Başkan Nebi Tepe’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Nebi Tepe, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Tepe mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘’Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eseri ve bizlere emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Özgürlük ve bağımsızlığından hiçbir zaman ödün vermeyen milletimiz, Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yurdumuzu düşman işgalinden kurtarmış ve 29 Ekim 1923 tarihinde en ideal yönetim biçimi olan Cumhuriyet idaresine kavuşmuştur. Türkiye, Ata’mızın çizdiği yolda çağ atlamış ve muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma yolunda ilerleyen bir ülke haline gelmiştir.

Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, cumhuriyet nesilleri olarak Atatürk ilke ve devrimlerini yaşatmaya ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarma hedefiyle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, yurdumuzun kurtarıcısı ve Cumhuriyet’imizin kurucusu Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelenin kahramanlarını şükran ve saygıyla anıyor, tüm halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.’’

Haberler

Yol Çalışmalarımız Devam Ediyor

22/10/2021

Vatandaşlarımızın Dikkatine

20/10/2021

19 Ekim Muhtarlar Günü’nü Kutladık

19/10/2021