Öğretmenler Günü’nü Kutladık.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı saat 10:00 da Hürriyet meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Törene Belediye Başkanımız Nebi Tepe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol, Siyasi Parti Temsilciler, Kurum Amirleri, STK Temsilcileri, Öğretmenler ve Protokol üyeleri katıldı. 
Törenin ardından Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı gerçekleştirildi. Tören; İlçe Kaymakamı Ömer Dereci, Belediye Başkanımız Nebi Tepe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol, Kurum Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK Mensupları ve davetlilerin katılımıyla Muratlı Kültür Merkezinde saat:10.45'de gerçekleştirildi. Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşma İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol tarafından yapıldı. Şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren  öğrencilere ödülleri İlçe Kaymakamı Ömer Dereci, Belediye Başkanımız Nebi Tepe ve Kurum Amirleri tarafından verildi.  Dördüncü sınıf öğrencilerinin hazırladığı orotorya gösterisinin ardından slayt gösterisi ve mini konser gösterisi ile program sona erdi.

Haberler

13.500 Metrekare Sıcak Asfalt Çalışması Gerçekleştirdik.

01/12/2021

10 Kasım’da Atamızı Andık

11/11/2021

Başkan Nebi Tepe’nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2021