Başkan Nebi Tepe'den "Öğretmenler Günü" Mesajı

       Belediye Başkanımız Nebi Tepe "24 Kasım Öğretmenler Günü" nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tepe mesajında;

      Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Öğretmenler! Yeni Nesli, Cumhuriyetin Fedakâr Öğretmen ve Eğitimcileri, Sizler Yetiştireceksiniz. Ve Yeni Nesil, Sizin Eseriniz Olacaktır” sözü, eğitimin bir ülkenin gelişip kalkınmasında en önemli unsur olduğunu bizlere göstermektedir.

      Büyük bir yurt sevgisi ve özveriyle yurdumuzun dört bir köşesinde görev yapan, gelecek nesilleri çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla hazırlamak için tüm güçlüklere göğüs gererek çaba gösteren değerli öğretmenlerimize minnettarızAydınlığın simgesi, toplumun yol göstericisi, gerçeği, yeniliği, gelişmeyi ve bilimsel düşünceyi anlatan, doğruluk, dürüstlük ve yardımseverlik gibi insanı ayrıcalıklı kılan öz değerlere ulaşmamızı sağlayan tüm öğretmenlerimize saygı ve gönül borcu duyuyoruz.

      Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, eğitim şehitlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyor; yüreklerinde Atatürk’ün yakmış olduğu ilim ve irfan meşalesi ile tüm yurdu aydınlatacak olan tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.

Haberler

Başkan Nebi Tepe'nin 10 Kasım Mesajı

09/11/2020

Başkanımız Nebi Tepe'den "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Mesajı

29/10/2020

Kan Bağışı Kampanyası

28/10/2020