Vefat Edenler

Kartal Kağan Akın

Vefat Tarihi : 10/01/2022

Ballıhoca mahallesinden gelme Mustafa Akın ve Ahmet Baylam'ın torunu, Hakan ve Emine Akın'ın oğlu, Kartal Kağan Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gülzade Deniz

Vefat Tarihi : 07/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Kadir Deniz'in eşi, Uğur Deniz'in annesi, Gökçe Deniz'in kayınvalidesi, Gülzade Deniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nihat Göksal

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Şükran Göksal'ın eşi, Menderes Göksal ve Berrin Yılmaz'ın babası, Kadir Yılmaz'ın kayınpederi, Arda Cumhur Yılmaz'ın dedesi Nihat Göksal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yahya Şen

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Yahya Şen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşariye Baydemir

Vefat Tarihi : 06/01/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden Kıymet Karakaş, Kamuran Yılmaz, Ahmet ve Hasan Baydemir'in annesi Yaşariye Baydemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Akpınar

Vefat Tarihi : 03/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum aşçı Mustafa Akpınar'ın oğlu, Sözbir Akpınar'ın eşi, Gamze Durgut ve Yusuf Akpınar'ın babası, aşçı Osman Akpınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Atakan

Vefat Tarihi : 03/01/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mustafa Atakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tuncay Çayır

Vefat Tarihi : 02/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yusuf Çayır ve merhume Sevdiye Çayır'ın oğlu, Tuncay ve Sevcan Çayır'ın abisi Tünay Çayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemal Elekler

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden eski şoförlerden Remziye Elekler'in eşi, Dilek Özen, Murat ve Mithat Elekler'in babası Cemal Elekler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Acar

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Murat Acar'ın oğlu, merhum Gülsevim Acar'ın eşi, Gürkan Acar'ın babası, Remzi ve Mehmet Acar'ın abisi Ali Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Erçetin

Vefat Tarihi : 01/01/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Fatma Erçetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul'dan geldiği gibi Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fahrettin Eser

Vefat Tarihi : 01/01/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden sanayi esnaflarından Mümine Eser'in eşi, Aytaç ve Aytuğ Eser'in babası Fahrettin Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriye Aydoğan

Vefat Tarihi : 31/12/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Ali Aydoğan'ın eşi merhum Yeliz İşler, Burhan Aydoğan, Canan Yücel, Nigar Aldemir, Aliye Yılmaz ve Nurcan Aydoğan'ın annesi Nuriye Aydoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Çelebi

Vefat Tarihi : 31/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme İbrahim Çelebi'nin eşi, Eyüp Çelebi'nin annesi, Fatma Çelebi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meliha Konyalı

Vefat Tarihi : 29/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yakup Konyalı'nın eşi Meliha Konyalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Özülkü

Vefat Tarihi : 29/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Özülkü vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 da Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Yekta Beyazıt

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Beyazıt ve Sevgi Beyazıt’ın oğlu, Esra Baykal’ın kardeşi, Arzum Beyazıt’ın eşi, Utku Beyazıt’ın babası, çarşı esnaflarından züccaciye'ci Mehmet Yekta Beyazıt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Pektaş

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum Vahit Pektaş'ın eşi, merhum Mutbirin Pektaş, Osman, Şaban, Harun, Ünzile Pektaş ve Emine Bayraktar'ın annesi Fatma Pektaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mümin Çoban

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Kadriye, Bahar, Nurdan, Filiz ve Gülhan'ın babası Mümin Çoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Orallı

Vefat Tarihi : 27/12/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Ayşe Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatmagül Yıldırım

Vefat Tarihi : 26/12/2021

Bulgaristan Silistre'den gelme, Kamber Yıldırım'ın eşi, Kalibten Yıldırım'ın annesi, Fatmagül Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024