Vefat Edenler

Ayhan Kaplan

Vefat Tarihi : 27/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden İlhami ve Muradiye Kaplan'ın oğlu, İlhan Kaplan'ın kardeşi, Dilek Kaplan'ın eşi, Nisa Nur ve Ali Kıvanç Kaplan'ın babası Belediyemiz Meclis üyesi  Ayhan Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aynur Barış

Vefat Tarihi : 26/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden balıkçı Ahmet  Güney'in ablası Aynur Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Fide

Vefat Tarihi : 25/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum arabacı İrfan Fide'nin eşi, Nihal Yarımdünya, Emel, Hüseyin ve İsmail Fide'nin annesi Hayriye Fide vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Bedir

Vefat Tarihi : 24/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ferahmi Bedir'in eşi, Ali Atuk'un kardeşi, Burhanettin ve Hayrettin Bedir'in annesi Ayşe Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Erişik

Vefat Tarihi : 23/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşe Erişik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabriye Eligül

Vefat Tarihi : 22/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Şeref Eligül'ün eşi, Mehmet Eligül, Hülya Koz ve Tayfun Değirmeci'nin annesi Sabriye Eligül vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Celil Nehir

Vefat Tarihi : 22/02/2022

Seyitler köyünden gelme Mediha, Necla, Alaattin, Mubayettin ve Nurettin Nehir'in babası, Celil Nehir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Demirtaş

Vefat Tarihi : 19/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muazzez Ören, Kevser Kaçan ve Mehmet Demirtaş'ın babası Hacı Mustafa Demirtaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Baydemir

Vefat Tarihi : 18/02/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Karakaş, Kamuran Yılmaz, Ahmet ve Hasan Baydemir'in babası Mehmet Baydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Gülümser

Vefat Tarihi : 17/02/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Nurten Gülümser'in eşi, Beyzanur Gülümser'in babası, Ahmet Gülümser vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erol Kabataş

Vefat Tarihi : 17/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Erol Kabataş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meliha Dönmez

Vefat Tarihi : 16/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Dönmez'in eşi, Elame Ağırman, Salih, Mustafa ve Ali Dönmez'in annesi Meliha Dönmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sadife Saygı

Vefat Tarihi : 16/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sadife Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Karakaş

Vefat Tarihi : 16/02/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Mehmet Karakaş'ın oğlu Yusuf Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülser Ortaer

Vefat Tarihi : 16/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Gülser Ortaer vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamile Geçim

Vefat Tarihi : 15/02/2022

Seyitler köyünden merhum Fevzi Geçim'in eşi, Hülya, Emine ve Adnan Geçim'in annesi Kamile Geçim vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necla Coşkuner

Vefat Tarihi : 15/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Necla Coşkuner vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil İbrahim Uyar

Vefat Tarihi : 14/02/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Halil İbrahim Uyar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Barış

Vefat Tarihi : 14/02/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ahmet Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebahat Yüce

Vefat Tarihi : 14/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden marangoz Aydın Yüce'nin eşi, Özcan ve Ercan Yüce'nin annesi Nebahat Yüce vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Kutlu

Vefat Tarihi : 13/02/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Şevki ve Mehmet Kutlu'nun annesi Nuriye Kutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024