Başkan Nebi Tepe'nin 10 Kasım Mesajı

       Türk ulusunun kurtarıcısı, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, bağımsızlığımızın mimarı, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 82. yıldönümündeyiz.

       Ulu Önder Atatürk, ileriyi görme yeteneği, askeri dehası, eserleri ve siyasi başarılarıyla tüm dünyanın örnek aldığı büyük bir devlet adamıdır. Ülkemizin bağımsızlığı ve bütünlüğü için verdiği mücadele ile herkesin takdirini kazanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu mücadelesiyle Türk milletinin gücünü dünyaya göstermiştir. En büyük ideali, temelini attığı Türkiye Cumhuriyeti'ni çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak olan büyük önder, bağımsızlığın sembolü olmuştur.

       Demokratik, laik ve çağdaş değerlerle oluşturduğu, en büyük eserim dediği Cumhuriyet'i sonsuza kadar korumak ve yaşatmak bizlerin en büyük görevidir. O'nun herkesi aydınlatan ilke ve inkılaplarına olan bağlılığımızı, çağdaş uygarlık yolunda ilerleyerek, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü savunarak sürdürmeliyiz. Muhtaç olduğumuz kudret, damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

       Bu duygu ve düşüncelerle, aramızdan ayrılışının 82. yıldönümünde Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü, saygı, özlem ve rahmetle anıyorum.

Haberler

Başkanımız Nebi Tepe'den "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Mesajı

29/10/2020

Kan Bağışı Kampanyası

28/10/2020

Başkanımız Nebi Tepe'den "Muhtarlar Günü" Mesajı

16/10/2020