Vefat Edenler

Okan Güler

Vefat Tarihi : 29/03/2022

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Okan Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemil Tuna

Vefat Tarihi : 28/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Cemil Tuna vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İhsan Okan

Vefat Tarihi : 24/03/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Kars Sarıkamış'tan gelme Fikret ve Vesim Okan'ın babası İhsan Okan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamza Karaman

Vefat Tarihi : 21/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Remziye Karaman'ın eşi, Hasan, Hüseyin, Ali Karaman ve Nebahat Savan'ın babası Hamza Karaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabri Ulu

Vefat Tarihi : 21/03/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden İstanbul'da ikamet eden Akif Ulu'nun kardeşi Sabri Ulu vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 15:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Enise Koçak

Vefat Tarihi : 18/03/2022

Merhum Hamdi Çelebi'nin eşi Enise Koçak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Müzeyyen Garip

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hüseyin Garip'in eşi Müzeyyen Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Aksel

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Zahit Aksel'in eşi, Sedat Aksel ve Nilüfer Elibol'un annesi Yüksel Elibol'un kayınvalidesi, Zehra Aksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılıp Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Arif Çelik

Vefat Tarihi : 17/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme Fatma Çelik'in eşi, İfakat, Emine, Ayşe, Sertan, Ali ve Esen Çelik'in babası Arif Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Seher Ünal

Vefat Tarihi : 16/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Seher Ünal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Küçük

Vefat Tarihi : 13/03/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Emin ve İlknur Küçük'ün babası Hüseyin Küçük vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynel Ateş

Vefat Tarihi : 13/03/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Zeynel Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadriye Özefe

Vefat Tarihi : 12/03/2022

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Özefe'nin eşi, Tredaş'tan emekli Hüseyin Özefe'nin annesi Kadriye Özefe vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Abdullah Teke

Vefat Tarihi : 11/03/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Konya'dan gelme Bekir Teke'nin oğlu, Müşerref Teke'nin eşi, Ahmet ve Gamze Teke'nin babası, Mustafa, İzzet, Mehmet ve Dilek'in kardeşi Abdullah Teke vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebibe Vatansever

Vefat Tarihi : 09/03/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Vatansever'in eşi merhum Nuri Vatansever, Gülizar Özgür ve Vasfiye Görmez'in annesi Nebibe Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gafur Türkoğlu

Vefat Tarihi : 09/03/2022

Turan mahallesi sakinlerinden 1978 Bulgaristan Razgrad'tan gelme Kadriye Türkoğlu'nun eşi, Arif ve Naci Türkoğlu'nun babası, Gafur Türkoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükriye Eren

Vefat Tarihi : 07/03/2022

Yukarısırt mahallesi sakinlerinden merhum İsmail ve Nadide Eren'in kızı, Aslı Gülhan ve Aykut Çavdarlı'nın annesi, Şükriye Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Firdevs Tanyeli

Vefat Tarihi : 06/03/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Firdevs Tanyeli vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Çapraz

Vefat Tarihi : 03/03/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Rüstem Çapraz'ın eşi, Cevriye Karadağ, Süreybe Oral, Metin ve Müveyla Çapraz'ın annesi Ayşe Çapraz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Elfidan Kurt

Vefat Tarihi : 02/03/2022

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Mehmet Kurt'un eşi, İbrahim, Fatma, Ali, Veli, Bayram ve Kemal Kurt'un annesi Elfidan Kurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erbil Yıldız

Vefat Tarihi : 28/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden lahmacuncu Ahmet Yıldız'ın abisi taksici Erbil Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024