Vefat Edenler

Fatma Çelebi

Vefat Tarihi : 31/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Trabzon'dan gelme İbrahim Çelebi'nin eşi, Eyüp Çelebi'nin annesi, Fatma Çelebi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meliha Konyalı

Vefat Tarihi : 29/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yakup Konyalı'nın eşi Meliha Konyalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Özülkü

Vefat Tarihi : 29/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Özülkü vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 da Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Yekta Beyazıt

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Beyazıt ve Sevgi Beyazıt’ın oğlu, Esra Baykal’ın kardeşi, Arzum Beyazıt’ın eşi, Utku Beyazıt’ın babası, çarşı esnaflarından züccaciye'ci Mehmet Yekta Beyazıt vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Pektaş

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden merhum Vahit Pektaş'ın eşi, merhum Mutbirin Pektaş, Osman, Şaban, Harun, Ünzile Pektaş ve Emine Bayraktar'ın annesi Fatma Pektaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mümin Çoban

Vefat Tarihi : 28/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Kadriye, Bahar, Nurdan, Filiz ve Gülhan'ın babası Mümin Çoban vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Orallı

Vefat Tarihi : 27/12/2021

İnanlı mahallesi sakinlerinden Ayşe Orallı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatmagül Yıldırım

Vefat Tarihi : 26/12/2021

Bulgaristan Silistre'den gelme, Kamber Yıldırım'ın eşi, Kalibten Yıldırım'ın annesi, Fatmagül Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Ceviz

Vefat Tarihi : 25/12/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Mustafa  Ceviz vefat etmiştir. Cenazesi bugün İstanbul'dan geldiği gibi Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Kahraman

Vefat Tarihi : 24/12/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Mehmet Kahraman'ın oğlu, Emine Kahraman'ın kardeşi, İbrahim Kahraman vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:30 da ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İlhame Tezcan

Vefat Tarihi : 24/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Cevat Tezcan'ın eşi, Erdoğan Tezcan ve Canan Işık'ın annesi, İlhame Tezcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Nuri Enis

Vefat Tarihi : 22/12/2021

Merhum terzi Rafet ve Muzaffer Enis'in abisi, merhum Mustafa Enis'in kardeşi, Yavuz Enis, Nebahat Akçadağ, Hakan Enis ve merhum İbrahim Enis'in amcası, Nuri Enis vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Rahmiye Avcı

Vefat Tarihi : 22/12/2021

Yavaşça mahallesi sakinlerinden Süleyman Avcı'nın eşi Rahmiye Avcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yavaşça mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Vardar

Vefat Tarihi : 21/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Ümmügül Vardar'ın eşi, Jülide Sertoğlu, Semra Kızılyar ve Serpil Eren'in babası eski esnaflarda sobacı Mehmet Vardar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


İlmiye Vatansever

Vefat Tarihi : 21/12/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden İlmiye Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Naile Münevver Güven

Vefat Tarihi : 20/12/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Naile Münevver Güven vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Kuş

Vefat Tarihi : 20/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Mehmet ve Zeynep Kuş'un babası Ahmet Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz 


Vahide Sevinç

Vefat Tarihi : 18/12/2021

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden hacı Yusuf Sevinç'in eşi, Emine Uçak, Ümmügülsüm Deniz, Vesile İlgül, Asiye Orallı ve Hasan Sevinç'in annesi Vahide Sevinç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Gökalp

Vefat Tarihi : 16/12/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden İbrahim Gökalp vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Sağlık

Vefat Tarihi : 14/12/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Kürt Cemil'in oğlu, merhum Murat Sağlık'ın abisi, Mehmet Sağlık vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurcan Ertan

Vefat Tarihi : 13/12/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden eski şoförlerden Şerafettin Ertan'ın kızı, Celil ve Ahmet Ertan, Gülcan Doğan'ın kardeşi, Nurcan Ertan vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023