Vefat Edenler

Nebiye Günel

Vefat Tarihi : 11/12/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden merhum Efrahim Günel'in eşi Recep Günel, Ali Günel, merhum Şaban Günel Aysel Simen ve Necip Günel'in annesi Nebiye Günel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Birsen Artun

Vefat Tarihi : 11/12/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Teoman Artun'un eşi merhum bakkal Veli'nin kızı Alkan, Gül ve Nur Artun'un annesi Birsen Artun vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Çarşı cami'nden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gökhan Kılıç

Vefat Tarihi : 11/12/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Gökhan Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Bakır

Vefat Tarihi : 10/12/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Meryem Bakır'ın eşi, Tuncay, Günay ve Gülay Bakır'ın babası, Recep Bakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılıp Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nadir Yılmaz

Vefat Tarihi : 10/12/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Nadir Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindkli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Emre

Vefat Tarihi : 06/12/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Nuri Türkeş'in ablası Emine Emre vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamiyet Mert

Vefat Tarihi : 05/12/2022

Muratlı eşrafından merhum Ahmet ve Zehra Kaynak'ın kızı, Hamdiye Hızlan ve  Muammer Kaynak'ın kardeşi, merhum Feyzullah Mert'in eşi Hamiyet Mert vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Süleymanpaşa yeni şehir mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Yasan

Vefat Tarihi : 05/12/2022

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Meryem Sabutay, Zehra Haraç, Sevdiye Ceylan ve Hasan Yasan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mükerrem Güdül

Vefat Tarihi : 04/12/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Mükerrem Güdül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Nuri Işıkgün

Vefat Tarihi : 04/12/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Van'dan gelme İsmet ve Faruk Işıkgün'ün abisi Mehmet Nuri Işıkgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çorlu otogar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cevdet Alkan

Vefat Tarihi : 03/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Fatma Alkan'ın eşi, Eray ve Bahriye Alkan'ın babası Hüseyin Alkan'ın kardeşi Cevdet Alkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fethiye Karaçoban

Vefat Tarihi : 02/12/2022

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Karaçoban'ın eşi, merhume İmren, Şengül ve Neziha Karaçoban'ın annesi Fethiye Karaçoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Arslanlı

Vefat Tarihi : 29/11/2022

İstiklal Mahallesi sakinlerinden, Seher Arslanlı’nın eşi, Zeliha Oğuz ve Zeki Arslanlı’nın babaları İbrahim Arslanlı vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rıza Abaylar

Vefat Tarihi : 28/11/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhuma Altan Abaylar, Oktay ve Turgay Abaylar'ın babası Rıza Abaylar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nejdet Balcı

Vefat Tarihi : 27/11/2022

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Nejdet Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nasıf Kara

Vefat Tarihi : 26/11/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden merhum Ali ve Hatice Kara'nın oğlu, merhume Sebahat Kara'nın eşi, Ali, Zelda ve Selçuk Kara'nın babası, Nasıf Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Ören

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Sezai Arat'ın kayınvalidesi, Ayten Arat'ın annesi, Hayriye Ören vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılıp Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekeriya Göksu

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Nuran Göksu'nun eşi, Rasim Göksu, Özlem Göksu ve Gamze Göksu Bedel'in babası Zekeriya Göksu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Atiye Varol

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Atiye Varol vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Güler Sezen

Vefat Tarihi : 25/11/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Güler Sezen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Onur

Vefat Tarihi : 24/11/2022

Müsellim mahallesi sakinlerinden Enver Özdemir'in kayınpederi, Emine Özdemir'in babası, Salih Onur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024