Vefat Edenler

Fikri Bakkaç

Vefat Tarihi : 22/11/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum uzun Ahmet'in oğlu, eski bekçi Beytullah Bakkaç'ın kardeşi, Nusret Bakkaç'ın abisi, Fikri Bakkaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Güllüzar Orhan

Vefat Tarihi : 20/11/2022

Belediye'den emekli Hamdi Orhan'ın eşi, Hayrettin, Hüseyin ve merhum İbrahim Orhan'ın annesi, Güllüzar Orhan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekeriya Hamzaoğlu

Vefat Tarihi : 19/11/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Zekeriya Hamzaoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Ateş

Vefat Tarihi : 16/11/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden merhum Şevket Ateş'in eşi, Şükran Yorulmaz, Hüsniye Yurdatapan, Hayriye Göçer, Şevkiye Yılmaz ve Hüsnü Ateş'in annesi Fatma Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sait Işık

Vefat Tarihi : 13/11/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Sait Işık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Karaca

Vefat Tarihi : 11/11/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Saim Can'ın kayınpederi, Örsan Can'ın dedesi, Naciye, Fatma ve Ahmet Karaca'nın babası Salih Karaca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevriye Azun

Vefat Tarihi : 10/11/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin Azun'un eşi, Arif, Beynami, Birsel ve Ercan Azun'un annesi Nevriye Azun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Toker

Vefat Tarihi : 10/11/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Nazım Toker'in oğlu, Gülcan Toker'in eşi, Nurdan, Atanur, Hakan ve Samet Toker'in babası Recep Toker vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz


İlhami Kaplan

Vefat Tarihi : 08/11/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden İlhan ve merhum Ayhan Kaplan'ın babası İlhami Kaplan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi mazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Murhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Beytullah Aydoğdu

Vefat Tarihi : 07/11/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Beytullah Aydoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlatına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nizami İçdem

Vefat Tarihi : 04/11/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme Filiz İçdem'in eşi, Sabri İçdem, Duygu Balta, Sinan Kurt ve Seval Elden'in babası Nizami İçdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İdris Meriç

Vefat Tarihi : 03/11/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İdris Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Karabulut

Vefat Tarihi : 31/10/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Halit Karabulut'un oğlu, Şennur Karabulut'un eşi, Güler, Dilek ve Buket Karabulut'un babası, Hüseyin Karabulut vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emiş Alpar

Vefat Tarihi : 31/10/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kore gazisi Ali İbrahim Alpar'ın eşi, Mehmet Alpar ve Nefize Durmaz'ın annesi, Mahmut ve Orçun Alpar'ın babaannesi Emiş Alpar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevdegül Kuş

Vefat Tarihi : 30/10/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mümin Kuş'un eşi, Sevdegül Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt Mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hanife Çalışır

Vefat Tarihi : 28/10/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum değirmenci İsmail Çalışır'ın eşi, Nuri Çalışır ve Sebahat Gündüzgören'in annesi Hanife Çalışır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemal Yıldız

Vefat Tarihi : 24/10/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden Kemal Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Enez

Vefat Tarihi : 21/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Enez'in eşi Ercan, Suzan ve Nazan Enez'in annesi, Fatma Enez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camisiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Baykal

Vefat Tarihi : 20/10/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Hanife Baykal'ın eşi, Levent Baykal'ın babası, Gülşen, Ahmet ve Mehmet Baykal'ın abisi, Ekrem Baykal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülseren Balcı

Vefat Tarihi : 17/10/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kemal Balcı'nın eşi, Ahmet, Gülay, Güray, Tülay ve Nuray Balcı'nın  annesi, Gülseren Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Feti Taşdelen

Vefat Tarihi : 17/10/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Tamer ve Recep Taşdelen'in babası, Gülsüm Taşdelen'in eşi, Feti Taşdelen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır dileriz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024