Vefat Edenler

Neriman Kanbur

Vefat Tarihi : 26/10/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Tokat'tan gelme, Ahmet Kanbur'un eşi, Osman, Davut ve Asiye Kanbur'un annesi Neriman Kanbur vefat ermiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Gönül

Vefat Tarihi : 24/10/2021

Sıra Dükkanlar eski esnaflarından Nusret Gönül'ün eşi, Şahin Gönül, Mehtap Karagöz'ün annesi, Suna Gönül ve Tuncay Karagöz'ün kayınvalidesi İğneci Ayşe Gönül vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Erbaş

Vefat Tarihi : 24/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zafer ve Murat Erbaş'ın babası, Şerife Erbaş'ın eşi, Muzaffer Erbaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Selime Özay

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Özay'ın eşi, Muratlı esnaflarından Necmi Şar'ın kayınvalidesi Selime Özay vefat etmiştir cenazesi bugün saat 12:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Ergani

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Hasan Ergani vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Muhammet Işık

Vefat Tarihi : 16/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kıymet Işık'ın eşi, Alpay, Ayhan ve İlkay Işık'ın babası eski esnaflardan ayakkabıcı Muhammet Işık vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Karaman

Vefat Tarihi : 15/10/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Karaman'ın eşi, merhum Ahmet Karaman'ın annesi, Besim Karaman'ın babaannesi Emine Karaman vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Süleyman Yılmaz

Vefat Tarihi : 15/10/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Süleyman Yılmaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Karayel

Vefat Tarihi : 14/10/2021

Hanoğlu mahallesinden gelme, Muradiye mahallesi sakinlerinden Osman Karayel'in oğlu, Dilek Karayel'in eşi, Figen ve Nevra Karayel'in babası Ahmet Karayel vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Çelik

Vefat Tarihi : 14/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Yaşar Solak'ın damadı, Nazmi Solak ve Nurettin Solak'ın enişteleri, Ertuğrul Çelik'in babası, Düzce Akçokocalı Mehmet Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Çelik

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden köfteci Erkan, Özkan ve Serkan Çelik'in babası Şerif Çelik vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Hayret

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşegül ve Selim Hayret'in babası Hasan Hayret vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ertan

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Anadolu Bankasından emekli Mustafa Ertan vefat etmiştir cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şafiye Hasanca

Vefat Tarihi : 12/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Hasanca'nın eşi, Ümit Kayabaş'ın annesi, Şafiye Hasanca vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Varlı

Vefat Tarihi : 12/10/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden merhum Süleyman Varlı'nın eşi, merhum Cevdet Varlı, Şevket Varlı, Ümmühan Çelik, Nuriye Yılmaz, Necdet İskender Yalçıner, Nuri, Kadriye, Mustafa Varlı ve Nagihan Erdin'in annesi Emine Varlı vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Halil Özkan

Vefat Tarihi : 11/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden İfakat Özkan'ın eşi eski icra müdürlerinden Halil Özkan vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Çanakkale Eceabat'ta defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Atike Dündar

Vefat Tarihi : 10/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Salih Dündar'ın eşi, Ali, Gülser ve Gülizar Dündar'ın annesi Atike Dündar vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahattin İstek

Vefat Tarihi : 08/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Ayşe, Aygün ve Ayhan İstek'in babası, Matem İstek'in eşi, emekli bekçi Sebahattin İstek vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Kadir Günhan

Vefat Tarihi : 07/10/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Halil Günhan ve Hilal Zeren'in babası Kadir Günhan vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Büyükyılmaz

Vefat Tarihi : 03/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden merhum eski muhtar Basri Büyükyılmaz'ın eşi, Nedim Büyükyılmaz'ın annesi Hatice Büyükyılmaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ali Çavuş

Vefat Tarihi : 03/10/2021

1989 Bulgaristan göçmenlerinden İbrahim Çavuş'un oğlu, Ayşe Çavuş'un eşi, Cemal ve Saadet Çavuş'un babası, Ali Çavuş vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıradükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021

Kurtuluş Bayramımızı Coşkuyla Kutladık

03/11/2021