Vefat Edenler

Hasan Başlar

Vefat Tarihi : 12/11/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Mustafa Başlar'ın babası, eski muhtar Hasan Başlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Bedir

Vefat Tarihi : 12/11/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Sedat, Rahmi, Vedat Bedir ve Gönül Korkmaz'ın annesi, Ayşe Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Esma Kıray

Vefat Tarihi : 09/11/2023

Fatih mahallesi eski sakinlerinden Ali Kıray'ın eşi, Rahim ve İbrahim Kıray'ın annesi Esma Kıray vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kılıçlar mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Osman Bozbey

Vefat Tarihi : 08/11/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Esna Bozbey'in eşi, Hasan Bozbey'in kardeşi, Can ve Mustafa Bozbey'in babası, Ali Osman Bozbey vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülzade Tambil

Vefat Tarihi : 08/11/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Tambil'in eşi, Nevriye Akdağ, Recep, Hasan ve Gülcan Tambil'in annesi Gülzade Tambil vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Güllü Karapuçak

Vefat Tarihi : 04/11/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Kemal, Hayati, Mesut, Birol ve Emrullah Karapuçak'ın annesi Celal Karapuçak'ın eşi, Güllü Karapuçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Karakaş

Vefat Tarihi : 01/11/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Yusuf Karakaş'ın oğlu, Aynur; Saffet ve Kemal Karakaş'ın abisi, Nihat, Zeynep ve merhum Yusuf Karakaş'ın babası, Hanife Karakaş'ın eşi, Mehmet Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Şarklı

Vefat Tarihi : 31/10/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mustafa Şarklı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Durmaz

Vefat Tarihi : 31/10/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Emine Durmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Yasmut

Vefat Tarihi : 29/10/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Edip Pakyürek'in ablası, Şadan Köse ve Şennur Yorulmaz'ın annesi, Fikriye Yasmut vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Akçadağ

Vefat Tarihi : 29/10/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hüsniye Akçadağ'ın eşi Ferhat ve Murat Akçadağ'ın babası, Hüseyin Akçadağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden  kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tolgahan Ateş

Vefat Tarihi : 28/10/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Bahattin ve Mualla Ateş'in oğlu, Ersen Ateş ve Güllü Akbaş'ın abisi, Tolgahan Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


Münire Esmer

Vefat Tarihi : 28/10/2023

Ballıhoca mahallesinden gelme Cevdet Esmer'in eşi, Süreyya, Muhbin, Müsebiye ve Zekiye'nin annesi Münire Esmer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanda camiinden kaldırılıp, Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Otman

Vefat Tarihi : 26/10/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Zümbül Otman'ın oğlu, Ünzile, Ayşe ve Gülşirin Otman'ın kardeşi, Ali Otman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tayip Atam

Vefat Tarihi : 25/10/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Iğdır'dan gelme Cevdet, Necdet ve Nurcan Atam'ın babası Tayip Atam vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemile Kuş

Vefat Tarihi : 24/10/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hasan Orhan’ın kızı, Mustafa Kuş’un eşi, Cemile Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Fidan

Vefat Tarihi : 24/10/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmenlerinden Zöhre Fidan'ın eşi, Ferhat Fidan'ın babası, Hasan Fidan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


İdris Altınkaya

Vefat Tarihi : 22/10/2023

Muratlı eşrafından Yakup Usta'nın oğlu, Nezahat Gümüş'ün babası,Semih Gümüş'ün kayınpederi, İdris Altınkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Göçer

Vefat Tarihi : 14/10/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ahmet ve Zafer Göçer, Ayşe Korkmaz'ın annesi, merhum Muzaffer Göçer'in eşi, Hanife Göçer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tahsin Soydan

Vefat Tarihi : 13/10/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Çerkez Hakkı Soydan'ın oğlu, Murat Soydan'ın babası, Çerkez Tahsin Soydan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haydar Kotan

Vefat Tarihi : 11/10/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Haydar Kotan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023