yasan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mükerrem Güdül

Vefat Tarihi : 04/12/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Mükerrem Güdül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Nuri Işıkgün

Vefat Tarihi : 04/12/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Van'dan gelme İsmet ve Faruk Işıkgün'ün abisi Mehmet Nuri Işıkgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çorlu otogar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevdet Alkan

Vefat Tarihi : 03/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Fatma Alkan'ın eşi, Eray ve Bahriye Alkan'ın babası Hüseyin Alkan'ın kardeşi Cevdet Alkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fethiye Karaçoban

Vefat Tarihi : 02/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Karaçoban'ın eşi, merhume İmren, Şengül ve Neziha Karaçoban'ın annesi Fethiye Karaçoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Arslanlı

Vefat Tarihi : 29/11/2022

İstiklal Mahallesi sakinlerinden, Seher Arslanlı’nın eşi, Zeliha Oğuz ve Zeki Arslanlı’nın babaları İbrahim Arslanlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023