Vefat Edenler

Fatma Bozbey

Vefat Tarihi : 12/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Fatma Bozbay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Merih

Vefat Tarihi : 10/07/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Orhan Merih, Güner Merih ve Kıymet Gür'ün babası, Servet Gür'ün kayınpederi, Mustafa Merih vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Kıymet Canıtez

Vefat Tarihi : 10/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet Canıtez'in eşi, Mehmet, Nilüfer ve hHafize'nin annesi, Kıymet Canıtez vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Yalama

Vefat Tarihi : 08/07/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden İbrahim Yalama vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Adnan Korkmaz

Vefat Tarihi : 07/07/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden eski bakkallardan Mehmet Ali Korkmaz'ın oğlu, Adnan Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Meryem Öztürk

Vefat Tarihi : 07/07/2023

1989 Bulgaristan göçmenlerinden merhum Salih Öztürk'ün eşi Senaydin ve Sebaydin Öztürk'ün annesi Meryem Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saliha Kahya

Vefat Tarihi : 07/07/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Arif Kahya'nın eşi, merhume Duygu Güler, Murat ve Serkan Kahya'nın annesi, Saliha Kahya vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mustafa Akın

Vefat Tarihi : 06/07/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden İlhan, Gülhan ve Hakan Akın'ın babası, Mustafa Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fatma Meriç

Vefat Tarihi : 04/07/2023

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden merhum taksici Ali Meriç'in eşi, Erdoğan Meriç ve Nesrin Genç'in annesi, Fatma Meriç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yunus Tuncay

Vefat Tarihi : 04/07/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Yunus Tuncay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haşim Özbayır

Vefat Tarihi : 03/07/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Beytullah Özbayır'ın oğlu, Rahime, Tenzile, Fatma, Mümin ve merhum Akif Özbayır'ın kardeşi, Haşim Özbayır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih mahallesi eski camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Taşdemir

Vefat Tarihi : 03/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Nurgül ve Şevket Taşdemir'in oğlu, Samet Taşdemir ve Seher Yüce'nin kardeşi, Ahmet Taşdemir vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sami Solak

Vefat Tarihi : 01/07/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Aliye Solak'ın eşi, Besime Külhan, Kadriye Yangöz, merhum İsmail ve Hüseyin Solak'ın kardeşi, Aylin, İsmail, Sibel ve Zeynep'in babası, Sami Solak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mülayim Geçko

Vefat Tarihi : 30/06/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Kadir ve Fatma Geçko'nun oğlu, Gülten Geçko'nun eşi, Kadri Geçko ve Serpil Tabak'ın babası, Mülayim Geçko vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saffet Tufan

Vefat Tarihi : 28/06/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Saffet Tufan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Yaşlı

Vefat Tarihi : 27/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden turşucu Ömer Yaşlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Gülten Dalga

Vefat Tarihi : 27/06/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Dalga'nın eşi, Nurten, Özlem, Emine ve Soner Dalga'nın annesi Gülten Dalga vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayten Ürk

Vefat Tarihi : 22/06/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Ayten Ürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Hakkı Arıkan

Vefat Tarihi : 16/06/2023

Muratlı esnaflarından Akbank'tan emekli, Filiz Arıkan'ın eşi, Onur ve Nur Arıkan'ın babası, Ali Altaç'ın eniştesi, Aysel Altaç ve Sibel Arıkan'ın abisi, muhasebeci Hakkı Arıkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hücriye Ergül

Vefat Tarihi : 15/06/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Recep Ergül'ün eşi, Hücriye Ergül vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ekrem Yılmaz

Vefat Tarihi : 15/06/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ekrem Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023