Vefat Edenler

Abdullah Teke

Vefat Tarihi : 11/03/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Konya'dan gelme Bekir Teke'nin oğlu, Müşerref Teke'nin eşi, Ahmet ve Gamze Teke'nin babası, Mustafa, İzzet, Mehmet ve Dilek'in kardeşi Abdullah Teke vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebibe Vatansever

Vefat Tarihi : 09/03/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Vatansever'in eşi merhum Nuri Vatansever, Gülizar Özgür ve Vasfiye Görmez'in annesi Nebibe Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gafur Türkoğlu

Vefat Tarihi : 09/03/2022

Turan mahallesi sakinlerinden 1978 Bulgaristan Razgrad'tan gelme Kadriye Türkoğlu'nun eşi, Arif ve Naci Türkoğlu'nun babası, Gafur Türkoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükriye Eren

Vefat Tarihi : 07/03/2022

Yukarısırt mahallesi sakinlerinden merhum İsmail ve Nadide Eren'in kızı, Aslı Gülhan ve Aykut Çavdarlı'nın annesi, Şükriye Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Firdevs Tanyeli

Vefat Tarihi : 06/03/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Firdevs Tanyeli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Çapraz

Vefat Tarihi : 03/03/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Rüstem Çapraz'ın eşi, Cevriye Karadağ, Süreybe Oral, Metin ve Müveyla Çapraz'ın annesi Ayşe Çapraz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Elfidan Kurt

Vefat Tarihi : 02/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Mehmet Kurt'un eşi, İbrahim, Fatma, Ali, Veli, Bayram ve Kemal Kurt'un annesi Elfidan Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erbil Yıldız

Vefat Tarihi : 28/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden lahmacuncu Ahmet Yıldız'ın abisi taksici Erbil Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayhan Kaplan

Vefat Tarihi : 27/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden İlhami ve Muradiye Kaplan'ın oğlu, İlhan Kaplan'ın kardeşi, Dilek Kaplan'ın eşi, Nisa Nur ve Ali Kıvanç Kaplan'ın babası Belediyemiz Meclis üyesi  Ayhan Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aynur Barış

Vefat Tarihi : 26/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden balıkçı Ahmet  Güney'in ablası Aynur Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Fide

Vefat Tarihi : 25/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum arabacı İrfan Fide'nin eşi, Nihal Yarımdünya, Emel, Hüseyin ve İsmail Fide'nin annesi Hayriye Fide vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Bedir

Vefat Tarihi : 24/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Ferahmi Bedir'in eşi, Ali Atuk'un kardeşi, Burhanettin ve Hayrettin Bedir'in annesi Ayşe Bedir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Erişik

Vefat Tarihi : 23/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşe Erişik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabriye Eligül

Vefat Tarihi : 22/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Şeref Eligül'ün eşi, Mehmet Eligül, Hülya Koz ve Tayfun Değirmeci'nin annesi Sabriye Eligül vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Celil Nehir

Vefat Tarihi : 22/02/2022

Seyitler köyünden gelme Mediha, Necla, Alaattin, Mubayettin ve Nurettin Nehir'in babası, Celil Nehir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Demirtaş

Vefat Tarihi : 19/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muazzez Ören, Kevser Kaçan ve Mehmet Demirtaş'ın babası Hacı Mustafa Demirtaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Baydemir

Vefat Tarihi : 18/02/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Karakaş, Kamuran Yılmaz, Ahmet ve Hasan Baydemir'in babası Mehmet Baydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Gülümser

Vefat Tarihi : 17/02/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Nurten Gülümser'in eşi, Beyzanur Gülümser'in babası, Ahmet Gülümser vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erol Kabataş

Vefat Tarihi : 17/02/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Erol Kabataş vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 16:00 da Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meliha Dönmez

Vefat Tarihi : 16/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Dönmez'in eşi, Elame Ağırman, Salih, Mustafa ve Ali Dönmez'in annesi Meliha Dönmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sadife Saygı

Vefat Tarihi : 16/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sadife Saygı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023