Vefat Edenler

Nesrin Özbilen

Vefat Tarihi : 10/10/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum muhtar Kadir Aydın'ın kızı, Kenan Özbilen'in eşi, Nesrin Özbilen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Engin

Vefat Tarihi : 08/10/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Sadi, İbrahim Engin ve Hatice Tufantoz'un babası Salih Engin vefat etmiştir.  Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt Mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevim Kaytanlı

Vefat Tarihi : 07/10/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Sevcan Akça, Çiğdem Kaytanlı ve Tuğba Ermeşe'nin annesi, Cihan Kaytanlı'nın eşi, Sevim Kaytanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bahattin Ateş

Vefat Tarihi : 04/10/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Tolgahan, Ersen ve Güllü Ateş'in babası, Mualla Ateş'in eşi, Bahattin Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ali Bülbül

Vefat Tarihi : 03/10/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Ali, Mustafa, Gülşen ve İsmail Bülbül'ün babası Ali Bülbül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Kurtuluş

Vefat Tarihi : 02/10/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden İbrahim Kurtuluş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükrü Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 27/09/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Remziye, Refiye ve Fikri Büyükyılmaz'ın babası, Şükrü Büyükyılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahat Ölmez

Vefat Tarihi : 27/09/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ballıhoca'dan gelme Davut Ölmez'in eşi, Mustafa Büyükişcan'ın kayınvalidesi, Yasemin Büyükişcan'ın annesi, Burak ve Elif Büyükişcan'ın büyükannesi Sebahat Ölmez vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Pembe Karakulak

Vefat Tarihi : 24/09/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Nurettin Karakulak'ın eşi, Cemail ve Ruşit Karakulak'ın annesi, Hasan ve Yılmaz Bahar'ın anneannesi, Pembe Karakulak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şaban Erdem

Vefat Tarihi : 23/09/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Şenol, İsa, Fatih ve Nagihan Erdem'in babası, Ramadan Erdem'in abisi, Şaban Erdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Coşkun Gürsoy

Vefat Tarihi : 22/09/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Ramize Gürsoy'un eşi, Görkem ve Ferah Gürsoy'un babası, Coşkun Gürsoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Çınar

Vefat Tarihi : 19/09/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Yusuf, Dilek ve Mustafa Çınar'ın babası, Zekiye Çınar'ın eşi, Ömer Çınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin İçdem

Vefat Tarihi : 19/09/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Bülent, Uğur ve Serhat İçdem'in babası, Hüseyin İçdem vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Zakir Kadir Hasanca

Vefat Tarihi : 19/09/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zihnet Hasanca'nın eşi, Aliye ve Alev Hasanca'nın babası, Muzaffer Hasanca'nın kardeşi, Belediye'den emekli zabıta amiri Zakir Kadir Hasanca vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Esen

Vefat Tarihi : 14/09/2023

Müsellim mahallesi sakinlerinden merhum İdris hocanın kızı, Behçet, Necdet ve Sedat Madaralı'nın teyzesi Ayşe Esen vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Pehlivan

Vefat Tarihi : 13/09/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Halil Pehlivan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nedim Bakkal

Vefat Tarihi : 13/09/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Nedim Bakkal vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Celal Kaçan

Vefat Tarihi : 10/09/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Recep ve Bahriye Kaçan'ın oğlu, Birsen Kaçan'ın eşi, Özge ve Recep Kaçan'ın babası, Celal Kaçan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Berkant Eşer

Vefat Tarihi : 09/09/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Kurtuluş ve Melek Eşer'in oğlu, Batıkan Eşer'in abisi, Berkant Eşer vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şevki Öztürk

Vefat Tarihi : 05/09/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Şevki Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayriye Özgür

Vefat Tarihi : 03/09/2023

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden Murat Özgür'ün halası Hayriye Özgür vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023