Vefat Edenler

Süleyman Kara

Vefat Tarihi : 18/03/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden merhume Hatice Kara'nın eşi, Rukiye, Ali, İsmail ve Sevim Kara'nın babası, Süleyman Kara vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Fehime Murtaza

Vefat Tarihi : 15/03/2023

1989 Bulgaristan göçmenlerinden Şevki, Gülsüm, İsmail ve Sezgin Çavuşoğlu'nun annesi Fehime Murtaza vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nevin Çetin

Vefat Tarihi : 12/03/2023

Kurtpınar mahallesi sakinlerinden merhum Harun Nazlı'nın kızı, Nevit ve İsmail Nazlı'nın kardeşi, Sevim Bayraktar'ın ablası, Nevin Çetin vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bahadır Bozacı

Vefat Tarihi : 11/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden demir yollarından emekli Bedri Bozacı'nın oğlu, Barbaros Bozacı'nın kardeşi, Bahadır Bozacı vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nafiye Kıray

Vefat Tarihi : 10/03/2023

Fatih mahallesi sakinlerinden, Hanoğlu mahallesinden gelme merhum Talip Kıray'ın eşi, Rahmi, Rahim, Rahmiye ve Ramis Kıray'ın annesi, Nafiye Kıray vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih yeni caminden kaldırılıp Hanoğlu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yılmaz Sülün

Vefat Tarihi : 10/03/2023

Muradiye mahallesi eşrafından merhum terzi Mümin Sülün ve Hatice Sülün'ün oğlu, Eyüp ve Emin Sülün'ün kardeşi, Aytül Sülün'ün eşi, Efe Sülün'ün babası Yılmaz Sülün vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ümit Aksoy

Vefat Tarihi : 10/03/2023

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Ümit Aksoy vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Şerife Örnek

Vefat Tarihi : 09/03/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Şakir Örnek'in eşi Şerife Örnek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Bayram Gençtürk

Vefat Tarihi : 08/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Münire Gençtürk‘ün eşi, Buket Özkan, Demet Altın ve Bora Gençtürk‘ün babası, eski il genel meclis üyesi Sobacı Bayram Gençtürk vefat etmiştir. Cenazesi bügun öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Seyfi İspir

Vefat Tarihi : 07/03/2023

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden merhum Cemal İspir'in oğlu, Müberra Gülten, Kemal ve Salih İspir'in kardeşi Seyfi İspir vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.  


Vesile Ateş

Vefat Tarihi : 06/03/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Vesile Ateş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Şengül Velişan

Vefat Tarihi : 06/03/2023

Muratlı eşrafından merhum taksici Müstecep Velişan'ın eşi, merhum Ziya Velişan ve Candan Yılmaz'ın annesi, Nihat Yılmaz'ın kayınvalidesi Şengül Velişan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Mehmet Çakır

Vefat Tarihi : 04/03/2023

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Çakır vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rafet Erman

Vefat Tarihi : 03/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden Servet ve Mehmet Erman'ın kardeşi, Muhterem Yıldız ve Hüseyin Ulutaş'ın dayısı, Yağlı Tohumlar Müdürü Serkan Erman'ın amcası, Rafet Erman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp, Yukarısırt mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Muradiye Zeynep Toprak

Vefat Tarihi : 02/03/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Emin Toprak'ın eşi, Erdinç Toprak, Sevinç Kara, Sevim Toprak ve Yeşim Leventyüz'ün annesi Muradiye Zeynep Toprak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Emrullah Yalama

Vefat Tarihi : 02/03/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Emrullah Yalama vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vasfiye Yüksel

Vefat Tarihi : 01/03/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden Ali, Salih ve Özcan Yüksel'in annesi Vasfiye Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ali Canbaz

Vefat Tarihi : 26/02/2023

Aydınköy mahallesi sakinlerinden Hatice Gül Canbaz'ın eşi, merhum Mustafa Canbaz, Gökhan ve Göksel Canbaz'ın babası, eski muhtar Ali Canbaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Saime Özbek

Vefat Tarihi : 26/02/2023

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Saime Özbek vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Ayşe Aydın

Vefat Tarihi : 25/02/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum şoför Ahmet Aydın'ın eşi merhum İrfan Aydın ve Erkan Aydın'ın annesi Ayşe Aydın vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Pakize Karabakı

Vefat Tarihi : 22/02/2023

Merhum Şükrü Karabakı'nın eşi, Şaban Karabakı, Şadi Karabakı, Gülşen Turan ve merhum Kudret Karabakı'nın annesi Pakize Karabakı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024