Vefat Edenler

Fatma Tınaz

Vefat Tarihi : 03/10/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Naki Tınaz'ın eşi, Habibe, Sadife, Hanife, Hafize, Hatice ve Rahşan Tınaz'ın annesi, Fatma Tınaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayrettin Çolak

Vefat Tarihi : 03/10/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Hayrettin Çolak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynel Kayalı

Vefat Tarihi : 02/10/2022

Arzulu mahallesi sakinlerinden Zeynel Kayalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi  namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Çalışkan

Vefat Tarihi : 30/09/2022

Yeşilsırt mahallesinden gelme Melahat Çalışkan'ın eşi, Bülent Çalışkan ve Nermin Alkan'ın babası, Ahmet Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İlksen Erdoğan

Vefat Tarihi : 26/09/2022

Muratlı esnaflarından elektrikçi Hasan Erdoğan'ın annesi, Caner Erdoğan'ın babaannesi İlksen Erdoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Musa Pekdoğru

Vefat Tarihi : 25/09/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hakkı Pekdoğru'nun oğlu, Fikriye Pekdoğru'nun eşi, Rukiye Nur Çelebi, Ayşe Kaplan ve Fatih Pekdoğru'nun babası, Musa Pekdoğru vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Aydoğan

Vefat Tarihi : 23/09/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Aydoğan'ın eşi, Sabriye, Tuncay ve Hatice Aydoğan'ın annesi Ayşe Aydoğan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Remzi Onatlı

Vefat Tarihi : 22/09/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden sıra dükkanlar eşrafından Yüksel Onatlı'nın eşi Tolga ve Tuncay Onatlı'nın babası Remzi Onatlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Veysel Tanrıverdi

Vefat Tarihi : 19/09/2022

Pompacı Yüksel ve Yücel Tanrıverdi'nin babası, Aslı Yetkin, Selçuk Tanrıverdi ve Yasemin Can'ın dedesi, Veysel Tanrıverdi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikret Acalay

Vefat Tarihi : 19/09/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Gülbiye Acalay'ın eşi, Kadriye Şahin, merhum Yılmaz Acalay ve merhum Ayhan Acalay'ın babası, Güran Şahin'in kayınpederi Fikret Acalay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmet Yiğit

Vefat Tarihi : 19/09/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Selahattin Yiğit'in oğlu, Sait Yiğit'in babası, İsmet Yiğit vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Seyit Elmas

Vefat Tarihi : 18/09/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Seyit Elmas vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Osman Onatlı

Vefat Tarihi : 14/09/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sabriye Onatlı'nın eşi, Erdinç ve Erman Onatlı'nın babası Osman Onatlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meryem Şeker

Vefat Tarihi : 12/09/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Devlet Demir Yollarından emekli Kemal Şeker'in eşi, Osman ve Ümmügül'ün annesi Meryem Şeker vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Lüleburgaz Çiftlikköy'de defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadriye Yalçın

Vefat Tarihi : 11/09/2022

Çevrimkaya mahallesi sakinlerinden Kadriye Yalçın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çevrimkaya mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Süleyman Kuloğlu

Vefat Tarihi : 10/09/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Meltem Kuloğlu'nun eşi, Süleyman Kuloğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Karapuçak

Vefat Tarihi : 08/09/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Niğde'den gelme Celal Karapuçak'ın torunu, Birol Karapuçak'ın oğlu, Hasan Karapuçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Pektezel

Vefat Tarihi : 08/09/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Muzaffer Pektezel vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zekiye Karanfil

Vefat Tarihi : 06/09/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden merhum Hayrullah ve Hatice Karpat'ın kızı, Mehmet Ali ve Naci Karpat'ın ablası,Mustafa Karanfil'in eşi Zekiye Karanfil vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Balaman

Vefat Tarihi : 06/09/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hatice Balaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Ercan

Vefat Tarihi : 02/09/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Tekirdağ kaşıkçı mahallesinden gelme Sultan Ercan'ın eşi, Ramazan Ercan, Nuriye Gacal, Nurten Varan ve Gülten Kimet'in babası, Ömer Gacal ve Hüseyin Kimet'in kayınpederi Yaşar Ercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kaşıkçı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023