Vefat Edenler

Emine Özkan

Vefat Tarihi : 06/05/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Özkan’ın eşi, Salih ve Rahmi Özkan’ın annesi, Emine Özkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şener Çalışkan

Vefat Tarihi : 05/05/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden 78 göçmenlerinden Behçet ve Ganime Çalışkan'ın oğlu, Nihal Çalışkan'ın eşi, Şener Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikriye Sarıaç

Vefat Tarihi : 05/05/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Fikri Sarıaç'ın eşi Mustafa, Fikret, Filiz, Elif ve merhume Fahriye'nin annesi, Yüksel Emanet  ve Okan Çelik'in kayınvalidesi Fikriye Sarıaç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Bayram

Vefat Tarihi : 05/05/2024

İnanlı mahallesinden gelme merhum Ömer Bayram'ın eşi, Zehra Bayram vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kasım Ekici

Vefat Tarihi : 05/05/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden Ruhan Ekici'nin babası, Kasım Ekici vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ceren Olga Sayan

Vefat Tarihi : 01/05/2024

Merhum Osman ve Fevziye Deveci'nin torunu, Yusuf ve Ayten Sayan'ın kızı Ceren Olga Sayan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Gümüş

Vefat Tarihi : 30/04/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Nurcan, Turgut, Recep, Ümmügül, Nurgül, Kadriye, Neziha ve Gülcan Gümüş'ün babası, İsmail Keten, Necmi Çiftçi ve Naci Sökmez'in kayınpederi, Mehmet Gümüş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Eren

Vefat Tarihi : 30/04/2024

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Salih Eren vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ülker Karadeniz

Vefat Tarihi : 29/04/2024

İnanlı mahallesi sakinlerinden Ethem Ruhi Karadeniz’in eşi, Erdoğan, Süleyman ve merhum Erdinç Karadeniz’in annesi, Ülker Karadeniz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Şerbetçi

Vefat Tarihi : 28/04/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden İbrahim Şerbetçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeliha Gül

Vefat Tarihi : 27/04/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden hacı Mehmet Gül'ün eşi, Mustafa, Cavit ve Kemal Gül'ün annesi, hacı Zeliha Gül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camii'nden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rabiye Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 23/04/2024

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Beytullah Büyükyılmaz'ın eşi, Rabiye Büyükyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muammer Sarılgan

Vefat Tarihi : 21/04/2024

Turan mahallesi sakinlerinden Nurten Sarılgan'ın eşi, Muzaffer ve Zafer Sarılgan'ın babası, kasap Enver Sarılgan'ın abisi Muammer Sarılgan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Mercan

Vefat Tarihi : 21/04/2024

Çengelli köyünden gelme Doğan Mercan, Zikriye Okçu, Şükriye Kanyılmaz ve Fikriye Cengiz'in babası, Zatiye Mercan'ın eşi, Hasan Mercan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çengelli köyünde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Nadir

Vefat Tarihi : 19/04/2024

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Muzaffer Nadir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Savaş

Vefat Tarihi : 17/04/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Sabri Savaş'ın oğlu, İsmail, Hasan ve Veli Savaş'ın kardeşi Emrah Savaş'ın babası, Ali Savaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fakıye Özer

Vefat Tarihi : 17/04/2024

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum terzi Hasan Özer'in eşi Yüksel, Aydın ve Arzu Özer'in annesi, Fakiye Özer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih yeni camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aziz İnci

Vefat Tarihi : 16/04/2024

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Aziz İnci vefat etmiştir.  Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Leman Koz

Vefat Tarihi : 15/04/2024

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Rüştü ve Ayşe Kocabalkan'ın kızı, Hasan Koz'un eşi, Orhan Kocabalkan'ın ablası, Fatoş, Şahin, Zeki, Kezban ve Mehmet Koz'un annesi, Leman Koz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nejla İlgün

Vefat Tarihi : 14/04/2024

Kepenekli mahallesi sakinlerinden Bülent İlgün'ün eşi Necla İlgün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazmiye Kuzgun Oksak

Vefat Tarihi : 14/04/2024

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Sami ve Hafize Kuzgun'un kızı, Saadet, Nehire ve Hamdi Kuzgun'un kardeşi, merhum polis memuru Cemal Oksak'ın eşi, Selen ve Ceren Oksak'ın annesi, Nazmiye Kuzgun Oksak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Babaeski Sofuhalil köyünde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024