Vefat Edenler

Zeynep Kurnaz

Vefat Tarihi : 26/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Zeynep Kurnaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Çoban

Vefat Tarihi : 25/09/2021

1989 göçmenlerinden Yablanova köyünden gelme merhum Ali ve Fatma Çoban'ın oğlu, Burcu Çoban'ın eşi, Nefise Çoban'ın babası, Zöhre İşler'in abisi Murat Çoban vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Boyalı

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Bahtiyar Boyalı'nın eşi, Ahmet, Nebahat, Fahriye, Alican ve Ebru Boyalı'nın babası Kadir Boyalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Dikler

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Sabri Dikler'in eşi, merhum Cavit Dikler, Gülfer Bayar, Urkiye Koçhöyük ve Sebahat Aydın'ın annesi, Emel ve Erkan Dikler'in Babaanneleri Fatma Dikler vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Balcı

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Hülya Kurut, Derya Baykal ve Murat Balcı'nın babası Gülsen Balcı'nın eşi Ekrem Balcı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ün

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme Cüneyt, Ferdi ve Yılmaz Ün'ün babası, Melike Ün'ün eşi, Mustafa Ün vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Uzunköprü'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Necat Alagöz

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Necat Alagöz vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 de İlçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Demir

Vefat Tarihi : 22/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ağrı'dan gelme Hanifi, Memet ve Kerem Demir'in Abisi, Orhan, Sıdkı, Meriç, Erdoğan, Ercan, Mehmet, Serkan' nın Babaları Yaşar DEMİR Vefat etmiştir cezası bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Sefer Balta

Vefat Tarihi : 20/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden İlhan ve Nurettin Balta'nın abisi, Gökhan, Özkan, Serkan, Celali ve Dilek Balta'nın babası, Ayten Balta'nın eşi, Sefer Balta vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Serttoprak

Vefat Tarihi : 19/09/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Özcan, Hüseyin ve Azize Serttoprak'ın annesi Emine Serttoprak vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacı Alan

Vefat Tarihi : 19/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Adıyaman'dan gelme Behçet, Gökhan ve Hakan Alan'ın babaları Hacı Alan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Karaoğlan

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Nasuf Karaoğlan'ın eşi, İsmail ve Rıdvan Karaoğlan'ın annesi Fikriye Karaoğlan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Sarıçiçek

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden İsmail ve İbrahim Sarıçiçek, Hamdiye Durak ve Ramiye Türkoğlu'nun babaları Veli Sarıçiçek vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İnci Atalı

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İnci Atalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Tuncer

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden biriketçi Seyfi Tuncer'in eşi, merhum Ali Tuncer, Gülsüm Elvan ve Yılmaz'ın anneleri Hatice Tuncer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülbiye Çınar

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Osman ve Mahmut Arıcı'nın ablası, Mustafa Çınar'ın eşi Zülbiye Çınar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülseren Yarımdünya

Vefat Tarihi : 16/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum şoför Mehmet Yarımdünya'nın eşi, Fatma Aktaş, Ümit Yarımdünya, Hicran Eren, Mehtap Ceylan'ın anneleri Gülseren Yarımdünya vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Akifoğlu

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Recep Akifoğlu vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Can

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ayten Gülümser ve Ali Rıza Can'ın babası Mustafa Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Dinçer

Vefat Tarihi : 13/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum emekli öğretmen Selahattin Dinçer'in eşi, İlker, Ülker ve Ayfer Dinçer'in anneleri Emine Dinçer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Alkan

Vefat Tarihi : 12/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hacı Veysellerden merhum Fehim Alkan'ın oğlu, Ahmet Alkan'ın abisi, Sevim Alkan'ın eşi, Nilgün Fidan ve Ergül Çakır'ın babaları Talatpaşa ilkokulundan emekli öğretmen Mehmet Alkan vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023