Vefat Edenler

Niyazi Kanbur

Vefat Tarihi : 16/06/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Murat Kanbur, Tayfun Kanbur, Hatice Büyükyıldız ve Aysel İleri’nin babası, minibüsçü Niyazi Kanbur vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Turgut Balcı

Vefat Tarihi : 15/06/2024

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Turgut Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mukadder Özyün

Vefat Tarihi : 14/06/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Mukadder Özyün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Çayır Ali Akyün

Vefat Tarihi : 13/06/2024

İstiklal-Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Şerif, Erol, Erdoğan ve merhum Şaban Akyün'ün babası, Çayır Ali Akyün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayri Hasanca

Vefat Tarihi : 12/06/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Selahattin ve Ayşe Hasanca'nın oğlu, İbrahim ve Mehmet Hasanca'nın abisi, Muazzez Hasanca'nın eşi, Aykut ve Erkut Hasanca'nın babası, Hayri Hasanca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Nural

Vefat Tarihi : 12/06/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Selim, Semra ve Sedat Nural'ın annesi Emine Nural vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacer Özaltuner

Vefat Tarihi : 12/06/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Bülbül'ün kızı, Mürsel Bülbül, Yüksel Bülbül ve Rukiyeti Sırt'ın kardeşi, Hülya ve Bahadır Özaltuner'in annesi, Hacer Özaltuner vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haydar Erdin

Vefat Tarihi : 11/06/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Cumaziye Erdin'in eşi, Arzu Şaduman Gürer, Rıza ve Ali Erdin'in babası Hanife Erdin'in kayınpederi Haydar Erdin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban İşlek

Vefat Tarihi : 09/06/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Bahtışah İşlek'in eşi, Halime ve Recep İşlek in babası Şaban İşlek vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kevser Şimşek

Vefat Tarihi : 09/06/2024

İnanlı mahallesi sakinlerinden Emine Topçu, Vildan ve Hasan Şimşek'in annesi Kevser Şimşek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nuray Kurt

Vefat Tarihi : 08/06/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ahmet, Cumhur, Nilay, Tahsin ve Nebi'nin annesi Nuray Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Uzunköprü'de defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülfer Çayır

Vefat Tarihi : 08/06/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Gülfer Çayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tevhide Kaya

Vefat Tarihi : 06/06/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Selçuk Büyükyılmaz'ın kayınvalidesi, Hülya, Semra, Ayla, Leyla ve Hazel Kaya'nın annesi, Ahmet Kaya'nın eşi, Tevhide Kaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Samih Kaymak

Vefat Tarihi : 06/06/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Samih Kaymak vefat etmiştir. cenazesi bugün öğle namazına müteakip Melahat hanım camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Havva Eğilli

Vefat Tarihi : 05/06/2024

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Havva Eğilli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Burhan Tahir Adal

Vefat Tarihi : 05/06/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Burhan Tahir Adal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Zarif Caferoğlu

Vefat Tarihi : 05/06/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Ali Caferoğlu'nun eşi, Ramadan Müminoğlu, Lütfiye Ateş, Hüseyin ve Cafer Caferoğlu'nun annesi, Mümin Ateş'in kayınvalidesi, Zarif Caferoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İhsan Böke

Vefat Tarihi : 02/06/2024

İnanlı mahallesi sakinlerinde İhsan Böke vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Bahar

Vefat Tarihi : 01/06/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Adil Bahar'ın babası, Hamit Bahar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muradiye Yavuz

Vefat Tarihi : 01/06/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muradiye Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Şenoğlu

Vefat Tarihi : 31/05/2024

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Şenoğlu'nun eşi, Vedat Şenoğlu, Ümit Şenoğlu ve Selma Kalaba'nın annesi, merhum Kadir Kalaba'nın kayınvalidesi, Ayşe Şenoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024