Vefat Edenler

Osman Hacıoğlu

Vefat Tarihi : 07/05/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Osman Hacıoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Dayanç

Vefat Tarihi : 07/05/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Hasan Dayanç vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Müveyla Ünver

Vefat Tarihi : 06/05/2023

Hanoğlu mahallesi eşrafından merhum Ömer Ünver'in eşi, Sevil Çıkrıkçılı ve Serpil Akalın'ın annesi Müveyla Ünver vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Tekirdağ Rüstempaşa camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Çoban

Vefat Tarihi : 05/05/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Abdülkadir Çoban'ın babası, Şaban Karabakı ve Erkan Kırkan'ın kayınpederi, Şerif Çoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Yeliz Süzen

Vefat Tarihi : 04/05/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden çarşı esnaflarından Ahmet Süzen'in eşi, Atakan Süzen'in annesi. Yeliz Süzen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Uzunköprü Bıldır köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Hasanca

Vefat Tarihi : 03/05/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Gülter Hasanca'nın eşi, Tuncay ve Olcay Hasanca'nın babası, Ahmet Hasanca vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeki Alim

Vefat Tarihi : 29/04/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Zeki Alim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Akif İşbilir

Vefat Tarihi : 28/04/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hacer İşbilir'in eşi,  taksici Akif İşbilir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Fehmi İşler

Vefat Tarihi : 25/04/2023

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum Zeynun ve Resmiye İşler'in oğlu, Leman İşler'in eşi, Levent ve Arzu İşler'in babası, emekli öğretmen Fehmi İşler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Başer

Vefat Tarihi : 25/04/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Muhittin Başer'in eşi, İlhan ve Orhan Başer'in annesi, Saliha Başer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı caminden kaldırılıp, Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muammer Çınar

Vefat Tarihi : 24/04/2023

Aydınköy mahallesinden gelme merhum Rüstem Çınar'ın oğlu, Şefika, Rüstem ve İsmail Çınar'ın babası, Muammer Çınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Durcan Etcioğlu

Vefat Tarihi : 22/04/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Veli Etcioğlu'nun eşi, Sadettin ve Anıl Etcioğlu'nun annesi, Durcan Etcioğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sultan Akdemir

Vefat Tarihi : 20/04/2023

Ardahan'dan gelme merhum Ramiz Akdemir'in eşi Gürbüz Yavuz ve Cengiz Akdemir'in annesi, Sultan Akdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Turgut Uçar

Vefat Tarihi : 16/04/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Ömer Uçar'ın oğlu, Turgut Uçar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Necati Karakaş

Vefat Tarihi : 16/04/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Necati Karakaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nadire Gökçe

Vefat Tarihi : 15/04/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Rafet Gökçe'nin eşi, Umut, Ender ve Şafak Gökçe'nin annesi Nadire Gökçe vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Lütfü Korel

Vefat Tarihi : 15/04/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Lütfi Korel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Nafiye Karakulak

Vefat Tarihi : 14/04/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Abbas Karakulak'ın eşi, Tevfik, Olcay ve Turgay Karakulak'ın annesi, Nafiye Karakulak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Meryem Ağırbaş

Vefat Tarihi : 09/04/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden İnanlı deposundan emekli merhum Ahmet Ağırbaş'ın eşi, Ali, Ümit, Halise, Hüda ve Resmiye Ağırbaş'ın annesi, Meryem Ağırbaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Tokgöz

Vefat Tarihi : 08/04/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden Sadiye Arıcı, Naci ve Nazif Tokgöz'ün babası, Yusuf Tokgöz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Can

Vefat Tarihi : 08/04/2023

Bulgaristan göçmenlerinden Özbil un sanayinden emekli, Gülfer Can'ın eşi, Hayri, Aydın ve Ayhan Can'ın babası, Hüseyin Can vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024