Başkanımız Nebi Tepe'den 19 Mayıs Atatürk'ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı

         Belediye Başkanımız Nebi Tepe, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir Kutlama mesajı yayımladı. Başkan Tepe mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Türk milletinin verdiği kahramanca mücadelenin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcı olan 19 Mayıs,  bağımsızlık meşalesinin yakıldığı gündür. Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına inanan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Samsun'dan başlayan bağımsızlık mücadelesinin önderi olmuştur. 19 Mayıs'ın,  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından, Türk ulusunun gençlerine armağan edilmesi, onlara verdiği değerin bir göstergesidir. Büyük fedakarlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gençlere emanet edilmiştir. Bu değerli emaneti sonsuza kadar yaşatmak ve korumak da gençlerimizin görevidir.  Bizlerin de gençlerimize olan inancı ve güveni tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, bu anlamlı günün 101. yıldönümünde, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı'nın kahramanları şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, milli mücadelenin baş kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş fikirleriyle kurduğu, Cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimizin ve her yaştaki Cumhuriyet sevdalısı yurttaşlarımızın "19 Mayıs Atatürk'ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum"

Haberler

Emlak ve Çevre Temizlik Vergileri 1. Taksit

15/05/2020

Annelerimiz Unutmadık

11/05/2020

Başkan Nebi Tepe'den Anneler Günü Mesajı

08/05/2020