Vefat Edenler

Ömer Küçük

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Küçük'ün oğlu, Mustafa, Samet ve Selim Küçük'ün babası Ömer Küçük vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nedim Gerdengeç

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Rabia Gerdengeç'in eşi, Dilek, Melek ve Sevtap Gerdengeç'in babası, Gürkan ve Gökhan Gerdengeç'in amcası Nedim Gerdengeç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Özay

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden tamirci Ali Özay'ın eşi, Arif ve Raif Özay, Ayfer Bilgin'in annesi Muzaffer Özay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mahmut Kurada

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mahmut Kurada vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sultan Şahin

Vefat Tarihi : 28/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sultan Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rıza Talay

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Rıza Talay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Behçet Nihat Tunalı

Vefat Tarihi : 27/10/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden 1978 Bulgaristan göçmenlerinden merhum Günel Tunalı ve Bülent Tunalı'nın babası, Nudiye Tunalı'nın eşi Behçet Nihat Tunalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gökay Karaca

Vefat Tarihi : 26/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinde Gökay Karaca vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Neriman Kanbur

Vefat Tarihi : 26/10/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Tokat'tan gelme, Ahmet Kanbur'un eşi, Osman, Davut ve Asiye Kanbur'un annesi Neriman Kanbur vefat ermiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Gönül

Vefat Tarihi : 24/10/2021

Sıra Dükkanlar eski esnaflarından Nusret Gönül'ün eşi, Şahin Gönül, Mehtap Karagöz'ün annesi, Suna Gönül ve Tuncay Karagöz'ün kayınvalidesi İğneci Ayşe Gönül vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Erbaş

Vefat Tarihi : 24/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zafer ve Murat Erbaş'ın babası, Şerife Erbaş'ın eşi, Muzaffer Erbaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Selime Özay

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Özay'ın eşi, Muratlı esnaflarından Necmi Şar'ın kayınvalidesi Selime Özay vefat etmiştir cenazesi bugün saat 12:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Ergani

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Hasan Ergani vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Muhammet Işık

Vefat Tarihi : 16/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kıymet Işık'ın eşi, Alpay, Ayhan ve İlkay Işık'ın babası eski esnaflardan ayakkabıcı Muhammet Işık vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Emine Karaman

Vefat Tarihi : 15/10/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden merhum Mehmet Karaman'ın eşi, merhum Ahmet Karaman'ın annesi, Besim Karaman'ın babaannesi Emine Karaman vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Süleyman Yılmaz

Vefat Tarihi : 15/10/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Süleyman Yılmaz vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Karayel

Vefat Tarihi : 14/10/2021

Hanoğlu mahallesinden gelme, Muradiye mahallesi sakinlerinden Osman Karayel'in oğlu, Dilek Karayel'in eşi, Figen ve Nevra Karayel'in babası Ahmet Karayel vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Çelik

Vefat Tarihi : 14/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Yaşar Solak'ın damadı, Nazmi Solak ve Nurettin Solak'ın enişteleri, Ertuğrul Çelik'in babası, Düzce Akçokocalı Mehmet Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Çelik

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden köfteci Erkan, Özkan ve Serkan Çelik'in babası Şerif Çelik vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Hayret

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ayşegül ve Selim Hayret'in babası Hasan Hayret vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ertan

Vefat Tarihi : 13/10/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Anadolu Bankasından emekli Mustafa Ertan vefat etmiştir cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024