Vefat Edenler

Necdet Çalışkan

Vefat Tarihi : 24/04/2022

Bulgaristan Silistre'den gelme Vahit ve Zöhre Çalışkan'ın oğlu, Behçet Çalışkan'ın kardeşi, Gülser Çalışkan'ın eşi, Şennur Pehlivan ve Şengül İldoğan'ın babası Necdet Çalışkan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muhlise Demirci

Vefat Tarihi : 24/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Yusuf ve Necip Demirci'nin annesi, Muhammet Demirci'nin babaannesi, Muhlise Demirci vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hatice Çevik

Vefat Tarihi : 23/04/2022

Emekli müfettiş Salih Çevik'in eşi, Salih Zeki Çevik, Güler Aktaş ve Aynur Kahraman'ın annesi, Hatice Çevik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Kanbur

Vefat Tarihi : 22/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Şükrü Kanbur'un oğlu, Hüseyin Kanbur vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Yıldız

Vefat Tarihi : 22/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Bekir ve Hatice Yıldız'ın oğlu, Halime Yıldız'ın eşi, Murat Yıldız'ın abisi, Mustafa, Ercan ve Ayla Yıldız'ın babası İbrahim Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sevgi Şener

Vefat Tarihi : 19/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Necmi Şener'in eşi, Selda ve Merve Şener'in annesi Sevgi Şener vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebahat Kaytanlı

Vefat Tarihi : 19/04/2022

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden Özden Köse'nin annesi, Behzat Kaytanlı'nın ablası Sebahat Kaytanlı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Kurnaz

Vefat Tarihi : 17/04/2022

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Fatma Kurnaz'ın eşi, Murat Kurnaz ve Sibel Aktaş'ın babası Hamit Kurnaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yusuf Bay

Vefat Tarihi : 16/04/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Vasfiye, Zülfiye, Bahriye, Erdoğan, Erdinç ve Emin Bay'ın babası Yusuf Bay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nebahat Uzun

Vefat Tarihi : 16/04/2022

Eski taksicilerden Nuri Akaçık'ın kızı, Nurettin ve Şerafettin Akaçık'ın ablası, Nebahat Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bedriye Gökkaya

Vefat Tarihi : 15/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Hikmet Kurt ve Nazmi Gülcü'nün ablası Mehmet Kurt'un teyzesi Kamil kızı Bedriye Gökkaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sultan Aktaş

Vefat Tarihi : 15/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Sultan Aktaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muharrem Durak

Vefat Tarihi : 14/04/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Muharrem Durak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Recep Kadri Berk

Vefat Tarihi : 10/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Muratlı sanayi esnaflarından Nazmiye Berk'in eşi, Erkin ve Erkan Berk'in babası Recep Kadri Berk vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hayrullah Durgun

Vefat Tarihi : 10/04/2022

TEK'ten emekli Hasibe Durgun'un eşi Sultan Dağar, Gökhan ve Tülay Durgun'un Babası Hayrullah Durgun vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip hurşit kuyu camiinden kaldırılıp Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pervin Tezcan

Vefat Tarihi : 10/04/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Kadir Kut'un kızı, merhum Mursel Tezcan'ın eşi, Erdoğan Kut'un ablası, Yüksel, Turgay ve Oktay'ın annesi, Pervin Tezcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nuriş Pala

Vefat Tarihi : 08/04/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden Nuriş Pala vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şerif Bülent Yıldızer

Vefat Tarihi : 07/04/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Şerif Bülent Yıldızer vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Bozbay

Vefat Tarihi : 03/04/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Hüseyin Bozbay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Toprak

Vefat Tarihi : 02/04/2022

Eski Kazımdirik mahallesi sakinlerinden emekli öğretmen Ergün Toprak'ın eşi, Serkan ve Sinan Toprak'ın annesi Ayşe Toprak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çorlu garaj camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Aliye Abacı

Vefat Tarihi : 31/03/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum berber Ahmet'in eşi, Ahmet ve Turhan Abacı'nın annesi Aliye Abacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024