Vefat Edenler

Şafiye Hasanca

Vefat Tarihi : 12/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Hasanca'nın eşi, Ümit Kayabaş'ın annesi, Şafiye Hasanca vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Varlı

Vefat Tarihi : 12/10/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Varlı'nın eşi, merhum Cevdet Varlı, Şevket Varlı, Ümmühan Çelik, Nuriye Yılmaz, Necdet İskender Yalçıner, Nuri, Kadriye, Mustafa Varlı ve Nagihan Erdin'in annesi Emine Varlı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Özkan

Vefat Tarihi : 11/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden İfakat Özkan'ın eşi eski icra müdürlerinden Halil Özkan vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çanakkale Eceabat'ta defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Atike Dündar

Vefat Tarihi : 10/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Salih Dündar'ın eşi, Ali, Gülser ve Gülizar Dündar'ın annesi Atike Dündar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahattin İstek

Vefat Tarihi : 08/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ayşe, Aygün ve Ayhan İstek'in babası, Matem İstek'in eşi, emekli bekçi Sebahattin İstek vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Günhan

Vefat Tarihi : 07/10/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Halil Günhan ve Hilal Zeren'in babası Kadir Günhan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 03/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden merhum eski muhtar Basri Büyükyılmaz'ın eşi, Nedim Büyükyılmaz'ın annesi Hatice Büyükyılmaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Çavuş

Vefat Tarihi : 03/10/2021

1989 Bulgaristan göçmenlerinden İbrahim Çavuş'un oğlu, Ayşe Çavuş'un eşi, Cemal ve Saadet Çavuş'un babası, Ali Çavuş vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Pullukçu

Vefat Tarihi : 02/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Pullukçu vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Bahtiyar Karpat

Vefat Tarihi : 01/10/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden İbrahim ve Zöhre Karpat'ın oğlu, Ümmü Karpat'ın eşi, Meltem ve Barış Karpat'ın babası Bahtiyar Karpat vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


İrfan Aksoy

Vefat Tarihi : 30/09/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden İrfan Aksoy vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Savaş

Vefat Tarihi : 29/09/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Erdoğan Savaş'ın annesi, İbrahim Savaş'ın eşi, Fatma Savaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ercan Ateşsaçan

Vefat Tarihi : 29/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Ateşsaçan'ın oğlu, Sertaç Ateşsaçan'ın babası Ercan Ateşsaçan vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Kurnaz

Vefat Tarihi : 26/09/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Zeynep Kurnaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Çoban

Vefat Tarihi : 25/09/2021

1989 göçmenlerinden Yablanova köyünden gelme merhum Ali ve Fatma Çoban'ın oğlu, Burcu Çoban'ın eşi, Nefise Çoban'ın babası, Zöhre İşler'in abisi Murat Çoban vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih mahallesi yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Boyalı

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Bahtiyar Boyalı'nın eşi, Ahmet, Nebahat, Fahriye, Alican ve Ebru Boyalı'nın babası Kadir Boyalı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Dikler

Vefat Tarihi : 25/09/2021

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Sabri Dikler'in eşi, merhum Cavit Dikler, Gülfer Bayar, Urkiye Koçhöyük ve Sebahat Aydın'ın annesi, Emel ve Erkan Dikler'in Babaanneleri Fatma Dikler vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Balcı

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Seyitler köyünden gelme Hülya Kurut, Derya Baykal ve Murat Balcı'nın babası Gülsen Balcı'nın eşi Ekrem Balcı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Seyitler köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ün

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Uzunköprü'den gelme Cüneyt, Ferdi ve Yılmaz Ün'ün babası, Melike Ün'ün eşi, Mustafa Ün vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Uzunköprü'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Necat Alagöz

Vefat Tarihi : 24/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Necat Alagöz vefat etmiştir cenazesi bugün saat 15:00 de İlçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Yaşar Demir

Vefat Tarihi : 22/09/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ağrı'dan gelme Hanifi, Memet ve Kerem Demir'in Abisi, Orhan, Sıdkı, Meriç, Erdoğan, Ercan, Mehmet, Serkan' nın Babaları Yaşar DEMİR Vefat etmiştir cezası bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024