Vefat Edenler

Yılmaz Gündoğdu

Vefat Tarihi : 05/01/2024

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Yılmaz Gündoğdu vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Zeynep Güler

Vefat Tarihi : 04/01/2024

Yurtbekler mahallesi sakinlerinden Ruşit ve Fatma'nın kızı, Şükrü Güler'in eşi, Asiye, Gülcan ve Nurcan Güler'in annesi, Zeynep Güler vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Yurtbekler mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kamil Büyükişcan

Vefat Tarihi : 04/01/2024

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Kamil Büyükişcan'ın torunu, Ömer Büyükişcan'ın oğlu, Kamil Büyükişcan vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hüseyin Garip

Vefat Tarihi : 04/01/2024

Muradiye mahallesi sakinlerinden Müzeyyen Garip'in eşi Hüseyin Garip vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


İsmail Çelik

Vefat Tarihi : 03/01/2024

İstiklal mahallesi sakinlerinden Samsun'dan gelme, merhum Ahmet Usta ve bıçkıcı Mehmet Usta'nın kardeşi, Muhammet, Zekiye, Alaattin, Şenol ve Ömer Çelik'in babası, İsmail Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nejdet Karanfil

Vefat Tarihi : 30/12/2023

İnanlı mahallesi sakinlerinden Necdet Karanfil vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına mütakip İnanlı mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramadan Ağrıman

Vefat Tarihi : 30/12/2023

Kırkkepenekli mahallesinden gelme, İstiklal mahallesi sakinlerinden Elame Ağrıman'ın eşi, Ramadan Ağrıman vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına mütakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Nurgüler Kartal

Vefat Tarihi : 29/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Selami Kartal'ın eşi, Zehra ve Hüseyin Kartal'ın annesi, Nurgüler Kartal vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı caminden kaldırılacaktır. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Birsen Çelik

Vefat Tarihi : 27/12/2023

Muradiye mahallesinden merhum Mahmut Eğcin'in kızı, Kemal Çelik'in eşi, Cem ve Çağla Çelik'in annesi, Birsen Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çorlu garaj camiinden kaldırılıp, Muratlı ilçe mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Hamit Yavaş

Vefat Tarihi : 26/12/2023

Belediyeden emekli Aydınköy'den gelme Ali ve Zöhre Yavaş'ın oğlu, Sadife Yavaş'ın eşi, Ali Yavaş ve Aysun Taşkıran'ın babası, Hamit Yavaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Aydınköy mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Emine Sağlam

Vefat Tarihi : 26/12/2023

Yukarısevindikli mahallesi sakinlerinden Emine Sağlam vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Yukarısevindikli mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Yılmaz Moral

Vefat Tarihi : 22/12/2023

Turan mahallesi sakinlerinden merhum Zümbüle Moral'ın eşi, Zehra, Şerafettin, Kemal, Rasim, Murat, Emine ve Turan Moral'ın babası, Yılmaz Moral vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Safiye Dekar

Vefat Tarihi : 21/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet ve Melek Kavadar'ın kızı, Safiye Dekar vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz. 


Kıymet Cin

Vefat Tarihi : 20/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum İbrahim Cin'in eşi, Birsen Taşkan ve Bülent Cin'in annesi, Kıymet Cin vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiinden kaldırılıp, Yeşilsırt mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Remzi Şafak

Vefat Tarihi : 20/12/2023

Arzulu mahallesi sakinlerinden merhum Mustafa ve Hanife Şafak'ın oğlu, Emine Yaşar'ın abisi, Remzi Şafak vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Sebile Başakçı

Vefat Tarihi : 19/12/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden merhum Efrahim Başakçı'nın eşi, Selahattin, Reyhan, Beyhan, Arif ve Zehra Başakçı'nın annesi, Sebile Başakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Memduh Yılmaz

Vefat Tarihi : 16/12/2023

Turan mahallesi sakinlerinden Zühre Yılmaz'ın eşi, Serap, Senem, Bülent ve Can Yılmaz'ın babası, Memduh Yılmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Turan mahallesi camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Ramadan Eser

Vefat Tarihi : 14/12/2023

İstiklal mahallesi sakinlerinden Kadriye Eser'in eşi, Rami ve Fethiye'nin kardeşi, Erdoğan ve Sibel'in babası, Eren ve Ecrin'in dedesi Ramadan Eser vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip sıra dükkanlar camiinden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Salim Vergili

Vefat Tarihi : 12/12/2023

Ballıhoca mahallesi sakinlerinden Turan ve Turgut Vergili, Emine Çıkıkçı'nın babası, Nefise Vergili'nin eşi, Salim Vergili vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ballıhoca mahallesinde defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Vildan Güldaş

Vefat Tarihi : 11/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Fahri Güldaş'ın eşi, Vildan Güldaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip çarşı camiiden kaldırılıp Arzulu mahallesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Kemalettin Çiftçi

Vefat Tarihi : 11/12/2023

Muradiye mahallesi sakinlerinden merhum Eyüp Çiftçi'nin kardeşi, Yaşar Çiftçi'nin abisi, Kemalettin Çiftçi vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip ilçe mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


Haberler

Başkan Varol Türel’in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/2024

Babalar Günü Kutlu Olsun

15/06/2024

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

14/06/2024