Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun.

Belediye Başkanımız Nebi Tepe Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tepe mesajında şu ifadelere yer verdi.

Bayramlar; umudun yeşerdiği, aydınlık geleceği milletçe bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, hoşgörü ve kardeşlik duygularını pekiştiren, özel ve anlamlı günlerdir.  

Bu bağlamda; bayramı vesile edinip, ülkece yaşamış olduğumuz, tarifi mümkün olmayan bu zor günlerde; aydınlık yarınlara olan umudumuzu canlı tutmalı, yaralarımızı birlikte sarabileceğimize dair inancımızı korumalı, bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalıyız. Sözün özü; bizleri milletçe sevgi ve saygı bağlarıyla birleştiren birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olan yeni bir bayrama daha dayanışma  ortamı içerisinde ulaşmanın huzurunu yaşamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nızı kutluyor, bayramın ülkemiz ve tüm dünya için kaynakların adil paylaşıldığı, emeğin değer bulduğu, hak, hukuk, adalet ve eşitliğin sağlandığı, gelecek endişesinin taşınmadığı, özgürlük ve mutluluk dolu güzel günlerin yaşandığı zamanlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar diliyorum. 

Haberler

Muratlı Belediye Başkanlığından Duyuru

10/04/2023

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Kutlandı.

18/03/2023

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun.

17/03/2023