29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız Kutlu Olsun.

Belediye Başkanımız Nebi Tepe, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Tepe mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri ve bizlere emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Özgürlük ve bağımsızlığından hiçbir zaman ödün vermeyen milletimiz, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yurdumuzu düşman işgalinden kurtarmış ve 29 Ekim 1923 tarihinde en ideal yönetim biçimi olan Cumhuriyet idaresine kavuşmuştur. Türkiye, Ata’mızın çizdiği yolda çağ atlamış ve muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma yolunda ilerleyen bir ülke haline gelmiştir.

Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, cumhuriyet nesilleri olarak Atatürk ilke ve devrimlerini yaşatmaya ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarma hedefiyle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, yurdumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelenin kahramanlarını şükran ve saygıyla anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.’’

Haberler

Festivale Davetlisiniz!

14/09/2022

30 Ağustos Zafer Bayramı'mız Kutlu Olsun

29/08/2022

Başkan Nebi Tepe’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

14/07/2022