Vefat Edenler

Sultan Aktaş

Vefat Tarihi : 15/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Sultan Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muharrem Durak

Vefat Tarihi : 14/04/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muharrem Durak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Kadri Berk

Vefat Tarihi : 10/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Muratlı sanayi esnaflarından Nazmiye Berk'in eşi, Erkin ve Erkan Berk'in babası Recep Kadri Berk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayrullah Durgun

Vefat Tarihi : 10/04/2022

TEK'ten emekli Hasibe Durgun'un eşi Sultan Dağar, Gökhan ve Tülay Durgun'un Babası Hayrullah Durgun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip hurşit kuyu camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pervin Tezcan

Vefat Tarihi : 10/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kadir Kut'un kızı, merhum Mursel Tezcan'ın eşi, Erdoğan Kut'un ablası, Yüksel, Turgay ve Oktay'ın annesi, Pervin Tezcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriş Pala

Vefat Tarihi : 08/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Nuriş Pala vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Bülent Yıldızer

Vefat Tarihi : 07/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Şerif Bülent Yıldızer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Bozbay

Vefat Tarihi : 03/04/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Bozbay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Toprak

Vefat Tarihi : 02/04/2022

Eski Kazımdirik mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Ergün Toprak'ın eşi, Serkan ve Sinan Toprak'ın annesi Ayşe Toprak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çorlu garaj camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aliye Abacı

Vefat Tarihi : 31/03/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum berber Ahmet'in eşi, Ahmet ve Turhan Abacı'nın annesi Aliye Abacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Okan Güler

Vefat Tarihi : 29/03/2022

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Okan Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemil Tuna

Vefat Tarihi : 28/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Cemil Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İhsan Okan

Vefat Tarihi : 24/03/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Kars Sarıkamış'tan gelme Fikret ve Vesim Okan'ın babası İhsan Okan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamza Karaman

Vefat Tarihi : 21/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Remziye Karaman'ın eşi, Hasan, Hüseyin, Ali Karaman ve Nebahat Savan'ın babası Hamza Karaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabri Ulu

Vefat Tarihi : 21/03/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden İstanbul'da ikamet eden Akif Ulu'nun kardeşi Sabri Ulu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Enise Koçak

Vefat Tarihi : 18/03/2022

Merhum Hamdi Çelebi'nin eşi Enise Koçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Müzeyyen Garip

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hüseyin Garip'in eşi Müzeyyen Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Aksel

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Zahit Aksel'in eşi, Sedat Aksel ve Nilüfer Elibol'un annesi Yüksel Elibol'un kayınvalidesi, Zehra Aksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılıp Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Arif Çelik

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme Fatma Çelik'in eşi, İfakat, Emine, Ayşe, Sertan, Ali ve Esen Çelik'in babası Arif Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Seher Ünal

Vefat Tarihi : 16/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Seher Ünal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Küçük

Vefat Tarihi : 13/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Emin ve İlknur Küçük'ün babası Hüseyin Küçük vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

18/05/2024

Anneler Günü Kutlu Olsun

11/05/2024

Geleneksel Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası Başlıyor.

10/05/2024