Vefat Edenler

Emetullah Canaş

Vefat Tarihi : 06/11/2021

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Emetullah Canaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazife Aydın

Vefat Tarihi : 03/11/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Osman Aydın'ın eşi, Mustafa Aydın, Gülfiye Kıral, Selim, Mehmet Yılmaz, Sevim Demir ve merhum Ahmet Yılmaz'ın annesi Nazife Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümmü Bengü

Vefat Tarihi : 03/11/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Ömer Bengü, Ekrem Bengü ve Nurten Karakurt'un annesi Ümmü Bengü vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 10:30 da Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Neriman Duman

Vefat Tarihi : 02/11/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Nezir Duman ve merhume Sülbiye Duman'ın kızı, merhum Rafet Duman'ın ablası, Neziha Aker, Mehmet, Necven ve Vedat Duman'ın kız kardeşi Neriman Duman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Fikret Çıkıkçı

Vefat Tarihi : 02/11/2021

Hüseyin Çıkıkçı'nın oğlu, Emine Çıkıkçı'nın eşi, Gözde ve Gizem Çıkıkçı'nın babası Nusret, Cengiz ve Hakan Çıkıkçı'nın abisi Fikret Çıkıkçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hacer Yavuz

Vefat Tarihi : 31/10/2021

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Kıbrıs gazisi Hüseyin Yavuz'un eşi, Mehmet, Semih ve Hayriye Yavuz'un annesi Hacer Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sabiye Çalıklar

Vefat Tarihi : 31/10/2021

Arzulu mahallesi sakinlerinden Sabiye Çalıklar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Mihriye Vardar

Vefat Tarihi : 29/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden Mihriye Vardar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ömer Küçük

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa Küçük'ün oğlu, Mustafa, Samet ve Selim Küçük'ün babası Ömer Küçük vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nedim Gerdengeç

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Turan mahallesi sakinlerinden Rabia Gerdengeç'in eşi, Dilek, Melek ve Sevtap Gerdengeç'in babası, Gürkan ve Gökhan Gerdengeç'in amcası Nedim Gerdengeç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Özay

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Muradiye mahallesi sakinlerinden tamirci Ali Özay'ın eşi, Arif ve Raif Özay, Ayfer Bilgin'in annesi Muzaffer Özay vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 11:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mahmut Kurada

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mahmut Kurada vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sultan Şahin

Vefat Tarihi : 28/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Sultan Şahin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rıza Talay

Vefat Tarihi : 28/10/2021

Fatih mahallesi sakinlerinden Rıza Talay vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Behçet Nihat Tunalı

Vefat Tarihi : 27/10/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden 1978 Bulgaristan göçmenlerinden merhum Günel Tunalı ve Bülent Tunalı'nın babası, Nudiye Tunalı'nın eşi Behçet Nihat Tunalı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Gökay Karaca

Vefat Tarihi : 26/10/2021

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinde Gökay Karaca vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Neriman Kanbur

Vefat Tarihi : 26/10/2021

Kazımdirik mahallesi sakinlerinden Tokat'tan gelme, Ahmet Kanbur'un eşi, Osman, Davut ve Asiye Kanbur'un annesi Neriman Kanbur vefat ermiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Gönül

Vefat Tarihi : 24/10/2021

Sıra Dükkanlar eski esnaflarından Nusret Gönül'ün eşi, Şahin Gönül, Mehtap Karagöz'ün annesi, Suna Gönül ve Tuncay Karagöz'ün kayınvalidesi İğneci Ayşe Gönül vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Muzaffer Erbaş

Vefat Tarihi : 24/10/2021

İstiklal mahallesi sakinlerinden Zafer ve Murat Erbaş'ın babası, Şerife Erbaş'ın eşi, Muzaffer Erbaş vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Selime Özay

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Balabanlı mahallesi sakinlerinden merhum İsmail Özay'ın eşi, Muratlı esnaflarından Necmi Şar'ın kayınvalidesi Selime Özay vefat etmiştir cenazesi bugün saat 12:00 de Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Ergani

Vefat Tarihi : 22/10/2021

Müsellim mahallesi sakinlerinden Hasan Ergani vefat etmiştir cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Müsellim mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Atamızı Saygı ve Özlemle Anıyoruz.

09/11/2023

Kurtuluş Bayramımız Kutlu Olsun

01/11/2023

Cumhuriyetimizin 100. Yılını Coşkuyla Kutladık.

30/10/2023