Vefat Edenler

İlhame Silik

Vefat Tarihi : 23/11/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Silik'in eşi, merhum Hayri Silik, Zehra ve Semra Silik'in annesi İlhame Silik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Usluer

Vefat Tarihi : 22/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Saliha Usluer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nesrin Sevimli

Vefat Tarihi : 20/11/2021

Nesrin Sevimli vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zülkar Şankaya

Vefat Tarihi : 19/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden 1989 Bulgaristan göçmeni Zülbüye Şankaya'nın eşi, Fevziye Şankaya ve Bahise Can'ın babası, Mehmet Şankaya'nın kayınpederi Zülkar Şankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yavuz Coşkun

Vefat Tarihi : 19/11/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Yavuz Coşkun vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Turgut Yıldız

Vefat Tarihi : 19/11/2021

1989 Bulgaristan göçmenlerinden Küçükler köyünden gelme Cumaziye Yıldız'ın eşi, Emel, Gülten, Hüseyin ve merhum Ali Yıldız'ın babası Turgut Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Bezgin

Vefat Tarihi : 18/11/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme emekli polis memuru Alper Bezgin ve sanayi sitesi sekreteri- müzisyen Naci Bezgin'in babası, Zeynep Bezgin'in eşi, Ali Bezgin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemal Koç

Vefat Tarihi : 17/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Tülin ve Aylin Koç'un babası, emekli öğretmen Gönül Koç'un eşi, emekli öğretmen Kemal Koç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Marmara

Vefat Tarihi : 16/11/2021

Bulgaristan Yablanova köyünden gelme, Fatma ve Cansev Marmara'nın babası Beşir oğlu Hüseyin Marmara vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Sağlık Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Ümit Duymaz

Vefat Tarihi : 15/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Selahattin Duymaz ve merhume Ayşe Duymaz'ın kızı, Eren ve Saygın Aylanç'ın annesi Ümit Duymaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırklareli merkez mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Atılcan

Vefat Tarihi : 15/11/2021

Muratlı Tekirdağ yolcu taşıma kooperatifi eski üyelerinden Erdem Atılcan'ın babası, Kamil Atılcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Tekirdağ Karaca Murat Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynel Çalışkan

Vefat Tarihi : 11/11/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Recep ve Eyüp Çalışkan, Kadriye Akoba'nın babası Aykut Çalışkan'ın dedesi Zeynel Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Yaşar

Vefat Tarihi : 10/11/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mehmet Yaşar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vildan Meriç

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Şerafettin Meriç'in eşi, Bahar Meriç, Ender Meriç, Şenay Kocataş ve Selda Pala'nın annesi Vildan Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülser Usal

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Usal'ın eşi, merhum Selahattin Usal, Hafize Cengiz ve Ayşe Yıldız'ın annesi Gülser Usal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeki Müren Çanaş

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Feriha Çanaş'ın eşi, Zekeriya, Sevda, Güler, Gülşah, Sevgi Sıra'nın babası Taner Tunçkol ve Zeki Sıra'nın kayınpederi Zeki Müren Çanaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tahsin Nazlı

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yeşilsırt mahallesinden gelme Tuncay, Mehmet Ali, Cumaziye ve Dilaver Nazlı'nın babası, Hatice Nazlı'nın eşi Tahsin Nazlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salim Meçü

Vefat Tarihi : 09/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden İstanbul'dan gelme Kaniye Meçü'nün eşi, Gökhan ve Sinan Meçü'nün babası Salim Meçü vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kazım Engin

Vefat Tarihi : 08/11/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kazım Engin vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 da Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adile Bilim

Vefat Tarihi : 07/11/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme merhum Yusuf Bilim'in eşi, Halil, İsmail, Zümrüt Firdevs ve Habibe Bilim'in annesi Adile Bilim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazif Akgün

Vefat Tarihi : 06/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hanoğlu mahallesinden gelme Nazif Akgün, Sebahat Aslan, Gülten Bedir ve Kıymet Badak'ın babası Nazif Akgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023