Vefat Edenler

Ahmet Kuş

Vefat Tarihi : 20/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Zeynep Kuş'un babası Ahmet Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Vahide Sevinç

Vefat Tarihi : 18/12/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden hacı Yusuf Sevinç'in eşi, Emine Uçak, Ümmügülsüm Deniz, Vesile İlgül, Asiye Orallı ve Hasan Sevinç'in annesi Vahide Sevinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Gökalp

Vefat Tarihi : 16/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden İbrahim Gökalp vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Sağlık

Vefat Tarihi : 14/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kürt Cemil'in oğlu, merhum Murat Sağlık'ın abisi, Mehmet Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurcan Ertan

Vefat Tarihi : 13/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden eski şoförlerden Şerafettin Ertan'ın kızı, Celil ve Ahmet Ertan, Gülcan Doğan'ın kardeşi, Nurcan Ertan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şükriye Önel

Vefat Tarihi : 13/12/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Fahrettin Önel ve Meral Meriç'in annesi Şükriye Önel vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Tacit Yılmaz

Vefat Tarihi : 13/12/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden merhum Ramiz Yılmaz'ın oğlu Mücella Yılmaz'ın eşi, Onur Yılmaz'ın babası, Tacit Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Enver Arda

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Turan mahallesi sakinlerinden parkçı Niyazi'nin kardeşi, parkçı Kadri Arda'nın amcası, Ferhan Arda'nın eşi, Enver Arda vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Cemil Burak Kayalı

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Bekir Kayalı'nın oğlu, Cemil Burak Kayalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mukadder Akarlar

Vefat Tarihi : 12/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Barış ve Halil İbrahim Akarlar'ın annesi Muzuruplu'dan gelme Niyazi Yılmaz'ın kızı Mukadder Akarlar vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:30 da İlçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüsnü Ergül

Vefat Tarihi : 11/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Hüseyin çavuşun oğlu, Şener Ergün ve Semra Göktürk'ün n babası, Atakan Ergün'ün dedesi Hüsnü Ergün vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Erk

Vefat Tarihi : 09/12/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Ahmet Erk vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Osman Barış

Vefat Tarihi : 07/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Hüseyin Barış, Hasan Barış, Nurhayat Varlı ve Mualla Kirez'in babası, Emine Barış'ın eşi Osman Barış vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Alkan

Vefat Tarihi : 06/12/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Ömer Aktan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saime Başar

Vefat Tarihi : 04/12/2021

Hanoğlu mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Başar'ın eşi, Saime Başar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Semihat Gıdak

Vefat Tarihi : 04/12/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Semihat Gıdak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yıldız Kısacık

Vefat Tarihi : 01/12/2021

Muratlı eşrafından Sefer Kısacık'ın eşi, Uğur ve Onur Kısacık'ın annesi, Yıldız Kısacık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Erdoğan Kayalar

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Turan mahallesi sakinlerinden karayollarından emekli merhum Yusuf Kayalar ve Sabiha Kayalar'ın oğlu, Yusufcan Kayalar'ın babası, Sibel Kayalar'ın eşi, Recep ve Ali Kayalar'ın abisi Erdoğan Kayalar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Elif Eker

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Aydınköy Mahallesi sakinlerinden Merhum Mehmet Eker,in eşi , Hasan, Hüseyin, İbrahim, Merhum Kemal ve Cemal Eker’in anneleri Mehmet Eker’in babaannesi Elif Eker vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Murat Sağlık

Vefat Tarihi : 30/11/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum samancı Kürt Cemil'in oğlu, Nalan Sağlık'ın eşi, Cemilcan ve İrem Nur Sağlık'ın babası, Murat Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Altıntaş

Vefat Tarihi : 29/11/2021

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Müjgan Altıntaş'ın eşi, Berkay ve İlkay Altıntaş'ın babası, Hasan ve Hüseyin Altıntaş'ın kardeşi, Ali Altıntaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Haberler

Umuma Açık İşyeri Açılış-Kapanış Encümen Kararı

11/01/2022

Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

30/12/2021

Necati Çalışkan Kabri Başında Anıldı.

14/12/2021