Vefat Edenler

Ayşe Yıldız

Vefat Tarihi : 31/05/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum terzi hacı Dilaver Yıldız'ın kızı, Salih ve İsmail Yıldız'ın ablası, Kemal Çelik'in annesi, Ayşe Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nadiye Kızılyel

Vefat Tarihi : 31/05/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Yıldız Atbin, Yılmaz, Yavuz ve Aysel Kızılyel'in annesi, Nadiye Kızılyel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Taner Özbal

Vefat Tarihi : 30/05/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Taner Özbal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Temel

Vefat Tarihi : 28/05/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Şerife Temel'in eşi, Serkan, Birkan ve Erkan Temel'in babası İsmet Temel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yılmaz Öztürk

Vefat Tarihi : 28/05/2024

Muratlı eşrafından Coşkun Güleryüz'ün bacanağı, Abdurrahman Aksoy ve Rıfat Aksoy'un eniştesi, Şadiye Öztürk'ün eşi Onur Öztürk'ün babası, Yılmaz Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi Muzruplu köyünde kılınacak öğle namazına müteakip Muratlı ilçe mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabriye Yıldırım

Vefat Tarihi : 26/05/2024

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Harun Kahya'nın kızı, Hakkı Çoban'ın ablası, Mehmet, Harun ve Selçuk Çoban'ın halası, Sabriye Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Düzdağ

Vefat Tarihi : 25/05/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Nevin Düzdağ'ın eşi, Can Düzdağ ve Bengi Beycan'ın babası, Esra Düzdağ ve Ozan Beycan'ın kayınpederi, Deniz Düzdağ'ın dedesi, emekli Başkomiser Ahmet Düzdağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi ezanından sonra çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necdet Yarcı

Vefat Tarihi : 25/05/2024

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Necdet Yarcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Bakır

Vefat Tarihi : 24/05/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden merhum Aziz Bakır'ın eşi, Ahmet, Mehmet, Remzi Bakır ve Remziye Taylan'ın annesi, Hatice Bakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Dilek

Vefat Tarihi : 24/05/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ahmet Dilek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vahide Döner

Vefat Tarihi : 22/05/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden eski otobüs şoförlerinden merhum Kemal Döner'in eşi Vahide Döner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülsen Simen

Vefat Tarihi : 19/05/2024

Kıbrıs gazilerinden Hüseyin Simen'in eşi, Gülsen Simen vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Zeren

Vefat Tarihi : 19/05/2024

Arzulu mahallesi sakinlerinden Cengiz ve Celal Zeren'in babası, Hasan Zeren vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ufuk Çetiner

Vefat Tarihi : 16/05/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Şükrü ve Beyhan Çetiner'in oğlu, Fatma Çetiner'in eşi, Ufuk Çetiner vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Osman Yavuz

Vefat Tarihi : 14/05/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Erzurum'dan gelme Kasım, Meryem ve Şenay Yavuz'un babası, Ufuk Albayrak'ın dedesi, Hanife Albayrak'ın kayınpederi Ali Osman Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Altın

Vefat Tarihi : 12/05/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Zafer ve Saffet Altın'ın annesi, Muzaffer Altın'ın eşi, Fatma Altın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Müesser Üresin

Vefat Tarihi : 12/05/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Üresin'in eşi, Cengiz Üresin, Cavide Pakyürek, Vacide Paçacıoğlu, Sadiye Çankaya, Sadettin ve Mehmet Üresin'in annesi, Müesser Üresin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Vahittin Balcı

Vefat Tarihi : 12/05/2024

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Emel Kaçar, Nevrez Canki, Aydın, Erol ve Bahattin Balcı'nın babası, Emine Balcı'nın eşi, Vahittin Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Arif Kunduz

Vefat Tarihi : 11/05/2024

Turan mahallesi sakindir merhume Gülbahar Kunduz'un eşi Aynur, Sevda, Ayşe, Kader ve Günay Kunduz'un babası Arif Kunduz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fadliye Batak

Vefat Tarihi : 11/05/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hasan Batak'ın eşi, İlkay, Erkan ve Serkan Batak'ın annesi, Fadliye Batak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırklareli merkezde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahat Sevim

Vefat Tarihi : 09/05/2024

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Sebahat Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024