Vefat Edenler

Fatma Ermez

Vefat Tarihi : 13/02/2022

Yeşilsırt mahallesi sakinlerinden Fatma Ermez vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ürkiye Çiftçi

Vefat Tarihi : 12/02/2022

Halit ve Aliye Örnek'in kızı, Belediye'den emekli sucu Süleyman'ın eşi, Ahmet Örnek'in ablası, Rahmiye, Dilek ve Dilber Çiftçi 'bin annesi, Ürkiye Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salih Aras

Vefat Tarihi : 10/02/2022

Turan mahallesi sakinlerinden Salih Aras vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Mehmet Gültekin

Vefat Tarihi : 10/02/2022

Küçükkepenekli mahallesi sakinlerinden Mehmet Gültekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Küçükkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Berna Yaman

Vefat Tarihi : 09/02/2022

Fatih mahallesinden merhum kasap Ömer'in torunu, merhum Gülser Sarı'nın kızı, Rana Ilgın Gündüz'ün annesi Berna Yaman vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İdris İşbakan

Vefat Tarihi : 08/02/2022

Muratlı eşrafından eski Bulgaristan göçmeni Aynur İşbakan Karakuş, Ayfer, Ümit ve Demet İşbakan'ın babası kunduracı İdris İşbakan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Engin

Vefat Tarihi : 08/02/2022

Muzruplu köyünden merhum Ahmet Engin'in eşi, Ferami Tuna'nın ablası, kaportacı İlhan'ın yengesi, Nihat ve Aysel Engin'in annesi Ayşe Engin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İbrahim Acar

Vefat Tarihi : 05/02/2022

İstiklal mahallesi sakinlerinden merhum Murat Acar'ın oğlu, Hilmiye Acar'ın eşi, Ersin, Nazan ve Sevcan Acar'ın babası, Remzi ve Mehmet Acar'ın abisi İbrahim Acar vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Celil Sevim

Vefat Tarihi : 05/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden Celil Sevim vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hasan Doğanay

Vefat Tarihi : 05/02/2022

Balabanlı mahallesi sakinlerinden Hasan Doğanay vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Balabanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Musa Kadri Sav

Vefat Tarihi : 04/02/2022

Muradiye mahallesi sakinlerinden eski belediye başkanı merhum Nazım Sav ve Vedia Sav'ın oğlu Musa Kadri Sav vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zehra Tatar

Vefat Tarihi : 04/02/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Zehra Tatar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nursen Cesur

Vefat Tarihi : 03/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Nursen Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 14:00 te İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Neziha Genç

Vefat Tarihi : 02/02/2022

Fatih mahallesi sakinlerinden merhum Cemal Genç'in eşi, Nezihe Erdemir, Nebiye Genç ve Seviye Yaman'ın annesi Neziha Genç vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Fatih eski camiinden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ahmet Ot

Vefat Tarihi : 02/02/2022

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Ahmet Ot vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Rasim Aslan

Vefat Tarihi : 01/02/2022

İnanlı mahallesi sakinlerinden Rasim Aslan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ayşe Bozkurt

Vefat Tarihi : 01/02/2022

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Ayşe Bozkurt vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Selime Olçum

Vefat Tarihi : 01/02/2022

Selime Olçum vefat etmiştir. Cenazesi İstanbul'dan gelecek geldiği gibi defin edilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Vatansever

Vefat Tarihi : 31/01/2022

Bulgaristan Omurfakı göçmenlerinden Gülşen, Rıdvan ve Latif Vatansever'in babası İsmail Vatansever vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00 de ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nazile Biltekin

Vefat Tarihi : 30/01/2022

Kırkkepenekli mahallesi sakinlerinden Nazile Biltekin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Kırkkepenekli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Bülent Yıldız

Vefat Tarihi : 29/01/2022

Aşağısevindikli mahallesi sakinlerinden Bülent Yıldız vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aşağısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024

44.Hıdırellez Şenliklerine Davetlisiniz.

12/06/2024