19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Belediye Başkanımız Nebi Tepe, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir Kutlama mesajı yayımladı. Başkan Tepe mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Türk milletinin verdiği kahramanca mücadelenin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı olan 19 Mayıs,  bağımsızlık meşalesinin yakıldığı gündür. Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına inanan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'dan başlayan bağımsızlık mücadelesinin önderi olmuştur. 19 Mayıs'ın,  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından, Türk ulusunun gençlerine armağan edilmesi, onlara verdiği değerin bir göstergesidir. Büyük fedakarlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gençlere emanet edilmiştir. Bu değerli emaneti sonsuza kadar yaşatmak ve korumak da gençlerimizin görevidir.  Bizlerin de gençlerimize olan inancı ve güveni tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu anlamlı günün 103. yıldönümünde, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı'nın kahramanları şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milli mücadelenin baş kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş fikirleriyle kurduğu, Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimizin ve her yaştaki Cumhuriyet sevdalısı yurttaşlarımızın "19 Mayıs Atatürk'ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum"

 

Haberler

Rekortmen Sporcudan Ziyaret

17/05/2022

Anneler Günü Kutlu Olsun.

06/05/2022

Başkan Nebi Tepe’den Ramazan Bayramı Mesajı

01/05/2022