Vefat Edenler

Hüseyin Güler

Vefat Tarihi : 04/07/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden merhum Hakkı Güler'in oğlu, Hüseyin Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hafize Sevindik

Vefat Tarihi : 04/07/2021

Yukarısevindikli mahalesi sakinlerinden Hafize Sevindik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Tevfik Baykal

Vefat Tarihi : 02/07/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Şükran, Gülşen, Ekrem, Ahmet ve Mehmet Baykal'ın babaları, Mehmet Ateş'in kayınpederi, Levent Baykal'ın dedesi Tevfik Baykal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Dülger

Vefat Tarihi : 02/07/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Yüksel ve Rıfat Dülger'in babası, Fatma Dülger'in eşi, Kenan Dülger'in abisi, İsmail Ağrıman'ın eniştesi Demirci İsmet Dülger vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Mutlu

Vefat Tarihi : 02/07/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden 1989 Bayrampınar köyünden gelme Sebahat Demiröz, Sebaydin Mutlu ve Musa Mutlu'nun babası Mustafa Mutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacer Yiğit

Vefat Tarihi : 01/07/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Enver Yiğit, Ercan Yiğit ve Fatma Elibol'un anneleri Hacer Yiğit vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kıymet Yıldız

Vefat Tarihi : 01/07/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Yıldız vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat 15:00 te Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zilha Güneş

Vefat Tarihi : 30/06/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Zilha Güneş vefat etmiştir. Cenazesi öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Serdar Cengiz

Vefat Tarihi : 25/06/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Senayi Cengiz'in oğlu Serdar Cengiz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nigar Mahim

Vefat Tarihi : 24/06/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Mithat, Serkan, Gökhan Mahim'in anneleri, Turgut, Nursel, Şener Mahim'in yengeleri Nigar Mahim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Gebeşli

Vefat Tarihi : 23/06/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Hanife, Afife ve Zülfü Gebeşli'nin annesi, merhum Ali Gebeşli'nin eşi Saliha Gebeşli vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevim Onur

Vefat Tarihi : 23/06/2021

Yavaşça mahallesi eşrafından Sevim Onur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Güven

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Feyzullah Güven'in oğlu, Duranca Güven'in eşi, Sedat ve Serpil Güven'in babaları Ali Güven vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Meryem Tuna

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum Hacı İsmail Tuna'nın eşi, Ersan, Ercan ve Ersin Tuna'nın anneleri Meryem Tuna vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kıkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevket Güler

Vefat Tarihi : 19/06/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Şevket Güler vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Müslüm Demir

Vefat Tarihi : 18/06/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Güler Eker ve Yüksel Demir'in babası Fatma Demir'in eşi Müslüm Demir vefat etmişitr. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Erol Demir

Vefat Tarihi : 15/06/2021

Turan-Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Erol Demir vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurettin Güngörmez

Vefat Tarihi : 15/06/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Nurettin Güngörmez vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedriye Abacı

Vefat Tarihi : 14/06/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Bedriye Abacı vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevki Bilkay

Vefat Tarihi : 14/06/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Şevki Bilkay vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Meral Gölbahar

Vefat Tarihi : 10/06/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Meral Gölbahar vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Başkan Varol Türel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/2024

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024