Vefat Edenler

Sefer Balta

Vefat Tarihi : 20/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden İlhan ve Nurettin Balta'nın abisi, Gökhan, Özkan, Serkan, Celali ve Dilek Balta'nın babası, Ayten Balta'nın eşi, Sefer Balta vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Serttoprak

Vefat Tarihi : 19/09/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Özcan, Hüseyin ve Azize Serttoprak'ın annesi Emine Serttoprak vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacı Alan

Vefat Tarihi : 19/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Adıyaman'dan gelme Behçet, Gökhan ve Hakan Alan'ın babaları Hacı Alan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Karaoğlan

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Nasuf Karaoğlan'ın eşi, İsmail ve Rıdvan Karaoğlan'ın annesi Fikriye Karaoğlan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Veli Sarıçiçek

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden İsmail ve İbrahim Sarıçiçek, Hamdiye Durak ve Ramiye Türkoğlu'nun babaları Veli Sarıçiçek vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İnci Atalı

Vefat Tarihi : 18/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İnci Atalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Tuncer

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden biriketçi Seyfi Tuncer'in eşi, merhum Ali Tuncer, Gülsüm Elvan ve Yılmaz'ın anneleri Hatice Tuncer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülbiye Çınar

Vefat Tarihi : 17/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Osman ve Mahmut Arıcı'nın ablası, Mustafa Çınar'ın eşi Zülbiye Çınar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülseren Yarımdünya

Vefat Tarihi : 16/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum şoför Mehmet Yarımdünya'nın eşi, Fatma Aktaş, Ümit Yarımdünya, Hicran Eren, Mehtap Ceylan'ın anneleri Gülseren Yarımdünya vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Akifoğlu

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Recep Akifoğlu vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Can

Vefat Tarihi : 14/09/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ayten Gülümser ve Ali Rıza Can'ın babası Mustafa Can vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Dinçer

Vefat Tarihi : 13/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum emekli öğretmen Selahattin Dinçer'in eşi, İlker, Ülker ve Ayfer Dinçer'in anneleri Emine Dinçer vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Alkan

Vefat Tarihi : 12/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Hacı Veysellerden merhum Fehim Alkan'ın oğlu, Ahmet Alkan'ın abisi, Sevim Alkan'ın eşi, Nilgün Fidan ve Ergül Çakır'ın babaları Talatpaşa ilkokulundan emekli öğretmen Mehmet Alkan vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Salim Karakaya

Vefat Tarihi : 12/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Süleyman Karakaya, Hamdiye Karakuş ve Havva Orhan'ın kardeşleri, Levent Karakaya'nın babası Salim Karakaya vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Çetin Bülbül

Vefat Tarihi : 11/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Müstecep ve Rüveyda Bülbül'ün oğlu, Metin, Yonca ve Bilgin Bülbül'ün abisi Günnur Bilgin'in eşi Demircan ve Duygu Bülbül'ün babaları Çetin Bülbül vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban Bekdemir

Vefat Tarihi : 10/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hatice Bekdemir'in eşi, Deniz, Derya, Buse ve Ulaş Bekdemir'in babaları Şaban Bekdemir vefat etmiştir cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Kısacık

Vefat Tarihi : 09/09/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Kısacık'ın oğlu, Halil ve Pervin Kısacık'ın babası, Nermin Kısacık'ın eşi İsmail Kısacık vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Seyfi Kaya

Vefat Tarihi : 08/09/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Kaya, Süleyman Sırrı Kaya ve Kadriye Soysal'ın babaları Seyfi Kaya vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Sevindik

Vefat Tarihi : 07/09/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Osman Sevindik vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Kızılcık

Vefat Tarihi : 04/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ramazan Kızılcık'ın eşi, Adem, Mustafa, İsmail, Kızılcık ve Hatice Olçay'ın  annesi Fatma Kızılcık vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Revasiye Bülbül

Vefat Tarihi : 04/09/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Mürsel Bülbül'ün eşi, Kemal ve Melek Bülbül'ün annesi Revasiye Bülbül vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024